Skocz do zawartości

Depresyjny dzień


Zerwito

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka bracia,

 

Jakoś dzisiaj mnie dopadł mega dołek. Muszę to się z siebie wyrzucić. Nie mogłem spać całą noc, bo ostatni egzamin dzisiaj miałem w sesji. Reszta pozaliczana na 4 i 5. Na ten byłem przygotowany dosyć dobrze i dostałem 2 - mówię sobie no nic, wypadek przy pracy - we wrześniu się poprawi. Wracam do mieszkania, a moja była (dla tych co nie czytali - jeszcze do końca czerwca muszę z nią mieszkać), mówi do mnie, że na wakacje, które miała jechać ze mną (zrezygnowałem z nich jak się dowiedziałem o jej zachowaniu) jedzie z gachem. No trudno - myślę sobie, ale mimo wszystko jakoś wewnętrznie zabolało. Nagle dzwoni do mnie bliska osoba - okazało się, że moja kuzynka chciała dzisiaj popełnić samobójstwu. Uhu - nieciekawie. Godzinę potem dostaję telefon, że fajna robota, którą miałem załatwioną na wakacje niestety nieaktualna. Chciałem zrobić porządki w pokoju i przywaliłem głową w półkę - guz wielki jak cholera i trochę krwi. Położyłem się na łóżku i myślę sobie: walić to wszystko! I nagle dostaje smsa od kumpla, że u jego taty (bardzo fajny facet) zdiagnozowali raka. Ehhh masakra. Normalnie się wszystkiego odechciało.

  • Like 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo ja piernicze...

 

To dzisiaj Bracie już się za nic nie bierz, po prostu odpoczywaj.

 

Dzień kiepawy, ale nie załamuj rąk, takie sytuacje nie dzieją się bez powodu i dają człowiekowi sygnały, które warto przemyśleć.

 

Będziesz po tym wszystkim mocniejszy.

 

Piona !

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek niezadowolony to wszystko jest do dupy. Też mam teraz deadline a nie mogę znaleźć na nic motywacji. Siedzę o wiele mniej w internecie niż zwykle.

 

Dzisiaj widziałem w sklepie młodą szikse w moim typie. Typowa nastolatka ale wysoka szczupła blondynka, ładna cera i oczy jak kleopatra. Szkoda, że normalnie takich nie spotykam. Potem widziałem młodego sąsiada z laską. Tak sobie myślę, kurw a ja w jego wieku samotnie no lifełem przy komputerze. No i takie to życie jest. Trzeba wracać do roboty...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej ludzi ma depresje i często zmiany nastrojów. Spowodowane jest to zbytnim dobrobytem społeczeństwa, nawet w Polsce. Bardziej tutaj chodzi o postęp technologiczny. Wszędzie na bieżąco można każdego podpatrzeć, w każdej chwili kupić sobie cokolwiek dusza zapragnie. Sprawdzić widzę na dany temat, opinie itd. Kiedyś wszystko było mniej oczywiste, mniej dostępne, trzeba było się postarać i wysilić. Niestety będzie oraz więcej chorób psychologicznych. Ludzie często około 30ki dochodzą do ściany.

 

Co do Twojego nastroju to każdy miewa praktycznie taki dzień w roku. Nałożenie się kilku nieszczęść, jak utrata pracy, kasy czy przyjaźni. Zawód miłosny itd. Musisz ten czas jakoś przeczekać. Po burzy zawsze wychodzi słońce.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, doler napisał:

Coraz więcej ludzi ma depresje i często zmiany nastrojów. Spowodowane jest to zbytnim dobrobytem społeczeństwa, nawet w Polsce. Bardziej tutaj chodzi o postęp technologiczny. Wszędzie na bieżąco można każdego podpatrzeć, w każdej chwili kupić sobie cokolwiek dusza zapragnie. Sprawdzić widzę na dany temat, opinie itd. Kiedyś wszystko było mniej oczywiste, mniej dostępne, trzeba było się postarać i wysilić. Niestety będzie oraz więcej chorób psychologicznych. Ludzie często około 30ki dochodzą do ściany.

Mózg nie jest dostosowany do takiej ilości bodźców. Ja bardzo często muszą zarznąć się grając w piłkę, bo ze zmęczenia psychicznego nie mogę zasnąć. Po prostu prości ludzie mają łatwo, bo oni żyją zgodnie z "procedurą". Natomiast człowiek chcący być odpowiedzialny i wziąć los w swoje ręce musi analizować - po prostu myśleć. Taki natłok informacji daje o sobie znać. Trzeba się znać na wszystkim bo inaczej z każdej strony każdy chce nas.....

