Skocz do zawartości

Badoo - transmisje live


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat na Badoo jestem dość świerzy i ostatnio z przypadku wlazłem na guzik który jest na samym dole po środku w aplikacji.

Patrzę a tam coś jak live stream.

 

Panowie! Co tam się kurwa wyprawia! Odczucia będą różne. Od śmiechu do żalu, aż po politowanie. Dla kogo? Dla pań i dla panów - zarówno.

 

Aby wejść do relacji live trzeba kliknąć w miniaturkę pani. Na miniaturce oczywiście odstawiona na trzy fajery + filtry z photo edytorów, a po wejściu wygląda jak ktoś inny... Czyli taki standard portalowy. Na zdjęciach wszystko by przyciągnąć i wykreować się na nową/lepszą ja, a w rzeczywistości na spotkanie zamiast pani z ekstraklasy przychodzi liga zakładowa. 

 

Siędzą panie, gładząc swe pióra, trzepocząc powiekami i biją atencję na stadach białorycerzy liżących swe 5 calowe smartfony. Poziom spierdolenia facetów jest również oszałamiający.

 

Przykład:

Piłkarz: siema Malwina

M: siema piłkarz (mina niwecząca)

Piłkarz: fajna jesteś

M: dzięki (dwu sekundowy uśmieszek)

Piłkarz: skąd jesteś?

M: Lubelskie a co?

...

Wyobraźcie sobie teraz gdy piszemy do takiej jakąś wiadomość, hej/cześć albo coś kreatywnego.

 

Niektóre mają kilku widzów, kilkudziesięciu a zagraniczne w setkach. Mega pump na ego. Oczywiście żadna nie ma nic do powiedzenia na tych lajf strimach. 

 

Polecam się zapoznać z tematem w ramach ciekawostki lub jak randkujecie w necie, żeby sobie trochę bardziej uświadomić ten poziom spierdolenia i troszkę ochłonąć oraz zdystansować.

 

Edytowane przez RockwellB1
stylistyka
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przestałem korzystać z badoo :) To całe live pokazało mi jak to wygląda. Poznawanie tam kobiet nie ma sensu. Najprzystojniejsi na live mają te 10-15 kobiet, które tych gości oglądają. W przypadku kobiet nawet mało atrakcyjna ma na tam czasami do 200 widzów po kilku minutach streamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fakt, miniaturka zdjęcia a faktyczny wygląd dziewczyny to różnica w SMV czasami nawet rzędu 4-5 !! W sensie, że na miniaturce dałbyś 7/10 a tam wchodzisz i jesr 2-3/10. Nie rozumiem jak można tak bardzo oszukiwać mężczyzn. Przecież w sumie 100% takich kobiet potem na spotkaniu zostanie odrzucona. To tak jakby kobieta szukała gościa z jakimiś osiągnięciami zawodowymi i rozmawiała z powiedzmy inżynierem a na spotkaniu dowiedziała się, że jednak jest pracownikiem KFC (nic nie mam do tej pracy, ale wybitna to nie jest). Inżynier kurczaków.

Edytowane przez self-aware
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead

Przecież nikt tutaj się nie żali tylko zostały stwierdzone fakty co się tam kryje. Nikt nie pisał „ach jaka wielka szkoda, chciałbym żeby to inaczej było” etecera. 

 

@self-aware

Raz w życiu mi się zdażyło żeby pani z portalu wypadła w realu lepiej niż na zdjęciach. Musiała mieć foty wyjątkowo kiepskie. Notabene opisywałem tu krótka znajomość z nią gdzie nic nie wyszło bo się zabierałem do niej jak pies do dupy jeża :P

 

Druga sprawa, kiedyś umówiłem się z panią która miała zdjęcia tylko samej buzi. Swoją drogą byłem w szoku, że z takim pasztetem jak ja się umawia. No i przyszła pani 150 na 150. Ok, nie pokazała wszystkiego a ja się umówiłem na podstawie tego co było. Nie byłem zadowolony ale pretensji mieć nie mogłem. 

 

Jakieś 2 dobre tygodnie temu spotkałem się z Panią z badoo. Buzia mi się podobała, ciało w normie i ciekawa rozmowa. Mówię chodź na kawę bejbe. Oczywiście bez bejbe :D Okazało się, że pani w realu jest wielką kluską i na moje oko zdjęcia były sprzed roku max dwóch kiedy była jeszcze szczupła.

Poczułem się bezczelnie oszukany.  To ja poświęcam swój czas, paliwo, szykuje się, dojazd a ktoś ma mnie tak traktować? I wiecie co? Nie usiedliśmy do tej kawy. Nawet nie zdążyła być zamówiona. Powiedziałem jej o tym. W sposób chłodny bez unoszenia się. „Wiesz, dałaś chyba stare zdjęcia bo tam wyglądałaś inaczej. Miałem się spotkać z nią a nie z Tobą. Oszukałaś mnie, dlatego musimy kończyć już...”

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RockwellB1 napisał:

„Wiesz, dałaś chyba stare zdjęcia bo tam wyglądałaś inaczej. Miałem się spotkać z nią a nie z Tobą. Oszukałaś mnie, dlatego musimy kończyć już...”

Tak powinno zaczynać się każde spotkanie z kobietą, która kombinuje przy zdjęciach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, robi się inaczej. Jest wieczór, piszecie, gadacie, cykasz sobie fotkę np. po prysznicu, pełna kultura (nie żadne golasy). Wysyłasz, kobieta wiadomo podjarana, wyczekasz i mówisz, że nie ma nic za darmo. Podeślij to lub to. Jak kręci to wiadomo. Ja mam taką wprawę, że po nogach określę ile ma kg. Nogi i ramiona, każda podeśle, jeszcze zalotnie z półcyckiem. :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Gr4nt said:

Ja wole w ogóle nie grać.

Rozumiem, szczerze mówiąc wiem, że jest to zajebiscie męczące ciągłe testy schematy wieczna gra no ale w mojej sytuacji: w trakcie rozwodu znaczy singiel popisze sobie poumawiam się no ale jak mam dosyc -znaczy za dużo atencji/spierdoliny to prostu urywam kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie no lekko nima...atencyjnosc nawet u paszteta musi się zgadzać a rycerzy dostawców nie brakuje dlatego mamy jak mamy i nie sądzę żeby się to zmieniło na naszą korzyść. Już dawno doszedłem do wniosku że gdyby nie popęd seksualny to wszystkie te księżniczki mieszkają pod mostem. Czekam na ten dzień kiedy rzuca w Lidlu promo na dobre sex lalki i życie stanie się prostsze ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RockwellB1 napisał:

Przecież nikt tutaj się nie żali tylko zostały stwierdzone fakty co się tam kryje. Nikt nie pisał „ach jaka wielka szkoda, chciałbym żeby to inaczej było” etecera.

Dokładnie.

 

To jeszcze dodam, że też miałem kilka akcji, gdy panna na żywo okazywała się brzydsza niż na zdjęciach.

Pamiętam taką jedną, gruba i dodatkowo miała zeza (jedno oko jej uciekało, na zdjęciach nie było widać). Przyjechałem pociągiem specjalnie 40 km, to stwierdziłem, że chociaż się napije. Akcja skończyła się tak, że razem z panną się nawaliliśmy i zaczęła się do mnie dobierać, powiedziałem że idę do toi toia, gdy straciłem ją z zasięgu wzroku to zacząłem spierdalać jakby mnie pies gonił :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.