Skocz do zawartości

Buddyjskie ślubowania wiążące Duszę w materii, i sposoby pozbycia się ich.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna z najważniejszych technik duchowych, polecam uważnie przeczytać i zrozumieć, że ślubowania kodują się w tym aspekcie nas, którego nie jesteśmy świadomi, a który za pomocą emocji na nas wpływa. Ktoś kto nosi taki garb na swojej duszy, zawsze będzie miał przeje... w życiu - choroby, smutki, porażki, nieszczęścia, ponieważ jego dusza wierzy w to, że te doświadczenia zbliżają ją do Boga.

 

Dlatego trzeba te mylne przekonania odkodować, pozbyć się ich - ponieważ nie są prawdziwe, nie są nasze, czynią nas niewolnikami i rujnują nasze życie na wszelkie sposoby.

 

http://modlitwainnanizwszystkie.pl/artykuly.php?id_artykulu=1337

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz zrobiłem te odkodowania, ale wielkim kosztem - tak mi się nie chciało, opór był kosmiczny.

 

Po dwóch albo trzech dniach poczułem dziwną wolność w sobie, i poszedłem na piechotę do sklepu dwa kilometry na piechotę. Nawet teraz nie mam najmniejszych szans tego zrobić, a wtedy bez problemu to zrobiłem, mimo że byłem w znacznie gorszym stanie niż teraz.

 

Czyli lekko puściło, ale nie rozbiłem wzorca i wrócił, a wraz z nim choroba, poczucie bycia gorszym, lęków itd. Robiłem te odkodowania na "odpierdol", to i efekty nie były trwałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2018 o 16:06, Themotha napisał:

Czary mary hokus pokus, zabawne jest to że jak się na forum wspomina o Chrystusie i jego cudach to jest śmiech że jak to ludzie mogą wierzyć w takie bajki , ale jak o buddach i innych czarodziejach to wtedy jest coś fantastycznego :)

 

Bo ja wiem.... 

 
Temat wydaje się być o wiele bardziej skomplikowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26 czerwca 2018 o 16:06, Themotha napisał:

Czary mary hokus pokus, zabawne jest to że jak się na forum wspomina o Chrystusie i jego cudach to jest śmiech że jak to ludzie mogą wierzyć w takie bajki , ale jak o buddach i innych czarodziejach to wtedy jest coś fantastycznego :)

 

Praktycznie każdy z nas przechodził za młodu indoktrynację katolicką, czyli uczęszczanie na mszę, prawdziwa i szczera wiara w moim przypadku oraz przyjecię sakramentów. Niestety nie znalazłem w tym prawdziwego rozwoju duchowego, ani wartościowego pokarmu dla duszy więc naturalną siła rzeczy jest to że szuka się innych dróg. Czasem po omacku, błądząc ale niestety kościół czesto proponuje tylko ślepa wiarę i ufność co mi nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WąsatySamiec a co w tych słowach jest wyśmiewaniem się? Przecież Jezus był żydem, i trwają dyskusje czy w ogóle istniał - zresztą to nie jest wyśmiewanie się z cudów, ponieważ cuda były opisywana daleko przed Jezusem.

 

@Themotha nie musisz szukać, ale Twoja wola.

 

Ludzie łakną wschodu, ponieważ sparzyli się na aktualnej religii. Tymczasem na wschodzie jest plus minus to samo, tylko w innej otoczce kulturowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.