 

Pomyśleć, że jeżdżąc komunikacją miejską dostarczy mózgownicy więcej bodźców niż dostawał taki człowiek 50-60 lat temu. 

 

@Zerwito

Odpuść sobie dzisiaj, włącz np mundial i wyłącz na chwile mózgownicę. Nie zbawisz świata. Twoje zdrowie jest najważniejsze.  Trzymaj się mocno.  

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio złe humory bo cierpię na brak kasy i mam beznadziejną robotę (jako cywil na policji pracuje), kasa jest tak słaba i tak nie mam motywacji, jeszcze te fałszywe mordy mnie dobijają. Obecnie wysyłam CV itp. Wkurwia mnie też że za dużo myślę, jakieś kurwa głupie myśli mnie nachodzą a najgorszy mój problem żę często się porównuje do innych - to jest mega słabe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, doler napisał:

Coraz więcej ludzi ma depresje i często zmiany nastrojów. Spowodowane jest to zbytnim dobrobytem społeczeństwa, nawet w Polsce.

Spowodowane jest to przede wszystkim lewactwem, a nie dobrobytem.

Lewactwo czyli brak zasad, brak tradycji, popieranie ruchania mężatek, tindery, portale randkowe, krótkie przelotne związki, smartfony.

 

Człowiek potrzebuje drogowskazu, potrzebuje żeby go siłą posadzić na dupie i powiedzieć: robisz to, to, tamto i kurwa tak ma być, bo tak się robi w społeczeństwie, tego i tego Ci nie wolno BO NIE I CHUJ.

A tak, mamy: wolno wszystko, rób co chcesz, nie ma zakazów. W UK aż zatrzęsienie takich depresyjnych - co drugi wytatuowany, jakieś kolorowe gówna wytatuowane na ciele, wielu ćpunów, szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, arch napisał:

Spowodowane jest to przede wszystkim lewactwem

chwile później

 

17 minut temu, arch napisał:

Człowiek potrzebuje drogowskazu, potrzebuje żeby go siłą posadzić na dupie i powiedzieć: robisz to, to, tamto i kurwa tak ma być, bo tak się robi w społeczeństwie, tego i tego Ci nie wolno BO NIE I CHUJ.

images?q=tbn:ANd9GcQNmQKX5zlBp0_HV_87pAA

 

Depresja wynika ze zderzeniem z matrixem. Okazuje się, że jednak zasady są dla słabych, którym trzeba mówić co mają robić - BO TAK. Sami nie są w stanie zapanowac nad swoim życiem, to wpuszczają innych by za nich zrobili porządek. Ale za takie usługi trzeba później zapłacić.  

 

Cytat

wolno wszystko, rób co chcesz, nie ma zakazów.

Definicja elit. 

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Perun82 napisał:

chwile później

 

images?q=tbn:ANd9GcQNmQKX5zlBp0_HV_87pAA

 

Depresja wynika ze zderzeniem z matrixem. Okazuje się, że jednak zasady są dla słabych, którym trzeba mówić co mają robić - BO TAK. Sami nie są w stanie zapanowac nad swoim życiem, to wpuszczają innych by za nich zrobili porządek. Ale za takie usługi trzeba później zapłacić.  

Ty wiesz w ogóle co to jest lewactwo?

 

Prawicowość zawsze była powiązana z tradycjonalizmem, nacjonalizmem, zasadami, klasyczną moralnością, itd. Czyli z tym co napisałem.

Naucz się najpierw co to jest lewactwo a co to jest prawicowość, zanim napiszesz głupoty.

Nie pisałem o posadzeniu na dupie i drogowskazu GOSPODARCZYM ale MORALNYM, a to jest ZAWSZE OBECNE W PRAWICOWEJ IDEOLOGII. I tutaj jest zasadnicza różnica.

 

Godzinę temu, Perun82 napisał:

Depresja wynika ze zderzeniem z matrixem. Okazuje się, że jednak zasady są dla słabych, którym trzeba mówić co mają robić - BO TAK.

Nie bo tak, inteligencie, ale dlatego, że mózg ludzki człowieka jest tak skonstruowany, że potrzebuje mieć wyższe autorytety, wyższe zasady, coś czemu zawierzy. Dowodzono naukowo istnienie obszaru w mózgu odpowiedzialnego za DUCHOWOŚĆ.

 

Stawianie na brak zasad jest NIENATURALNE BIOLOGICZNIE.

Edytowane przez arch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Perun82 napisał:

Po prostu prości ludzie mają łatwo, bo oni żyją zgodnie z "procedurą".

