Skocz do zawartości

Sklep internetowy - przepłacam?


Mapogo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, prośba o ocenę sytuacji.

 

Posiadam sklep internetowy, za którego oprogramowanie (szablon, skrypty tzn. kompletny sklep) i miejsce na serwerze płacę 600 zł netto abonamentu rocznie. Dodatkowo mam gościa, który bierze 1000 zł za obsługę na rok. Wiadomo, że przez zdecydowaną większość czasu niewiele robi, ale jak już trzeba to działa sprawnie.

 

Moje pytanie brzmi następująco: Czy ja czasami nie przepłacam? :)

 

Wiem, że trochę śmiesznie to brzmi, ponieważ wychodzi 130 zł/miesiąc za istnienie sklepu, co nie wydaje się być dużą kwotą, ale z ciekawości pytam czy po prostu nie daję się kosić na hajs. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mierzyć siły na zamiary. To, że biznes jest mały nie oznacza, że jest do dupy. Programiści na kontrakcie 100zł/h zarabiają ale na zagranicznych (dużych) zleceniach. W polskich warunkach jest to nieco powyżej średniej krajowej. Co do tego czy jest to opłacalne może doradzić jedynie ktoś kto mocno siedzi w branży e-commerce. Informatyk wiadomo, że krzyknie jak najwięcej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.