Skocz do zawartości

Reakcja wyznawców Pana Popko na prawdę.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

To jest niesamowite, jak ludzie w sekcie reagują. Ale chronologicznie.

 

Nagrałem o Panu Popko, swoim zdaniem mesjaszu zbawiającym świat:

 

W komentarzach rozpętało się pandemonium. Jeden z fanów Popko nagrał nawet film, w którym analizuje screen z Mbanku potwierdzający wpłatę 120zł dla niego, twierdząc że oszukuję - jednak nie chce się założyć o 5 tysięcy złotych, bo wie że skłamał (szukajcie Bartek Albrycht, jest w najnowszych moja rozmowa z nim).

 

 

-----------------------------------------------------------------

 

Widząc co się dzieje, Pan Popko nagrywa rozpaczliwe wołanie o pomoc, wzbudzając w swoich wyznawcach gniew na zło (czyli np. mnie), co też odbija się w większej nienawiści w komentarzach:

 

 

 

Moja konkluzja jest taka, że gdyby Pan Popko miał 30% hejtu który mam ja, to by chyba nie schodził poniżej 1 promila we krwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ten cwaniak od analizy screenu poda swoje prawdziwe dane, każdy może pluć jako anonim w internecie, na kogoś kto jest publicznie znany.  

 

Przekonamy się w sądzie jak będzie wyglądało udowadnianie owego fałszerstwa. 

 

Kolejny kandydat do składania publicznych przeprosin.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red nie da, wie przecież że nałgał.

 

Ważne! Szkoda że nie powiedziałem tego w nagraniu, ale zapomniałem. Otóż w czasie gdy nagrywałem pierwsze materiały o Panu Popko, oprócz klątw rzucanych na mnie... Popko polecił hejterski blog Sławka w komentarzach, triumfując że mnie tam nienawidzą. Cieszył się z czegoś, co jest objęte ściganiem przez prokuraturę.

 

Ot, mistrz duchowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

 

Przejrzałem komentarze pod Twoim nowym nagraniem nt. pana Zbigniewa i zauważyłem, że spora część osób broniących go i wjeżdżających na Ciebie się powtarza, już wcześniej komentowali

stare audycje i, co mnie nie zaskakuje, ich retoryka za mocno się nie zmieniła. ;) 

 

Już wcześniej zwrócił moją uwagę wspomniany w 1-szym poście Bartek A. [nie chcę pisać pełnego nazwiska, mimo, że podał je na yt - to ten ze swoim uśmiechniętym zdjęciem w awatarze].

 

Pamiętam jak kiedyś skomentował, iż nie powinieneś rozpaczać, że masz sraczkę i jeśli chcesz, to może ci odesłać te 120zł [czy ile to wynosiło] - czyli strywializował poważny problem zdrowotny do rangi sraczki i chciał Cię postawić

w roli kogoś, kto nie mógł odżałować stówki z groszami, mimo, że to było najmniej istotne w tym wszystkim. Nie dał żadnej rady jak możesz sobie pomóc, tylko potraktował z automatu jako wroga i kogoś, kto pluje jadem

na świętego człowieka ZJP.

 

Jednocześnie nie przeszkadzało mu, że pan Zbigniew odpisywał pod swoim filmem osobom biorącym Twoją stronę, że wycofuje ich z życia [dokładny cytat] i wyłącza w nich zło, co skończy się dla nich fatalnie.

Ot, kolejni duchowiacy i guru, który robi hajs na eklektycznej papce. Tylko niektóre osoby pokazały trochę klasy i powstrzymali emocje na wodzy, starając się pisać coś konstruktywnego.

 

Trochę mnie przeraża, że osoby które widzą nieścisłości, przekłamania i szkodliwe treści w religii dominującej w naszym kraju, szukając innych ścieżek wpadają z deszczu pod rynnę i "dobro wyższe nie istnieje, tylko wybujałe ego" jak nawijał rogal ddl oraz dalej dają się strzyc. Ale to ich wolny wybór, trzeba to uszanować i robić swoje. :) 

 

BTW

 

Co ciekawe w pewnym tekście ezoterycznym spotkałem się ze wzmianką napisaną przez mocno doświadczonego człowieka, że miasto Oriin mieści się w niższym świecie astralnym i jest siedliskiem demonów udających boskie

oświecone istoty. To był jakiś poboczny wątek, ale zwrócił moją uwagę, bo natknąłem się na niego po tej dramie ze Zbigniewem Popko, który właśnie inspiracje bierze z astralnego miasta Oriin.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin_Herzoga Najzabawniejsze są dwie rzeczy:

 

1. Jakiś koleś który mnie hejtował z tym od piszczącego zasilacza, jest fanem Popko i chciał się bić z tym Bartkiem.

 

2. Sam Sławek i chyba Vincent (czyli pełna gębą materialiści), wynosili pod niebiosa Popko, jaki to nie jest mądry i dobry - znowu Popko promował wykop i to co o mnie pisali.