No dokładnie, patrze na swojego sąsiada i widze typowego Sebę. Spasiony, dres, patologia, darcie ryja przez okno, chamstwo/ buractwo/ wulgarność, puszczanie disco polo i rapsów na full regulator, mecze piłki nożnej, osiedlowe ziomki. Ma na wszystko wywalone i niczym się nie przejmuje. Nie wygląda na chorego, wypłata idzie zapewne na jakieś pierdoły typu fajki czy alko. Nie wiem czym on może się interesować, chyba tylko miastowym klubem piłkarskim i plotkami osiedlowymi. Debil kompletny a życie ma łatwe. Widząc to ma się ochotę rzucić wszystko i wyjechać stąd w pizdu na tropikalną wyspę.

 

 

A co do prawicy vs. lewicy jest to mocno przestarzały podział, który aktualnie już odszedł do lamusa. Według tradycyjnego rozumienia prawica to arystokracja, szlachta, kler/ konserwatyzm a co za tym idzie też zamordyzm prostych ludzi (dlatego w odpowiedzi na to powstała druga skrajność, a w tym komunizm), wyzysk, brak wolności słowa. Lewica za to była związana z rewolucją a co za tym idzie dążyła zawsze do egalitaryzmu, wolności słowa, sprawiedliwości społecznej, równych praw itd. Poza tym każda skrajność to wybór między Hitlerem a Stalinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, arch napisał:

Stawianie na brak zasad jest NIENATURALNE BIOLOGICZNIE.

Zasady są wytworem ludzkim. Natura ma je gdzieś.

 

Cytat

 Dowodzono naukowo istnienie obszaru w mózgu odpowiedzialnego za DUCHOWOŚĆ

Dawno temu wytworzyła się taka potrzeba i dziedziczmy tę przywarę.  Istnienie duchowość powinno być niezależne od mózgu, a dziwnym trafem wszystkie potrzeby wykreował - nasz mózg a nie Buk czy inne skrzaty. 

 

Co do prawicowość lewicowość centryzmu i innych debilizmów. To są tylko narzędzia kontroli nad bydłem. Dziwnym trafem we wszystkich -  izmach masz przestrzegać z góry określonych zasad, ot wolność. 

 

Cytat

 Lewica za to była związana z rewolucją a co za tym idzie dążyła zawsze do egalitaryzmu, wolności słowa, sprawiedliwości społecznej, równych praw 

też kiedyś tak myślałem :)

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82niektórzy po prostu nie ogarniają prostego pojęcia ideologii oraz tego, że jest ona cholernie względna. W podobnym duchu wypowiadają się te lewaki o prawactwie i jego przywarach. Tak jak piszesz, to jest wszystko kwestia elit - to one dyktują zasady. Jakie to zasady? A, to już różnie. U jednych kult boga, u innych pracy. U jednych Święty Mikołaj, u innych Dziadek Mróz. Ale zasada jest ta sama. Jeśli ktoś nie dostrzega ścisłych zasad w społeczeństwie "lewackim", na przykład socjalistycznym to jest ignorantem z zerową wiedzą historyczną, powtarzającym bezrefleksyjnie to, co kazała ta jedyna właściwa - jego - strona. Czy raczej, co dyktują elity tej strony. To jest wszystko bardzo względne. Relatywizm - to jest pojęcie, z której każda świadoma i rozwinięta jednostka korzysta bardzo często i ma relatywizmu świadomość. Elity korzystają z tego, by manipulować masami, co nie znaczy że same są gorącymi uczestnikami tych idei. W każdej rewolucji, która podziały miała znosić i tak istniały uprzywilejowane elity. 

 

Już pomijam fakt, że ktoś kto za lewackie uważa Tindera i portale randkowe sam z nich korzysta i w innych tematach radzi użytkownikom, albo za lewackie uważa tatuowanie się. Niech pójdzie do polskich kiboli i im powie, że ich tatuaże to wytwór róbta co chceta i przejaw lewactwa :D Jak widzę, prawdziwy prawicowiec nie korzysta też z telefonów komórkowych, bo to też wytwór lewactwa :D:

 

13 godzin temu, arch napisał:

Lewactwo czyli brak zasad, brak tradycji, popieranie ruchania mężatek, tindery, portale randkowe, krótkie przelotne związki, smartfony.

Jebłem. To jest właśnie idealny przykład bezrefleksyjnego wypluwania z siebie propagandy. Mam nadzieję, że ten kto to pisze sam smartfona nie posiada. 

