Skocz do zawartości

Prezent dla kochanej MAMY od rozczarowującego Syna


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem pięknym Paniom i Braciom,

Proszę o pomoc w doborze prezentu dla mojej kochanej Mamy, interesują mnie rzeczy praktyczne, które zostaną z moją Mamą na lata, niestety to nie Ojciec, któremu mógłbym kupić zestaw kluczy nasadowych :)  .

Proszę o jakiś użyteczny urodzinowy upominek w stylu "kobiecej wersji kluczy nasadowych" , mój budżet to 50-200 zł, akcesoria kuchenne są mile widziane.

Z wyrazami szacunku Perun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak cenowo wyglądają poniższe propozycje, ale warto rozważyć:

- maszyna do robienia chleba

- bajerancki czajnik z różnymi wariantami temperatury wody (dobry np. do parzenia yerby)

- zestaw do decoupage'u (dużo kobiet to bardzo relaksuje, a i fajne rzeczy wychodzą)

- nie jest to praktyczne, ale jeśli twoja mama ma dużą wrodzoną ciekawość, rozważ zaproszenie ją na coś, czego nigdy nie robiła (gokarty, escape room, areotunel, paintball). Moja mama cudownie się bawiła i była szczęśliwa z pomysłu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz coś więcej napisać o swojej mamie? Jaka jest? Czy mimo swojego wieku lubi o siebie dbać czy raczej skupia się na domu i woli stricte praktyczne rzeczy? :) Chociaż napisałeś, że chcesz właśnie praktycznie, ale może jednak twoja mama cieszyłaby się bardziej z czegoś innego  ("niepraktycznego").

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś co zostanie  na kilka lat, usługi typu masaże nie trafiają do mnie.

Zastanawiałem się nad zestawem do hybryd, ale wydaje mi się, że to chińska tandeta i zestaw dla nastolatki, a nie dla starszej Pani. 

Czekam na propozycje i jestem wdzięczny za każdą odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję parowar, świetna sprawa i warzywa odzyskują swój dawny smak. Ja zamówiłem taki za bodajże 124 zł i jest świetny. Dodam tylko, że w mojej ocenie najlepiej brać dwu piętrowy by wszystko fajnie się wypichciło. 

http://allegro.pl/parowar-tefal-vc-1401-convenient-6l-980w-timer-i7217331051.html

 

Moja mam przygotowywała wszystkim gościom potrawy w nim a muszę przyznać, że jak zrobiła piersi z kurczak z pyrami, sosem grzybowym, surówką to nigdy mi tak nie smakowało jak wtedy.

Pozdrawiam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może voucher na spa? W tym przedziale cenowym spokojnie coś znajdziesz na tej stronie : 

https://katalogmarzen.pl/

 

Polecam! sama dostałam od siostry prezent na lot paralotnią, jednak z powodu braku odpowiednich wrunków pogodowych i ograniczenia czasowe musiałam (była taka możliwość) zmienić prezent na inny. Wybrałam wówczas Ajurwerdyjskie zabiegi ciała i wejście do escape room. Coś niesamowitego :rolleyes: Myślę, że każdemu może się spodobać chwila takiego relaksu i odprężenia. Na stronie jest dużo innych opcji. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Perun napisał:

Zastanawiałem się nad zestawem do hybryd, ale wydaje mi się, że to chińska tandeta i zestaw dla nastolatki, a nie dla starszej Pani. 

Wcale nie chińska tandeta :D Tylko pytanie, czy Twoja mama ma wystarczająco dużo cierpliwości, delikatności i precyzji żeby sobie samej to robić. Moja sama sobie nie zrobi - skórki pozalewane i ogólnie wszystko jej odpada po jednym dniu, ale ona właśnie do precyzyjnych nie należy, a to przy hybrydach jest to dosyć wważna kwestia. Im dokładniej się wykona taki manicure, tym jest on później bardziej długotrwały a wyglądu takich paznokci nie zastąpi żaden lakier nawet z najwyższej półki :P Poza tym, nie musisz mamie kupować bardzo kolorowych lakierów, tylko jakieś stonowane. Poderzewam, że jakieś beże, szarości przypadłyby jej do gustu, jak jest już "starszą Panią" :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eureka!!! Mam prezent dla Twojej Matuli:ph34r:

Odpowiedź zawarłeś sam w tytule....

Rozczarowujący - to jest słowo klucz.

Przestań rozczarowywać Mamę i ohajtaj się z Karyną, daj Mamie w końcu wnuki, zacznij chodzić do Kościoła i przyjmować księdza.

Założę się, że taki prezent jak "normalny" (matrixowy) syn będzie najlepszym podarkiem. Mama ma już dość "stulajarza", który szwenda się w słuchawkach po mieszkaniu, mówiąc coś o testech DNA, o równouprawnieniu etc. 

A tak serio, to cokolwiek byś nie dał to i tak będzie Ci wdzięczna - jak to każda Mama.

Ja bym kupił torebkę, dobrej klasy skórzaną, ale budżet nie ten.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o akcesoria do kuchni to może jakieś dobre noże kuchenne, jak lubi piec to jakieś zmyślne formy do ciast (np silikonowe w różniaste kształty typu serduszka, kwiatki etc.) Mały komplet dobrych garnków, albo wyżej wspomniany parowar albo też chociażby opiekacz do tostów jak lubi takie rzeczy i jak nie ma. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.