Skocz do zawartości

Komiksy


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

No to pięknie panowie bo ja akurat siedzę od 1995 w komiksach zbieram i handluję jakby ktoś potrzebował coś zawsze posiadam aktualnie wystawiam Lobo ,Spidermany ogółem Tm-semic mam też na sell kilka sztuk pierwszych thorgali z wydawnictwa KAW lub coś z archaicznych komiksów typu Ekspedycja oparta na poglądach Ericha von Dänikena czy Bogowie z gwiazdozbioru .zapraszam na Fejsa na moją nieregularną stronkę Komiksy Polskie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28961-e12046f4a15b590f93981343ef4d7da0..

Nie no żartuje...

Ja bardziej oglądam japońskie dzieła niż je czytam.

Ale nie wiem czy mogę robić tu offtop o anime... Bo odnośnie do ciężkich klimatów psychologicznych zaproponowałbym Neon Genesis Evangelion...

Co do komiksów, nie czytałem wiele: Kajko i Kokosz, Tytus Romek i A'tomek, Kaczor Donald ;D

Tych poważniejszych nie tykałem, Marvelów, DC, Gaimanów czy nawet Mangi. Bardziej wolę je oglądać. Choć nie powiem, może kiedyś się przekonam do komiksów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.