Skocz do zawartości

Hervé Renard to najprzystojniejszy trener na mundialu.


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Było też coś o piłkarzu z Islandii.

Trochę młodszy, może bardziej odpowiedni dla naszych forumowych samic.;)

 

https://sport.onet.pl/mundial-2018/mundial-2018-rurik-gislason-symbolem-seksu-pilkarskich-mistrzostw-swiata/fl4eqdy

 

Pic-of-the-Day-Rurik-Gislason.jpg

OMG przy tym trenerze wyglada jak 13-latek:P 

Ten Herve to może nie Fassbender ale przystojny facet :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Johnsons napisał:

Dziwne jest to, że najpierw kobieta mówi, że ktoś nie jest w jej typie, a potem tej bariery już nie ma

To nie żadna magia, tylko niezdecydowanie danej kobiety, powoduje to, że zmienia zdanie.

 

Ja wiem co mi się podoba, a co nie. Jestem już na tyle stara, swoje przeżyłam i znam siebie i własne potrzeby:) dlatego twardo obstaje, że ten pan to nie mój typ. I tyle.

Nic nie wygrałam, bo o nic nie grałam:)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eleanor napisał:

To nie żadna magia, tylko niezdecydowanie danej kobiety, powoduje to, że zmienia zdanie.

 

10 minut temu, Eleanor napisał:

Nic nie wygrałam, bo o nic nie grałam:)

 

No przecież to było w cudzysłowie. Ludzie plisss

No wiadomo, przecie, królowo złota

 

13 minut temu, Eleanor napisał:

Jestem już na tyle stara, swoje przeżyłam i znam siebie i własne potrzeby:) dlatego twardo obstaje, że ten pan to nie mój typ. I tyle

No i szach mat.

Potrzeba brązowych włosów zawsze wygrywa.

 

Z naciskiem na:

14 minut temu, Eleanor napisał:

Jestem już na tyle stara

Daj spokój. Kobiet się o wiek nie pyta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bo i tak nie powie :) Trzeba samemu sprawdzić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wiedział jak to bym dodał ankietę na zasadzie:

1. Brałabym bez patrzenia.

2. Brałabym z patrzeniem.

3. Nie brałabym bo mi się nie podoba

4. Jestem gejkom więc mam go w dupie.

 

P.S jeśli macie taka moc moderatorzy najwyżej dodajcie i zmodyfikujcie mojego posta, jeśli wyrazicie chęć.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Zawsze mnie rozśmiesza ten termin. 

Ja nie wiem co Cię w tym tak bawi. To jest poważny temat. Ja się na przykład czuję dziewicą mentalną i sądzę, że obecnie mam bardziej konserwatywne zasady w tej kwestii niż nie jedna dziewica biologiczna :D 

 

A co do gościa dyskwalifikuje go głównie to, że jest związany z piłką nożną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozumieją że u nas to nie działa jak u nich. Mi się facet może nie podobać z wyglądu do końca, ale inne cechy składne na SMV sprawią że i tak na niego polecę.

Kobiety nie zakochują się w wyglądzie, to nie jest decydujące.

Ostatnio miałam taką sytuację: Byłam coś załatwić w punkcie GSM. Czekam w kolejce, tak zerkam z daleka kto mnie będzie obsługiwał, przeleciało mi przez głowę że niezbyt ładny facet ( uff nie będe się krępować) po czym tak mnie kompetentnie obsłużył że się zakochałam ? Jego mowa ciała, pewność siebie, głos sprawiły że od razu jego twarz zdała mi się atrakcyjna, chociaż wcześniej totalnie mi się nie podobał i np na tinderze nie dałabym mu szansy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Fit Daria napisał:

Ja nie wiem co Cię w tym tak bawi. To jest poważny temat. Ja się na przykład czuję dziewicą mentalną

Przepraszam Cię najmocniej naprawdę ale  powoduje to mój rechot, lecz proszę mnie zrozumieć i z ręką na sercu przepraszam ale po prostu nie mogę w jakiś sposób wyjątkowo zabawne mi się to wydaje i te przekonanie, że jestem "mentalną dziewicą".

45 minut temu, Fit Daria napisał:

że obecnie mam bardziej konserwatywne zasady w tej kwestii niż nie jedna dziewica biologiczna

Tu mnie Pani zaciekawiła, może mogłabyś się podzielić łaskawie jak znajdziesz chwilkę ?

45 minut temu, Fit Daria napisał:

A co do gościa dyskwalifikuje go głównie to, że jest związany z piłką nożną

E tammmmm... Byś go spotkała w restauracji jakby kebsa ze sosem czosnkowym zamawiał to na bank byś oko na niego zwróciła.

 

31 minut temu, deomi napisał:

Jego mowa ciała, pewność siebie, głos sprawiły że od razu jego twarz zdała mi się atrakcyjna, chociaż wcześniej totalnie mi się nie podobał i np na tinderze nie dałabym mu szansy.

