Skocz do zawartości

Praca dla Sary.


Fit Daria

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cortazar napisał:

o nie żal tylko prawda. No ale nie oczekiwałem zrozumienia.

Ale co jest prawdą? Ja się o pracę pytam, a Ty mi wyjeżdżasz z atencją, prezentami i skakaniem w okół mnie. Ewidentnie masz żal do kobiet ;)

 

2 minuty temu, Cortazar napisał:

Dopisz sobie jeszcze do cv 'brak logicznego myślenia'

Nie mogę, bo bym skłamała. 

 

@Mrowka Wiem. Ten angielski mnie prześladuje, muszę się go nauczyć, zwłaszcza, że przyszłość wiąże z projektowaniem stron internetowych. 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t0rek o to właśnie chodzi. Soros przecież płaci ludziom za stanie w manifestacjach z transparentami i darcie się. To chyba byłoby idealne dla naszej bohaterki: krzyki i robienie awantur, a przy okazji ta sama ideologia. Wystarczy się zapytać w Fundacji Batorego albo u KODowców.

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Przemek1991 napisał:

Rynek pracy bogaty jest w oferty, tak trudno jest poszperać trochę w internecie, lub popytać znajomych ? 

Myślę, że to byłoby dobre wyjście przy założeniu, że autorce rzeczywiście chodzi o znalezienie pracy. 

 

Wydaje mi się to dziwne, bo ktoś mógłby pomyśleć, że pytanie o radę na forum, z którego użytkownikami nie zgadzasz się w tylu kwestiach jest lekko nielogiczne - co dobrego mogą polecić Ci tacy ludzie? 

 

Dlatego ten mądrzejszy, racjonalny szympans we mnie podpowiada mi, że jak zwykle za pytaniem kryje się jakaś mniej lub barsziej ukryta i mnie lub bardziej feministyczna teza, którą zaraz użytkownicy mają potwierdzić swoimi mizoginistycznymi wypowiedziami. Ale ten dobry, poczciwy szympans zakłada jakąś przyzwoitość i daje kredyt zaufania, dlatego odpowiem na poważnie:

 

@Fit DariaTakie warunki spełnia wszelkiego rodzaju praca z danymi albo biurowa, w każdym korpo coś takiego znajdziesz. Specjalista ds. procesowania wniosków, ds. dokumentacji kredytowej, ds. reklamacji i wszelkie ich młodsze mutacje. Oczywiście, będzie to jedna z niższych stawek, ale jeśli masz potencjał możesz awansować. Potencjał w ramach wykonywanej pracy, oczywiście. 

 

Edit: też mi się wydaje że to troll, bo niby praca, potem niby partia, potem coś tam... 

 

@Fit Dariadodatkowy pro tip w gratisie - zamiast się zastanawiać, co robi każdy człowiek nie garnący się specjalnie do pracy (potem 3 miesiące tworzy wypasione cv) a co wiem z licznych obserwacji, zacznij cv wysyłać. Zaczniesz się zastanawiać po zaproszeniu na rozmowę. 

 

@Drizztmało tego - tak się kończy, jak się X lat powtarza studia lub zaczyna i skończyć nie może, oczywiście tylko na papierze. Ciekawe, czyja to wina, bo przecież wiadomo że nie wyłącznie autorki;)

 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż bloga o toksycznej i wszędobylskiej mizoginii, póki rynek nie przeciążony.

Pisać umiesz ;)

Za tydzień milion czytelniczek i kasa sama popłynie.

A tak serio, to skoro studiujesz/studiowałaś to może coś w rejonach studiopochodnych?

Czasem ludzie potrzebują kogoś do przepisywania dokumentów itp...

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Fit Daria napisał:

 

 

@Mrowka Wiem. Ten angielski mnie prześladuje, muszę się go nauczyć, zwłaszcza, że przyszłość wiąże z projektowaniem stron internetowych. 

Na początek polski Ci wystarczy. Ogłoś się na kobiecych grupach i rób strony na wordpress. 

Możesz sobie powoli robić kursy, np. na eduweb jeden temat z programowania masz za kilkadziesiąt złoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Krugerrand napisał:

Chyba byłoby idealne dla naszej bohaterki: krzyki i robienie awantur, a przy okazji ta sama ideologia.

Nie znacie mnie jak widać dalej :( Ideologia owszem częściowo mi bliska, ale nie do końca. A krzyki i robienie awantur to już zdecydowanie nie moja bajka. Jestem introwertyczką i zdecydowanie wolę merytoryczną dyskusje. Choć protesty oczywiście są potrzebne. 

