Skocz do zawartości

Polska vs Kolumbia


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pilot Pirx napisał:

Ja o mało szklanki od herbaty nie rozbiłem o podłogę. Tak się wściekłem!

W rodzinie zawsze się powtarzalo, że Niemcy grają do końca. Może coś w tym jest. Tak bardzo życzyłem Szwedom :(

Życzę naszym żeby wygrali bo jestem zdrowym patriotą. Z drugiej strony jak widzę te reklamy z polskimi grajkami to chu* mnie strzela. Za dużo ich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumbia dała dupy z Japonią, my z Senegalem. Więc obie drużyny będą maksymalnie zmotywowane, to dla nich ostatnia szansa na wyjście z grupy. Kto przegra, zbiera manele i jedzie do domu i będzie przez rok wyśmiewany przez swoich kibiców. Mecz o dużą stawkę. Jak nie piję piwa, to chyba na jutro kupię 4-pak. Mam nadzieję, że nie będzie Tiago i nie dlatego że walnął samobója, to po prostu słaby zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczęli grac w osłabieniu przez czerwoną kartkę to od razu miałem złe przeczucia.

Często w takich sytuacjach jedna drużyna odpuszcza a druga która wydaje się być na przegranej pozycji, dociska bo nie mają już wiele do stracenia.

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niee nie mogę takich meczów oglądać! Nawet powtórki bramki nie oglądałem bo musiałem wyjść, takiego strzała gorąca do głowy dostałem, a nawet spokojnie oglądałem mecz. Przyciszyłem tv koncentrowałem się jak rozgrywają piłkę fryce. Ale ten walec gniótł  Teraz nie będę mógł usnąć. To gorsze od sexu. I gdzie tu teraz takie coś rozładować. Nawet Nasi jak grają to takich emocji nie dostarczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie naszło takie przemyślenie..

 

Ilekroć wszystkie mediamarkty czy saturny oferowały telewizory za darmo, jeśli Polacy wyjdą z grupy - tylekroć nasi z tej grupy nie wychodzili...

Przed Euro 2016 jakoś tego nie było (a z grupy wyszli) a tym razem znowu zaroiło się od tego typu "okazji"

 

A tak poważnie to ciągle wierzę w naszą kadrę, mam nadzieję, że dadzą radę z Kolumbią i pójdziemy dalej, jednak poziom gry jaki pokazali w meczu z Senegalem sprawia, iż mam spory dystans do tych "obiecanych" wielkich sukcesów naszej kadry.

 

Ale kciuki trzymam jakby co?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ksanti napisał:

2:1 dla Kolumbii. W gazecie czytałem artykuł jak nasza kadra się wczasuje i obija w Soczi. Przy okazji w niemieckiej prasie naśmiewali się z Lewandowskiego :P Taki ambitny, że Bayern chce zmienić a nic nie strzelił. Powinien brać przykład z Ronaldo, który pretenduje do roli króla strzelców.

 

Pewnie Kolumbijczycy rozgromią polski zespół ale dla bezpieczeństwa podaje te 2. Natomiast nasza drużyna strzeli w ostatniej chwili 1 gol kiedy Kolumbijczycy już stwierdzą, że nie trzeba grać aby zaorać przeciwnika. Analogiczna sytuacja jak z Senegalem :)

 

Taa naśmiewają się z najlepszego zawodnika Bundesligi ostatnich lat, wielokrotnego króla i wicekróla strzelców Bundesligi. Napastnika jakiego sami chcieliby w swojej kadrze (zwlaszcza na te mistrzostwa gdzie maja ogromny problem z kończeniem akcji jak dotąd)

 

Niemcom to ogólnie siadło na mózg trochę, że jakiś Polak może sobie wybrzydzać i nie chcieć w najlepszym niemieckim zespole grać. No jak to tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.