Skocz do zawartości

Niechęć do dziwek


Rekomendowane odpowiedzi

Co do badań to polecam co jakiś czas oddać krew. Na miejscu robią pełen komplet (test kiłowy, antygen HBs, DNA-HBV, przeciwciała anty-HCV, RNA HCV, przeciwciała anty-HIV oraz RNA HIV), a oprócz tego dostaje się wynik na hemoglobinę i morfologię (i chyba jeszcze na cukier).

Za 430ml swojego ciała i komplet podstawowych badań ma się dzień wolny z pracy i 8 czekolad. Dobry deal.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kiedys raz badz dwa korzystalem z uslug Pan stojacych przy drodze .Zajechalem na lodzika za 50 zl (oczywscie w gumie) Powiem szczerze ze za drugim razem tak mi obciagnela ze az sie spocilem :)) Ogolnie niezla forma odstresowania ale mozna sie wciagnac.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podzielę się swoimi spostrzeżeniami. Miałem okazję spróbować kilka razy płatnej miłości. Zawsze korzystałem z roksy. Od początku

1) To nie jest do końca tak, że płacę i zajebiście mam seks kiedy chcę. Dajmy na to szukam panny - wybór duży, loteria. Godziny popołudniowe (akurat mam ciśnienie). No to bach dzwonię - i tu lipa. Nie odbiera. No to inną. I tak potrafi jedna druga trzecia przez dajmy na to godzinę. Strasznie to wkurwia. 

Ustawka na godzinę i jedziemy. No i tu znowu jazda bo panna potrafi nie odebrać. Kolejny strzał. I teraz najgorzej - jedziesz i często zdarza się, że otwiera inna panna niż w ogłoszeniu. Albo zakryta zazwyczaj twarz okazuje się brzydka w chuj. Szczytem było gdy zamiast 20 letnie blondi drzwi otworzyła mi 40. paro letnia brzydula. Oczywiście wycofałem się ale oznacza to jedno proces startuje od nowa. Generalnie polecam ogloszenia z roksy weryfikować na garsonierze

2) Klimat całej imprezy. Jak ktoś lubi bardziej romantycznie to nie dla niego. Dziewczyny mają harde charaktery a także często są z patologii. I tego strasznie nie lubię. Nie moje klimaty.

3) Jakość - to sprawa indywidualna. Ale zasadniczo dobra dziwka dawała lepiej od dziewczyn oficjalnych. Np. Ostatnia dziewczyna nie robiła mi loda (bo jakąś taką granicę sobie postawiła w psychice) a jak poszedłem do lampucery to ssała aż miło. 

Druga strona medalu: jeżeli twoja kobieta jest w fazie fascynacji seksualnej to seks jest lepszy - bo raz, ze nie ma ograniczeń czasowych. No i jak ktoś lubi plenery to już nie kurwy.

 

Generalnie to tak: 

- jeżeli jesteś zapracowany i żona nie daje - to polecam

- jeżeli jesteś świeżo po rozstaniu z dziewczyną - tez polecam

- jeżeli jesteś sam to lepiej skupić się na podrywie/ szukaniu kochanki

 

No prosze - doswiadczenie to jest to - w 95% potwierdzam - aczkowliek ja zazwyczaj mialem pozytywne doswiadczenia z paniami - korzystalem gdy mieszkalem przez wiele lat z ex i nie chcialem by mi telefon dzwonil non stop od siks poznanych na miescie. Trzeba jednak uwazac bo kiedys bylem na wyjezdzie sluzbowym w hotelu w innym miescie i kurwa ktora zaprosilem probowala mnie naciagnac na pare zlotych po czym jak jej zaplacilem uzgodniona sume to przyszla z policja oskarzajac mnie o gwalt - kosztowalo mnie to piec kawalkow bo guma sie przerwala czy spadla i spuscilem sie w nia - to byla po prostu ustawka ale nie mialem zadnej karty do ugrania. Od tamtego czasu wiem ze trzeba miec kamere w kluczyku samochodowym i nagrywac takie spotkania...

 

Co do probowania wszystkiego w zyciu - stac mnie na to by przyznac ze poszedlem z ciekawosci do lozka z facetem poznanym na imprezie. Chcialem sie dowiedziec jak to jest - z gory mu zapowiedzialem ze nie ma co liczyc na pieszczoty z mojej strony, penetracje czy cos takiego - po prostu polezelismy w lozku, podotykal mnie, troche pocalowal i tyle. Bylo to niesamowite przezycie bo nigdy zadna kobieta o mnie sie tak nie starala jak ten gosc.