 

16 minut temu, tytuschrypus napisał:

bo ktoś mógłby pomyśleć, że pytanie o radę na forum, z którego użytkownikami nie zgadzasz się w tylu kwestiach jest lekko nielogiczne - co dobrego mogą polecić Ci tacy ludzie? 

 

Widzisz, daje Wam szanse. Po pierwsze ciekawa byłam reakcji, a po drugie co mi szkodziło? Może a nuż akurat tu ktoś wpadnie na rozwiązanie problemy, bo mnie akurat pomysłów brak. Sam fakt pójścia do pracy mnie z leksza przeraża, może się okazać, że nie będę musiała, że przekonam dziadka, że tym razem się uda, ale wole się zabezpieczyć. 

 

Co do partii to był oczywiście taki żart, choć gdyby się nadarzyła okazja, na pewno bym skorzystała. Mam pewno pomysłów, co można w tym kraju zmienić :) 

 

13 minut temu, Stradi napisał:

Załóż bloga o toksycznej i wszędobylskiej mizoginii, póki rynek nie przeciążony.

O blogu już myślę długo, od chwili gdy autor http://swiadomosc-zwiazkow.pl obiecał mi, że jak zdobędę więcej obserwujących od niego w taki sam okres czasu to usunie swój. Mam to na piśmie :D Ale, że jestem perfekcjonistką to ciągle tego nie zrobiłam, bo nie mam tyle kasy, by mieć na dobrą obróbkę graficzną. 

 

@Mrowka Przed maturą kupiłam takie fiszki i na razie z nich próbuję. Ale systematyczność nie jest moją mocną stroną :lol:

 

@PamMorrison Mam właśnie wykupiony kurs na udemy, ale jak pisałam wyżej muszę mieć kasę na grafikę, domenę, serwer. A póki co mi długi rosną, bo mam niespłaconą kartę, a do tego mnie jeszcze kanar złapał ostatnio ?

 

@Unhomme No właśnie takich komentarzy się spodziewałam. Ale jestem pod wrażeniem jestem, że jest ich tak mało. 

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fit Daria napisał:

Widzisz, daje Wam szanse. Po pierwsze ciekawa byłam reakcji, 

Wszystko co piszesz, utwierdza mnie w przekonaniu, że nie pracy szukasz, a atencji tu na forum. Dostałaś konkretne rady, więc temat chyba do zamknięcia, prawda? Do wysyłania CV marsz! 

 

Tak jak Ci pisałem, jeśli ktoś nie potrafi znaleźć pracy w Warszawie to jest dysfunkcyjny, nie ma dla niego nadziei. To nie złośliwość. 

Edytowane przez tytuschrypus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PamMorrison napisał:

Na początek polski Ci wystarczy. Ogłoś się na kobiecych grupach i rób strony na wordpress. 

Możesz sobie powoli robić kursy, np. na eduweb jeden temat z programowania masz za kilkadziesiąt złoty.

Podchodziłem do tego na początku w identyczny sposób i jest to jeden z moich największych błędów. Zdecydowanie od razu rzucać się na wszystko po angielsku. Im szybciej tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, self-aware napisał:

Zdecydowanie od razu rzucać się na wszystko po angielsku. Im szybciej tym lepiej.

Jeśli chodzi o projektowanie stron to za bardzo nie ma wyjścia. 

 

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Tego się kuźwa boje chyba bardziej niż kobiety w ciąży ale przynajmniej by było ciekawie. ?

Jak chcecie mogę Wam powiedzieć. Ostatnio jak z kolegą o tym rozmawiałam, to bezczelny stwierdził, że byłby w opozycji. No bezczelny :D 

 

3 minuty temu, Eleanor napisał:

W zakładaniu nowych kont jesteś systematyczna :D

Aaa to co innego, jak się na coś uprę to koniec. Szkoda tylko, że nie potrafię się uprzeć na takich rzeczach jak nauka czy ćwiczenia :D 

I ostatnio nie zakładam nowych kont :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, self-aware napisał:

Podchodziłem do tego na początku w identyczny sposób i jest to jeden z moich największych błędów. Zdecydowanie od razu rzucać się na wszystko po angielsku. Im szybciej tym lepiej.

Jasne. Jak się jest pewnym, tego co chcesz robić. Polski do podstaw wystarczy i może zobaczyć, czy jej to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SławomirP Z zakresu licealnego zdecydowanie bardziej Polski, bo z tego byłam najbardziej obkuta, bo zdawałam rozszerzenie, moim pierwszym kierunkiem była polonistyka :D 

 

Najbardziej widziałabym się w pisaniu jakiś felietonów, jak jeszcze z mojego kręgu zainteresowań to już w ogóle byłaby bomba, ale do tego trzeba mieć odpowiednie wykształcenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.