Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pozytywny napisał:

Najgorsza końcówka meczu jaką widziałem...

Można pomyśleć, że to są skrupulatnie wyreżyserowane przedstawienia.

Japończycy wyglądali jakby od początku meczu "wiedzieli", że mają awans. To, że na początku meczu grali zachowawczo jestem w stanie zrozumieć, ale nawet strzelona przez Polaków bramka i chwilowy brak awansu nie sprawił, że coś w ich grze się zmieniło.

A koniec meczu to już farsa. :)  Pierwszy raz widziałem tak grających Azjatów.

Edytowane przez Stradi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrk na kółkach, najgorsza grupa tych mistrzostw, nawet Senegal i Kolumbia grały kupę choć troszkę mniejszą niż Nasze Orły. Wstyd na cały świat. Bo żeby być najgorszą drużyną w najgorszej grupie to trzeba się wysilić i nasi to zrobili. Poziom tak beznadziejny, że zęby bolały.

 

Ja szybciej stoję niż oni biegali. :lol:

 

Wystarczyło zagrać w połowie tak jak grali w eliminacjach i w cuglach byśmy tą grupę wygrali. Naprawdę nie wiem o co tu chodzi. Chyba tylko posty @Fit Daria są mniej strawne. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dolerzaangażowania dla repry Grosickiemu absolutnie nie odmawiam, ale to jest mierny piłkarz, fatalny technicznie, z niską inteligencją boiskową. Jak był młodszy i szybciej biegał to prawie zawsze kończył z piłką gdzieś na bandzie, nie był w stanie dośrodkować:) Jego prawdziwe umiejętności weryfikuje klub, w którym gra. Podobnie jak Fabiańskiego, który był w 1 trójce najskuteczniejszych bramkarzy BPL mimo że grał w drużynie, której obrona istnieje tylko na papierze. O Lewym nie muszę mówić, choć on nie pierwszy raz w ważnym meczu zawodzi. W Bayernie w półfinale był niewidoczny, a tam chyba nie napiszesz, że nie ma mu kto podawać. Jest za to często krytykowany - oczywiście nie w Polsce, no bo jak to tak krytykować gwiazdę.

 

Też uważam, że Fabian powinien bronić, szkoda że nie było Glika w 2 pierwszych meczach, ale tu nie o personalia chodziło - bo kto nie wszedł to drużyna jako całość grała fatalnie, składne akcje w 3 meczach na palcach jednej ręki. A graliśmy z drużyną, która potrzebowała zwycięstwa przez całe 10 minut. Wyszło moim zdaniem, że Nawałka to trenerski Dyzma. Dlatego nie rozumiem, po co mieszał w czymś co w miarę działało.

 

Najgorsze, że ten mecz nie miał znaczenia i był też słabiutki, a zaciemni obraz klęski jaką był ten mundial. Zaraz zacznie się głupia gadka, że przez pechowy mecz z Senegalem odpadliśmy, bo przecież porażka z Kolumbią była wiadoma od początku i inne tego typu "analizy". A graliśmy dno. W porównaniu z drużynami ze znacznie gorszymi nazwiskami w składzie nie imponowaliśmy niczym, mecze z udziałem Polaków były jednymi z najgorszych w całej fazie grupowej. Nie było wybiegania, walki, pomysłów, schematów. Mentalnie na poziomie obsranym. Dramat te mistrzostwa:(

 

EDIT: a widzieli, co Nawałka o tej końcówce?

 

Jestem zadowolony, gdy realizowane są założenia. A my zakładaliśmy grę w niskim pressingu.

 

?

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nasza grupa to najsłabsza. Jeszcze na dodatek awans japońców bo mniej żółtych  kartek  mieli na koncie.

Myślałem  że z naszej grupy wyjdzie Senegal i Japonia.

Tak sobie rozpisałem grupy przed MŚ, kto wyjdzie.

A. Urugwaj Rosja

B. Hiszpania Portugalia

C. Francja Dania

D. Argentyna Chorwacja

E. Brazylia Szwajcaria

F. Niemcy Meksyk

G. Belgia Anglia

H. Senegal Japonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich 10 min. pokazali, że mają nas kibiców w dupie. Dlatego Ja oświadczam, że również mam was szmaciarze piłkarze "gdzieś" .  Życzę wam najgorszego hejtu w necie, bo tylko to was boli, żeby was dziesięciu sławków dojechało ale tak konkretnie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobał się turbo-skurcz u TurboGrosika. Na 15 sekund przed końcowym gwizdkiem. Kamilek pada na murawę rażony piorunującym skurczem tak by umożliwić 101 występ w kadrze Błaszczykowskiemu. Plan chytry i przebiegły ale sędzia nie dał się nabrać.

 

2 godziny temu, Głodny Prawdy napisał:

japończyki ustawiali się w trójkąty i podawali sobie piłke

Nie znasz się na futbolu. To był włosko-hiszpański styl gry od nóżki do nóżki "tiki taka", wzniesiony na sam szczyt wirtuozerii piłkarskiej.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2018 o 17:57, Stradi napisał:

Można pomyśleć, że to są skrupulatnie wyreżyserowane przedstawienia.

Japończycy wyglądali jakby od początku meczu "wiedzieli", że mają awans. To, że na początku meczu grali zachowawczo jestem w stanie zrozumieć, ale nawet strzelona przez Polaków bramka i chwilowy brak awansu nie sprawił, że coś w ich grze się zmieniło.

A koniec meczu to już farsa. :)  Pierwszy raz widziałem tak grających Azjatów.

Jestem tego samego zdania, mecze były ustawione. Zadaniem naszych w grupie było przegrywać i to zrobili robiąc np "szkolne błędy" z Senegalem.

 

Japonia wiedziała, że Senegal nie wyrówna z Kolumbią i na 10 min przed końcem przestali grać, a podobno oba mecze trwały równolegle.

 

Naszym dano gwarancję jak zwykle wygranego meczu pożegnalnego dlatego też Japońce grali na pół gwizdka, bardziej obawiali się żółtej kartki niż utraty bramki:D

 

Ale nasi również przestali grać przed końcem w obawie, że przypadkiem strzelą gola i Japonia nie wyjdzie z grupy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brat Jan napisał:

mecze były ustawione.

No ale co to za spiskowe teorie

 

Nawałka postawił wszystko na jedną kartę w tym mundialu, wystawiając Polaków w całkowicie nowym ustawieniu, innym niż na eliminacjach.

 

Oto czemu były takie smęty - za bardzo tego nie ćwiczyli, a stare ustawienie groziło gwarantowaną kontrą.

 

 

Stawiam na Brazylię. Od początku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.