 

8-0 co?

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie zdarzyło mi się nigdy być ... czasem kusiło, ale "zwalenie konia" zawsze napięcie seksualne zbijało.

Nie oceniam źle tych pań. Ich sprawa co robią. Jeśli robią to rzetelenie i nie oszukują, to ok.

Z perspektywy czasu, twierdzę że drożej kosztuje seks z "nie kurwą" o którą zabiegamy niż z prostytutką.

Ale co kto lubi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawy post the mana, często bywa tak, że anty manginy, mają takie doświadczenia, tylko że nikt o tym nie pisze, że w dzieciństwie doświadczenia homoseksualne to normalna sprawa, niektórzy przechodzą takie etapy później jak widać ma przykładzie. Albo nikt o tym nie mówi, że to jest normalne jak facet patrzy na drugiego faceta i podoba mu się jego ciało, bo jest dobrze zbudowany. Ogólnie to trudny temat, a typów heteroseksualnych typowo 100% nie wiadomo ilu jest. W każdym razie większość się boi tego i tłumi energie seksualną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ciekawy post the mana, często bywa tak, że anty manginy, mają takie doświadczenia, tylko że nikt o tym nie pisze, że w dzieciństwie doświadczenia homoseksualne to normalna sprawa, niektórzy przechodzą takie etapy później jak widać ma przykładzie. Albo nikt o tym nie mówi, że to jest normalne jak facet patrzy na drugiego faceta i podoba mu się jego ciało, bo jest dobrze zbudowany. Ogólnie to trudny temat, a typów heteroseksualnych typowo 100% nie wiadomo ilu jest. W każdym razie większość się boi tego i tłumi energie seksualną.

 

No... a ile mi sie dostalo za ten post od NEO, normalnie pedala ze mnie probowal zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, mało to się trąbi w mediach o tym, czym jest hiv i ADIS? I sama możliwość zarażenia się hiv i powolnej śmierci na AIDS im nie wystarcza?! To chyba jest myślenie w stylu: "mnie się to nie przytrafi, nie chodzę do łóżka z padliną tylko z facetami na poziomie"... Simon Mole też był na poziomie - wolontariusz, bojownik o prawa człowieka w Kamrunie (klamstwo), który musiał uciekać z powodów prześladowań (kłamstwo), wybrany przez JudenZeitung "antyfaszystą roku" (hahaha), wrażliwy poeta...

 

Badania podobno wskazują, że większość osób zarażonych hiv w Polsce o tym nie wie...

Wiecie za co szanuje pana o nazwie Simon Mole? Za to że uderzył jako mężczyzna w zewnętrzny świat w taki sam sposób jak kobieta. Kłamał, oszukiwał, "ponaginał w swoim celu", itd. I nagle "każdy jest wkurwiony" :-). Jakoś nie zauważyłem by na podobne zachowanie samic panowie reagowali równie diametralnie. Ot, całe życie z debilami (przepraszam - wariatami).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że nikt o tym nie pisze, że w dzieciństwie doświadczenia homoseksualne to normalna sprawa

 

Zrezygnuj z posługiwania się językiem narzuconym nam przez współczesną, antymęską kulturę - sugerującą że są tylko trzy warianty mężczyzny: skrajny mangina, podrywacz bez żadnych zasad moralnych, oraz homoseksualista - gdzie normalnym, porządnym mężczyznom sugeruje się żeby poszukali siebie w grupie homoseksualistów.

 

To nie są doświadczenia homoseksualne, bo to nie seks. To naturalna ciekawość. Tak jak dziecko obserwuje przyrodę, tak obserwuje i otaczających go ludzi - i chce obserwować także części ciała, które są przed nim ukrywane. U dorosłych ciekawość po części zostaje, ale lepiej niż dzieci potrafią nad nią panować.