 

Co do miasta Oriin, to takich demonicznych struktur jest wiele - i nie wątpię że taka energia i jej Pan istnieje. A kto o tym pisał? Bardzo chętnie bym doczytał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Popko, czy konsultował pan miasto Oriin z lokalnym proboszczem? Nie masz pan jaj na to. Wyśmiałby cię.

 

Panie Popko, rzucasz pan klątwy na kogoś kto ci zapłacił za uzdrowienie. Panie Popko, co siejesz, to wraca do ciebie.

 

Nie jestem ani fanem ani przeciwnikiem pana Popko, ale dał ciała z tymi klątwami. Słaby z niego nauczyciel duchowy. Ten pan uważa się za Siddhartha Gautama czy innego Tolle, ale oni klątw nie rzucali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

Co do miasta Oriin, to takich demonicznych struktur jest wiele - i nie wątpię że taka energia i jej Pan istnieje. A kto o tym pisał? Bardzo chętnie bym doczytał.

 

W tym wpisie o Doreen Virtue jest krótka wzmianka na ten temat:

 

https://ezoteryka77.wordpress.com/2017/02/21/doreen-virtue-oszustwo-na-anioly-z-kalifornii/

 

Cytat

Doreen czytane ‚doriin’, przez długie ‚i’ wydaje się mocno powiązana z demonicznym światem Oreen czy Oriin z niskiego planu astralnego na którym przebywają demony udające światło i oświecenie, demony lucyferyczne, które nienawidzą Boga i aniołów z niebios, a w ramach swojej szkaradnej działalności podszywają się pod boskie istnienia anielskie.

 

Okultystycznie, demony ze świata Oriin czy Oreen zwane są inaczej ogólnie istotami oriońskimi lub reptilianami – plemieniem gadzim lub jaszczurczym. Angielskie „Doreen” brzmi jak złożenie „Door” (Drzwi, Brama) oraz Oreen (Oriin) co daje razem „Bramę świata demonów udających aniołów światłości”.

 

Pseudonim „Virtue” jest często używaną przewrotną ksywą wśród amerykańskich lucyferystek i satanistek, gdyż ezoterycznie posiada demoniczną wibrację (23) w pozycji tzw. Nous czyli Liczby Ducha, co wzmacnia negatywności roku urodzenia.

 

Autor kiedyś był mocno popularny m.in. na portalu eioba, ale zmuszony się stamtąd zawinąć, o czym wspomina tutaj:

 

https://ezoteryka77.wordpress.com/about/

 

Może kiedyś już się na niego natknąłeś. 

;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician w książce pisał że ma chyba zbawić świat, czy przynieść na niego światło, jakoś tak - czyli mesjasz. No ale przez moje audycje nie może zbawić świata ?

 

@Dworzanin_Herzoga poczytałem kilka artów i ma te same zdanie co ja w wielu kwestiach, ciekawe. Ale już mnie oczy rozbolały, idę poleżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński

 

No, Poppa nagrał o czarnych liderach i smieciach ludzkich (sic!), przeskakiwałem po filmiku i w 29 minucie 3 sekundzie pojawiło się Twoje foto w towarzystwie takich osobistości

jak SanJaya, Kaczafi, Aaron, wiedźma Anja?, Moskalik:

 

 

To już są chyba szczyty robienia ludziom wody z mózgu i okazywania pogardy...

 

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dworzanin_Herzoga napisał:

SanJaya, Kaczafi, Aaron, wiedźma Anja?, Moskalik

Moskalik niegroźna. Sanjaya, odpłynął w kosmos, nadal wierzy w płaską Ziemię. Niegroźny.

 

Aron Jasnowidz? Lubię go posłuchać. Nigdy nie rzucał klątw na nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że SanjaJanusz może w najbliższej przyszłości sporo zamieszać, z biegiem czasu poszerza swoją armie "JSM", ale na 98% mu się nie uda. Pani Moskalik odnoszę wrażenie, że miała już swoje 5 minut po nieudanych próbach z "maggravami" i z odpromiennikami, sam posiadam jeden z tych odpromienników, ale kupiłem go kiedyś, żeby go w niedalekiej przyszłości przebadać i ewentualnie nagrać jakieś video. "Popek" mnie zaciekawił tylko na małą chwile, ale myślę, że jego wyznawcy są groźniejsi niż on sam, co jak widać na nagraniach Marka. Aron...? Dużo osób na niego psioczy, ale jak zaczyna swoje wywody o Jezusie to odpuściłem tak samo Popek.

Każdy z nich ma "coś" ciekawego do przedstawienia, tylko trzeba dobrze wiedzieć co można wziąć na poważnie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.