 

Gdzieś już to pisałem, ale odnośnie wpływu dobrobytu na rozpad społeczeństw bardzo przemawia do mnie eksepryment Calhouna i w nim upatrywałbym analogii do tego, co dzieje się obecnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tytuschrypus napisał:

Elity korzystają z tego, by manipulować masami, co nie znaczy że same są gorącymi uczestnikami tych idei. W każdej rewolucji, która podziały miała znosić i tak istniały uprzywilejowane elity. 

Bo elity nie są od przestrzegania praw stworzonych i narzuconych przez nich, tylko od tego by przestrzegało je kontrolowane przez nich  społeczeństwo. Jak widać wyżej, nie muszą się wysilać by interweniować gdy ktoś zaburza matrix. Pospólstwo i bydło za nich robi czarną robotę. 

 

Tak jak z Bogiem. Stworzył sobie niby świat, stworzył reguły którym sam nie podlegał, a wymaga tego od innych. Pisałem kiedyś, ze żadna instytucja nie przetrwałaby gdyby stosowała się do swoich zasad. 

 

Zawsze najważniejsza jest moc nadawania znaczenia definicjom. Kto ma taką władze - rządzi światem. 

 

CYTAT DNIA

 

@arch

Cytat

ale dlatego, że mózg ludzki człowieka jest tak skonstruowany, że potrzebuje mieć wyższe autorytety, 

To znaczy niewolniku - masz służyć Panom. Tak jesteś skonstruowany. A teraz na kolana błagać miłosiernego ojca o litość i kajać się, ze nie jesteś godna a może dostaniesz bilet do raju. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Perun82 napisał:

Zasady są wytworem ludzkim. Natura ma je gdzieś.

Nie ma ich gdzieś, pisałem Ci dlaczego - wyciągaj wnioski.

 

7 godzin temu, Perun82 napisał:

Dawno temu wytworzyła się taka potrzeba i dziedziczmy tę przywarę.  Istnienie duchowość powinno być niezależne od mózgu, a dziwnym trafem wszystkie potrzeby wykreował - nasz mózg a nie Buk czy inne skrzaty. 

No właśnie - i ta potrzeba jest realna, ma swoją biologiczną powłokę.

 

Pod względem gospodarczym prawica oznacza wolność, lewica zasady, brak wolności. Pod względem kulturowym jest dokładnie odwrotnie - se zapamiętaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, arch napisał:

No właśnie - i ta potrzeba jest realna, ma swoją biologiczną powłokę.

To, iż ktoś wierzy w Jedi nie znaczy, że są oni realni. To jest nadal wytwór mózgu. Podobnie jak zasady, moralność, ideologie. Rozwój mózgu spowodował, że zmienia się obraz Bogów. Najpierw piorunki, słońce postępujące w personifikację. Im bardziej jesteśmy rozwinięci tym lepszy obraz"Boga" będziemy kreować. Ale nadal będzie to wyimaginowana kreacja.

 

11 minut temu, arch napisał:

Pod względem gospodarczym prawica oznacza wolność, lewica zasady, brak wolności. Pod względem kulturowym jest dokładnie odwrotnie - se zapamiętaj

To jest papka dla takich ja TY. Jeżeli wolnością nazywasz wierzenie w ideologie narzucające swój światopogląd to serdecznie pozdrawiam. 

 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2018 o 15:57, doler napisał:

Coraz więcej ludzi ma depresje i często zmiany nastrojów. Spowodowane jest to zbytnim dobrobytem społeczeństwa, nawet w Polsce.

 

 

 

A nie jest tak, że właśnie bieda powoduje depresję. Wszystko wskazuje na to, iż gdy ktoś ma zapewnione podstawowe potrzeby, to bardziej cieszy się z życia. Mniej depresji więcej chęci do życia a nie martwienie się co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Perun82 napisał:

To, iż ktoś wierzy w Jedi nie znaczy, że są oni realni. To jest nadal wytwór mózgu.

Nie - to jest konkretne miejsce w mózgu które odpowiada za sferę duchową i jest to udowodnione. Nie opowiadaj głupot tylko doczytaj zanim palniesz bzdury.

 

5 godzin temu, Perun82 napisał:

Jeżeli wolnością nazywasz wierzenie w ideologie narzucające swój światopogląd to serdecznie pozdrawiam. 

 

Ale o czym Ty pierdolisz? Przecież Ci właśnie napisałem, że wolność kulturowa jest w LEWICOWYM podejściu, a nie prawicowym. Co to za trolling? Ty kurwa człowieku umiesz czytać ze zrozumieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.