Skocz do zawartości

Polska vs Kolumbia


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje, emocje. Ale tylko dla szarych ludzi. Zafundowali nam to ci sami spece którzy, programują mózgi poprzez reklamy. Przedmówca ma rację, chodzi o wiarę a nie o fakty. Czy ktoś analizował grę naszej drużyny na Euro 2016? Czy ktoś widział jak ciężko było o akcję, jak zachowawczo grali, jak mało bramek strzelili. Mieliśmy wtedy dużo szczęścia, eksperci od zarabiania hajsu zrobili z tego wielki sukces wspaniałej drużyny.

 

Kto by kupił żel pod prysznic z Glikiem, blachę trapezową, parówki Nawałki i szereg innych rzeczy w reklamach których, wystąpili by przeciętni piłkarze ze średniej drużyny? Wiadomo, mało kto by kupił. A każdy chce się myć żelem który, poleca gwiazda światowego formatu, każdy chce mieć przedmiot polecany przez wybitnych piłkarzy, członków drużyny przyszłego mistrza świata.

 

Tu sprawa rozchodzi się o pieniądze, duże pieniądze które, zresztą już zostały zarobione, wszystko poszło zgodnie z planem. Nie tak jak myślą wszyscy kibice, że klęska, porażka i katastrofa. Kasa wzięta, teraz zasłużone urlopy.

 

Nie ekscytujmy się.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W meczu z Senegalem brakowało Polakom szybkości, mocy. Lwy nas pożarły.

Kolumbia to supermocny rywal i wynik mnie nie dziwi.

U nas na Bramce powinien grać Fabiański, a nie zawodnik Juventusu Turyn.

Mecz z Japonią jest o pietruszkę.

Na jesieni czekają nas mecze z Włochami i Portugalią po 2 w nowych rozgrywkach w Europie w Lidze Narodów.

Ciekawe co z trenerem Nawałką. ?

Poza tym żal jest.

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Futbol to taka dyscyplina, która wywołuje emocje u mężczyzn - nic tak nie wpływa na nas nawet po 20 latach małżeństwa żona się wkurwia, że jest meczyk i z zazdrością, zdziwieniem patrzy jak Janusz podskakuje w fotelu...

 

Urodzilem się w 82 roku, i sportowo przeżyłem tylko braki nas w MŚ lub bardzo słaba grę. Też chcę tych emocji co mój ojciec w 74 czy 82. A jedyne co to jedna jedyna wygrana z Niemcami. Po tym uwierzyłem... Od wczoraj nie wierzę. Lecz czy na to zasługuję?

 

Państwo w centrum Europy, które jest ultra słabe, ma ultra słabą reprezentację. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unhomme

Nie będzie to mieć wielkiego wpływu. Głównym czynnikiem i tak jest postawa w klubie, dobra gra w kadrze to zazwyczaj bonus, słabą zawsze można zrzucić na karb złego przygotowania ;)

 

@IgorWilk

Nie przesądzałbym - sytuacja w 2002 była praktycznie identyczna, różnice były jedynie w bilansach bramkowych. 2 szybkie gongi i z USA nie było co zbierać. Awansowali, bo Korea Płd. wygrała z Portugalią 1:0.

 

@SzatanKrieger

Dla mnie ten filmik pokazuje jeszcze co innego: każdemu zostanie wybaczone ;) Bo to jednak Hajto w 2002 roku został bodaj przez Linekera nazwany "marzeniem każdego napastnika" po tym jak kryty przez niego Pauleta zaaplikował nam 3 gole w meczu z Portugalią.

Nie wiem czy masz świadomość, ale wymieniłeś zespoły które przede wszystkim były świetne w defensywie :P Z mojej perspektywy pod względem fizycznej gry przez ten czas niewiele się zmieniło ;)

 

Co do pieniędzy, 4 dodatkowe miliony za wyjście z grupy dla federacji, z czego naprawdę spora część poszłaby do piłkarzy, na ME 2016 było to 40%.

 

a2CktkqTURBXy83M2JlMzFlMDE2MTgyNjI4MmE2Z

 

Wątpię, by aż tak bardzo brakowało motywacji - niższe umiejętności + słabe przygotowanie i tak to niestety wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Legionista napisał:

U nas na Bramce powinien grać Fabiański, a nie zawodnik Juventusu Turyn.

Też mam wrażenie, że na turniejach to nasz bramkarz jest Nie-Szczęsny ? i moim zdaniem jednak Fabiański byłby lepszym wyborem, przypomnijmy też, że grał po prostu od Wojtka więcej. A 1 gol w meczu z Kolumbią mógłby paść później lub gra mogła by się inaczej ułożyć, gdyby Szczęsny lepiej interweniował. To była piłka, którą mógł wyjąć.

2 godziny temu, Legionista napisał:

Ciekawe co z trenerem Nawałką. ?

Jeśli sam nie zrezygnuje, to jednak mimo wszystko jestem za tym aby został. Co by nie mówić, to w meczach o punkty nie mamy za wielu porażek. Potrafił coś z tej reprezentacji wyciągnąć, tylko ciekawe czy nie zostanie zmuszony do odejścia przez samych piłkarzy, bo niektórzy już po meczu z Kolumbią coś zaczeli przebąkiwać o przygotowaniach etc.

2 godziny temu, Gr4nt napisał:

ŻEL. Jak już pisałem Glik reklamuje żel pod prysznic.

Nie przesadzajmy. Czy to Glik czy Lewandowski i bez MŚ mają podpisane kontrakty reklamowe i występują w reklamach i zgarniają za to pieniądze, taka jest teraz piłka. Występowanie w reklamach i zgarnianie dodatkowych pieniędzy za to jest wliczone w życie każdego piłkarza.

