Skocz do zawartości

Kobieta ZAWSZE mówi prawdę


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna ofiara polskiego #metoo - Zastępca redaktora naczelnego pisma Nowy Obywatel i felietonista Gazety Polskiej. Wygląda na to że feministki i inne ciotki rewolucji przy aplauzie pożytecznych idiotów w białych zbrojach,  bardzo chcą zdetronizować kolejnych prominentnych aktywistów płci męskiej. W komentarzach na fb można przy okazji przeczytać że nieszczęśnik który pisał do kobiet jest "obleśnym facetem z kryzysem wieku średniego". To za co redaktor NO został sponiewierany publicznie to "przekonanie" damulki, że naruszył on jej "poczucie komfortu" ( cyt:" Czasem jednak dostawałam też wiadomości które były dla mnie mniej komfortowe, bo ocierały się o flirt ze strony kilkanaście lat starszego mężczyzny. Były to np. uśmieszki wysyłane w nocnych godzinach, które powtarzały sie mimo braku odpowiedzi" "Aferę" ujawniła PO ROKU "molestowana" współpracowniczka NO. Chciałem Wam bracia zwrócić uwagę na komentarze pod artykułem na stronie Codziennika Feministycznego. Jest tam dużo bredni ale zaczynają pojawiać się też głosy rozsądku - nawet tam. Poniżej link do dyskusji - dla ułatwienia dotyczy wpisu z 18 czerwca.  https://www.facebook.com/CodziennikFeministyczny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś interesowałem się teoriami spiskowymi ale nie zostałem jakimś strasznym "foliarzem" jak co XD

  1. Był wywiad z byłym członkiem illuminati niby i on mówił że oni nie traktują "głupich" ludzi jak ludzi tylko zwierzęta. I powiem wam że zaczynam ich rozumieć. Nie jestem jakiś inteligencik ale jak się widzi że wiele ludzi są tak bezmyślni albo można nimi tak łatwo manipulować to aż zdumienie bierze. Co do feministek i lewaków - jak można mieć taką mentalność, dążyć do samodestrukcji?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Kobieta mówi prawdę, gdy się pomyli.

Wiesz co? Wiesz co ja Ci powiem? Tak szczerze, od serca, bez owijania w bawełnę. Jesteś ... podły. Chciałem zabłysnąć w końcu na tym forum a Ty zhakowałeś mój umysł i wypowiedziałeś się moimi słowami. I chuj strzelił moje błyśnięcie. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Up, ale mnie w konia zrobiłeś. Wchodzę na ten ich FP patrzę, gdzie ten post z 18 czerwca? A tu temat wykopany sprzed roku, akurat 18 czerwca. :D

 

Przy okazji, najnowszy tekst na Codzienniku:

http://codziennikfeministyczny.pl/komunizm-dla-dzieci-milosc-rewolucja-rozmowa/

 

I inne artykuły tego autora:

http://codziennikfeministyczny.pl/author/pawelmatusz/

 

Niech ktoś mnie teraz spróbuje przekonać, że ci ludzie są w pełni zdrowi psychicznie. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.