Dotyk... podobna sprawa. Ktoś z Was źle się czuje dotykając/będąc dotykanym przez osobę, którą lubi? Czy jest to zależne od płci tej osoby? Z homo/hetero-seksualizmem nie ma to żadnego związku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No prosze - doswiadczenie to jest to - w 95% potwierdzam - aczkowliek ja zazwyczaj mialem pozytywne doswiadczenia z paniami - korzystalem gdy mieszkalem przez wiele lat z ex i nie chcialem by mi telefon dzwonil non stop od siks poznanych na miescie. Trzeba jednak uwazac bo kiedys bylem na wyjezdzie sluzbowym w hotelu w innym miescie i kurwa ktora zaprosilem probowala mnie naciagnac na pare zlotych po czym jak jej zaplacilem uzgodniona sume to przyszla z policja oskarzajac mnie o gwalt - kosztowalo mnie to piec kawalkow bo guma sie przerwala czy spadla i spuscilem sie w nia - to byla po prostu ustawka ale nie mialem zadnej karty do ugrania. Od tamtego czasu wiem ze trzeba miec kamere w kluczyku samochodowym i nagrywac takie spotkania...

 

Co do probowania wszystkiego w zyciu - stac mnie na to by przyznac ze poszedlem z ciekawosci do lozka z facetem poznanym na imprezie. Chcialem sie dowiedziec jak to jest - z gory mu zapowiedzialem ze nie ma co liczyc na pieszczoty z mojej strony, penetracje czy cos takiego - po prostu polezelismy w lozku, podotykal mnie, troche pocalowal i tyle. Bylo to niesamowite przezycie bo nigdy zadna kobieta o mnie sie tak nie starala jak ten gosc.

 

8-0 co?

 

Pozdrawiam.

Panowie the_Man miał niezłą przygodę. Ktoś by zapytał jak można zgwałcić ku..ę, (cytat ś.p. A. Leppera)? :D  :D Kurwy zgwałcić nie można, ale szmata może to zgłosić. Obecnie takie zgwałcenie jest ścigane z tzw. urzędu, nie jest przestępstwem ściganym na wniosek osoby pokrzywdzonej. Wiąże się to z tym, że ku..a zgłosi i zapomni, a Ty masz jazdę pod celą, jak sąd zastosuje sankcję w postaci aresztu. Gdzieś, kilka dni temu czytałem, że w areszcie w ZK w Poznaniu znęcali się (i pewnie zgwałcili) współwięźniowie nad facetem, którego sąd skierował do aresztu, a nie na obserwację psychiatryczną. O tak mała pomyłeczka. A wiecie dlaczego został aresztowany. Bo ku..a jego pizda żonka zgłosiła zgwałcenie. :D  To jest dopiero Monty Python!!! T. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bo ku..a jego pizda żonka zgłosiła zgwałcenie. :D  To jest dopiero Monty Python!!! T. 

Tak bez obdukcji? Bo jeśli tak po prostu wystarczy zgłosić to robi się całkiem już wesoło :blink:

Co prawda dla chcącego nic trudnego więc odpowiednie "ślady" można sobie własnoręcznie zrobić.

Pamiętajmy, że wynik badania wariografem nie jest dowodem, o ile zostanie oczywiście dopuszczony przez sąd a tylko poszlaką.

A wynik taki ciężko, przy takiej a nie innej decyzji sądu, uczynić podstawą linii obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sędzia cię wyśmieje a pani sędzia (sędzina to żona sędziego, patrzta jak się wyumiałem) spojrzy jak na nienormalnego. Ale spróbować warto ;)

Swoją drogą. Znam historię jednego studencika. Po pijaku zgwałciła go najpaskudniejsza baba w akademiku. Są zdjęcia. Koleś ma przerypane.

Znaczy on był pijana a ta trzeźwa, zanim cokolwiek pokumał ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy względem gwałtu na tobie? Hmm.

-Od dłuższego czasu mnie nachodziła, wykorzystała chwilę słabości kiedy byłem zdezorientowany wskutek przyjętych wcześniej dużych (tu ściema odnośnie ilości, niby ćwiartka cię powala, bo tak to ty nie pijesz, tylko okazyjnie) ilości alkoholu i dokonała na mnie gwałtu". 

Tu opisujesz do czego cię zmusiła (jakie czynności) i czym groziła. Np., że ci oko wydłubie paznokciami (im ostrzej tym lepiej).

- Nie miałem ani odwagi ani siły aby się bronić (alkohol +nauki matki, że się w stosunku do kobiet nie używa przemocy).