 

Co do meczu z Kolumbią.. no to widać, że Senegal nei był żadnym wypadkiem przy pracy. Tam jest albo jakiś podział/zgrzyt albo serio aż tak są koszmarnie przygotowani fizycznie do tego turnieju. Nawałka tu swoje 3 grosze dołożył, zamieszał za bardzo i stało się jak się stało. Wynik jest słaby, gra bardzo słaba, koniec marzeń o wyjściu z grupy.

Możemy tylko ograć Japonię na do widzenia i tu prawdopodobnie im się uda, bo nie będzie presji, przy której plączą im się nogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu złe przygotowanie do turnieju, nie zagraliśmy tak jak umiemy i była, nie bójmy się powiedzieć - kompromitacja. Liczyłem, ze mecz z Senegalem to wypadek przy pracy, ale nie... Były głosy, ze Nawałka odchodzi niezależnie jaki będzie wynik. No i te beznadziejne ustawienie trójką z tyłu... Brr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można grac w reklamach, ale popatrzcie na takiego Cristiano Ronaldo, hejt z każdej strony, gra w reklamach ma 33 lata, czyli jak na piłkarza to już prawie emeryt, a ciągnie całą grę, jest wszędzie, strzale piękne golę, asystuję, wpierdala trawę mówiąc kolokwialnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens oglądać męskie divy które zarabiają w miesiąc tyle co większość ludzi przez całe życie i do tego są nieudolni w swojej "pracy". Jedyny plus to że znikną szybko  z reklam oni i ich ŻiDy (Żony i Dupy) . Mam nadzieję że  w to miejsce wskoczą normalni sportowcy -siatkarze na przykład!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hajty to przecież mówił, że byli źle przygotowani i też zjebali. I fakt Tomasz też się nie popisał, on jest już historią, nasz ból dupy jest taki, że historia się powtarza. 

 

Jestem za tym aby Nawalka został, posypał głowę popiołem i nie grał w reklamach. Bo to jest żenujące. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Hajto się nie wypowiadać nie powinien, bo piłkarz z niego był średni, a często jak grał w reprezentacji albo w Schalke popełniał wręcz szkolne błędy, miał swoje dobre mecze, ale było to rzadko, niektórzy najlepsi napastnicy Bundesligi wtedy, jak np Elber, Ailton robili z nim co chcieli, o wiele lepszy był np Tomasz Wałdoch, ale widomo hajs nie śmierdzi to udaję wizjonera i specjalistę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Themotha a co źle mówi? Ja rozumiem ze już ma większe doświadczenie itd. Ale my nie wyciągamy wniosków. 

 

 

Moja druga połowa serca bije dla Argentyny mam koszulki bluzy itd. I też kurwa lipa. 

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Te zdziwienie, że przegrali, że nie chce im się biegać...

Przecież nasza ,,elita" nie będzie się starać za marne złotówki, gdy u Niemców dostają euro...

Wcześniej biegali. Byle jak, ale jednak biegali. A wczoraj wyglądali tak, jakby  im ktoś coś dosypał, albo czymś zagroził ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Lapa said:

Liczyłem, ze mecz z Senegalem to wypadek przy pracy, ale nie...

Widac bylo ze Senegalczycy to WOJOWNICY.

Dreszcz przechodzil gdy sie spojrzalo na ich miny.

Bylaby z nich doskonala druzyna komandosow zabójców.

Z rownym spokojem jak grali mogliby zabijac.

Nasi byli jak licealisci w porownaniu z nimi.

 

A zachwyty nad pilka skad sie biora?

Bo reguly sa tak proste ze kazdy moron je zrozumie wiec jest potencjalnie 4 miliardy kibicow, nie to co w grze w skata ktory jest jedna z perfidniejszych gier, duzo bardziej cwaną od pokera a o ktorej malo kto slyszal.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BrightStar napisał:

@radeqNie oglądałem, zerknąłem tylko na wynik. Musiałoby mi się wyjatkowo nudzić aby oglądać przez 90 min facetôw w krótkich gaciach biegających za piłka. Przestałem sie jarać pilka nożną jakoś w gimnazjum i nie żałuje.

To po co o nich gadasz? nabijając im staty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reflux

Mają samych asów:

 Tsubasa Ozorra na ataku razem z Kojiro Hyuga - który posiada tygrysi strzał.

Na Bramce nie zawodny Lorenzo Wakabayashi.

Jako trener Misaki z Carlosem. 

Jeśli przegramy poniżej wyniku dwucyfrowego to będzie cud.

images?q=tbn:ANd9GcRGlqnE5cGyy0Y2jIZ90PL

images?q=tbn:ANd9GcTYjipt7xXw5ynCsOsQ2Vi

 

A tu nasza drużyna :

DSC_0057.JPG

 

Stawiam na Japonię

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wygrała Honorowo 1 do 0 przeciwko Japońskiej drużynie,

po pasjonującym meczu, trzymającym w napięciu niczym  Thriller Hitchkoka. 

Na uwagę zasługuję inteligentna gra obronców Japońskich, którzy pod koniec meczu

podawali sobie piłkę i nie grali do przodu. Dzięki czemu nie dostali żółtej kartki 

a, Błaszczykowski nie mógł wejść na boisko. Kolejne emocje tylko za  4 lata

pod warunkiem, ze awansujemy, ale przecież z tym nie będzie żadnych problemów

prawda. ! Dla przypomnienia Tabela Polskiej Grupy. Polska na 4 miejscu.

https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/763190/mundial-2018-koncowa-tabela-polskiej-grupy-awans-japonii-w-niebywalych-okoliczno

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.