Mówisz, ze miał te "coś" ? :P 

Poproszę o scalenie coś nie pykneło...

 

Sc. Ele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2018 o 18:26, SzatanKrieger napisał:

Jak tam kobietki brałybyście go w obroty ? Czy jednak za mały smv :D 

Nie mój typ. I nie, nie chodzi o to, że za niskie smv, bo jest przystojny, ale nie w moim typie po prostu. Mój typ już tutaj kiedyś przedstawiałam w innym temacie. ;) 

 

Ogólnie natchnęło mnie to by poszperać w internetach za jakimiś piłkarzami. którzy mogli mi wpaść w oko... jakoś żaden szczególnie nie przykuł mojej uwagi...Piłka nożna jakoś tak mnie w ogóle nie kręci... chyba muszę poszukać w innej dyscyplinie. :D :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2018 o 19:26, SzatanKrieger napisał:

Przystojny i nijaki. Wy też tak macie, że ocenianie "ładna, ale nie pociągająca"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Bruxa napisał:

Wy też tak macie, że ocenianie "ładna, ale nie pociągająca"?

Ja mam:

Ładna brałbym

Ładna pociągająca brałbym bez patrzenia

Ładna nie pociągają... hmm a brałbym co mi tam

 

Tylko niestety:

33 minuty temu, Bruxa napisał:

Wy też tak macie

NIE, w sensie nie mam takich sytuacji :D 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

w jakiś sposób wyjątkowo zabawne mi się to wydaje i te przekonanie, że jestem "mentalną dziewicą".

Nawet mi, niektórzy panowie mówili, że naprawdę jestem mentalną dziewicą, bo nie przeszłam tego, co przechodzi większość dziewczyn oddając komuś "wianuszek", mnie tam było wszystko jedno kto to i teraz jak i jeżeli w ogóle zdecyduję się na seks z kimś to się tak będę czuła, bo już nigdy nie zamierzam uprawiać seksu dla samego seksu, tylko liczyć się będzie osoba, z którą go uprawiam.

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Tu mnie Pani zaciekawiła, może mogłabyś się podzielić łaskawie jak znajdziesz chwilkę ?

Jasne. Na te tematy ciągle się z kimś kłócę, jeden z niewielu tematów, który potrafi doprowadzić mnie do płaczu i doprowadzić do stanu, "pierdolę facetów, zostaje WGTOW :D". Chodzi o wszelkie FwB, ONS, wszelkie seks układy, bez zaangażowania emocjonalnego. Brzydzi mnie to , uważam to za wykorzystanie kobiety, za jakieś wypaczenie. Kobieta zawsze się zaangażuje, a jeśli niem wcześniej czy później będzie żałować, tak samo prostytucja. Wiem, że dla niektórych może to być przejaw hipokryzji, ale jak jak wracam do tych wspomnień, czuje jakby dotyczyły kogoś innego. I częściowo to Waszym poglądom zawdzięczam tę zmianę, poglądom w stylu - żeby mieć seks, nie trzeba się wiązać, a kobieta jest potrzebna tylko do seksu, idź, baw się, bzykaj, tylko się nie zakochuj! Albo hit ostatnich dni - wejdź z nią w relację FwB, ale ona nie musi o tym wiedzieć. To mnie przekonało, że na seks z facetem można się zgodzić ( choćby nie wiem jak cipka swędziała) dopiero jak on udowodni, że mu zależy i bynajmniej nie tylko na cipce i udowodni zachowanie, nie tylko pięknymi słówkami. Facet z chcicą powie wszystko, by dostać to co chce. 

 

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

tammmmm... Byś go spotkała w restauracji jakby kebsa ze sosem czosnkowym zamawiał to na bank byś oko na niego zwróciła.

 

Widok faceta z tłustym kebabem i upierdolonego sosem, podziałałby tylko na jego niekorzyść :D

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka

No to już wiadomo, skąd ta nagła miłość do Kolumbii :lol:

Pewnie dlatego, że szybki i nam gola strzelił ;)

 

Zawsze też możesz się nam tutaj zaprezentować i ocenimy, czy wolimy :)

 

@SzatanKrieger

Ale to Kolumbijczyk, nie wiadomo w jakim procencie z importu ^^

Kto wie, może nawet jest bardziej europejski niż afro i tylko go na równiku przypaliło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka wariatów w tej reprezentacji nigdy nie brakowało, było tak bronić wczoraj :P

 

 

 

Bardziej w temacie, dla mnie w kategorii byłych znanych piłkarzy 50+ wymiata argentyński bramkarz Sergio Goycochea. Sylwetkę ma dużo lepszą niż za młodu, bo jednak nie musi już być tak zwinny ;)

Mogli go wziąć na trenera bramkarzy, przynajmniej by ich nauczył karne bronić :P

 

3df90b0aa851aaacfab67adbdf4e8b33.jpg

 

W dużych imprezach bilans 4:0 w seriach rzutów karnych ;)

Tu by się @Lalka na pewno ucieszyła po takim rozstrzygnięciu :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.