Swoją drogą ciekawe jak taka sprawa by się skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie przeraża w kwestiach gwałtów. To, że taka laska może zgłosić zgwałcenie na niej, które miało miejsce np. 6, 7 lat temu. I k...a te debilne sądy dają temu wiarę. Przecież to zero poszlak, a tym bardziej dowodów. A zobaczcie jaki to jest oręż władzy dla takiej baby. Można każdego faceta udupić. Zobacz Pikaczu, jak wyglądałby facet, który oficjalnie chciałby zgłosić, że padł ofiarą gwałtu, a przecież gwałt to niekoniecznie penetracja. Przecież to wstyd jak cholera, wszędzie te głupie uśmieszki. Tak nawet jest jak facet zgłasza np. znęcanie się żony nad nim.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie kobiety to socjopatki i teoretycznie widziałbym pomoc w jakimś profesorze psychologi który by dobitnie naświetlił co i jak ale nawet gdyby taki powiedział łopatologicznie przed sądem dlaczego moja kobita jest jebnieta pod kopułą to myśle ze i tak by to chuj zmieniło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Wiecie co mnie przeraża w kwestiach gwałtów. To, że taka laska może zgłosić zgwałcenie na niej, które miało miejsce np. 6, 7 lat temu. I k...a te debilne sądy dają temu wiarę. Przecież to zero poszlak, a tym bardziej dowodów. A zobaczcie jaki to jest oręż władzy dla takiej baby. Można każdego faceta udupić. Zobacz Pikaczu, jak wyglądałby facet, który oficjalnie chciałby zgłosić, że padł ofiarą gwałtu, a przecież gwałt to niekoniecznie penetracja. Przecież to wstyd jak cholera, wszędzie te głupie uśmieszki. Tak nawet jest jak facet zgłasza np. znęcanie się żony nad nim.  "

 

No i widzisz. Wszyscy jesteśmy potencjalnymi gwałcicielami. Możliwe nawet, że zbrodniarzami o ile gwałt jest "od lat trzech". Jedynym sensownym zabezpieczeniem wydaje się w takiej sytuacji podawanie fałszywych personaliów, nie zapraszanie panienki na chatę (adres) oraz zakup telefonicznej karty pre-paid (numer), telefon oczywiście spisujemy na straty.

 

Chcesz sobie pobzykać a zaczynasz od przygotowań względem zacierania śladów. Fajne to prawo :ph34r:

I tak właśnie dochodzimy do wniosku, że dziwka jest dokładnie tym czego facet w PL potrzebuje. Oczywiście i kurew może odwalić taki numer, ale szanse jakby mniejsze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Osobiscie uwazam, ze sprawa powinna byc zalegalizowana, prostytutki powinno sie normalnie szanowac, jak kazdy zawod np. masazystki bo co za roznica czy kobieta masuje reke, noge czy penisa? szczerze mowiac mialem opory na poczatku ale wytlumaczylem to sobie ze po prostu placisz za czyjs czas. tak jak sa masaz. masaz erotyczny i tyle. uwazam, ze uklad jest sprawiedliwy. (i nie mowie tutaj o wspieraniu takich akcji ze kobiety sie przetrzymuje ubezwlasnowolnione itp itd. tylko o ukladzie w ktorym kobieta ma ochote wykonywac taki zawod) Ceny mogly by byc troche nizsze, zawody legalne, ubezpieczenie, wiekszy komfort itp. Kiedys nawet taki filmik wyczailem: 

:DDDD i co sie okazuje jest to nic wiecej a sama prawda. pamietam na pewnym wyjezdzie udalo mi sie trzasnac niemke, poszlismy na kilka drinkow, jakis tam bilard pozniej znowu piwko w klubie, na koniec bylo rypianie, wiec z rana jeszcze jakas kawka, sniadanko, bylem zadowolony ale w portwelu ubylo ponad 40 euro. a masaz erotyczny ze szczesliwym zakonczeniem tu gdzie mieszkam mozna wyczaic za 30. fakt faktem, ze nie ma tej satysfakcji z usiedlenia zwierzyny ale czasami nawet nie ma ochoty na ta cala jebana gre pozorow itp. czlowiek ma po prostu ochote zeby gala byla opierdolona i tak jak ktos wczesniej slusznie podkreslil, ze jesli ma sie duzy przestoj to warto wlasnie pojsc na 'odblokowanie' ;) 
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.