Skocz do zawartości

Krytyka pewnego Pana z YT


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Spadająca jak grom z jasnego nieba krytyka!!!

 

Młody znawca życia, przy wsparciu koleżanki i posiłkując się recenzją książki napisaną przez trolla internetowego postanowił nagrać film ?

 

No i te porady dotyczące podrywu w tytule audycji, nie przypominam sobie żeby Marek kiedyś kreował się na mistrza PUA, ani nauczał jak podrywać ?

 

A czemu w dziale o depresji, dowiecie się po zapoznaniu z treścią video :)  

 

 

Video, dotyczy tego nagrania Marka:

 

 

  • Like 2
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś nie jest głupi, ale nawet gdybym nie widział filmiku a czytał tylko to co on tam mówi, wiedziałbym, że to młodziak który wie o kobietach tylko tyle ile jego podświadomość wyłapała z masmediów - romantyczna wizja kobiety przyjaciółki z którą prowadzi się dysputy o filmach psychologicznych, a ona urzeczona jego wrażliwością wybiera właśnie jego. 

Mówi o obecnej modzie na wrażliwych chłopców...wśród nastolatek. O kobietach wie ZERO.

Mam dla niego złe wieści na przyszłość. Nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć, że taki naiwny i wrazliwy chłopak zostanie przeciągnięty przez jakąś cwaniarę tak po glebie, że będzie gryzł dywan z bólu. I to nie raz. I może...kiedyś się obudzi.
Na razie niech zbiera doświadczenia.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś nieudolna kopia GargamelVlog :D Nie da się na to patrzeć.

A koleś mówi poprawnie politycznie, to czego chcą słuchać jego widzowie.

Domyślam się, że głownie są to młodziutkie kobiety, bo zwykle one gustują w takich kanałach.

 

Nie wie o czym mówi, ale mówi bo coś mówić trzeba.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, AR2DI2 said:

Mówi o obecnej modzie na wrażliwych chłopców...wśród nastolatek. O kobietach wie ZERO.

Mam dla niego złe wieści na przyszłość. Nie trzeba być wróżką, żeby wiedzieć, że taki naiwny i wrazliwy chłopak zostanie przeciągnięty przez jakąś cwaniarę tak po glebie, że będzie gryzł dywan z bólu. I to nie raz. I może...kiedyś się obudzi.
Na razie niech zbiera doświadczenia.

Amen. Tak w ogóle to bezsensownie nabijamy mu wyświetleń.

 

Chłopak jest młody pełen energii zbroja lśni i jest polerowana codziennie do połysku. Ma romantyczną wizję życia, ma bajerę więc i powodzenie no ale życzę mu powodzenia w przyszłości... bo zapewne życzliwy dobry wygadany znajdzie swoją królewnę i będą żyli długo i szczęśliwie.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co zauważyłem przeglądając komentarze do ostatniego tweeta Maxa Kolonko? 90% to typ: ,,spadłeś/już nie jesteś stary dobry Max/sprzedałeś się". Ale zaraz. Coś mi nie gra. Wchodzę na stronę i patrzę ile ma osób płacących co miesiąc 1$. Jest liczba 1,350,000.  Czyli 1,350,000$ miesięcznie.

Tu podobnie.

Polacy uwielbiają krytykować, pisać jak im się nie podoba. A pochwał? Duuużo mniej.

 

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, typek ma ponad 60k subów i niby chce się wybić na kanale z 1k subów? Facepalm.

 

Mniejsza z tym, co on tam plecie w tym swoim video.

 

Nic lepszego nie mogło spotkać kanału pt. Marek Kotoński, a sam Marek powinien nagrać jak najszybciej video odpowiedź z odpowiednio powycinanymi i dynamicznie zmontowanymi wypowiedziami Awięc, odnosząc się kulturalnie i w zabawnej formule do każdej z nich. 

 

Ja tu widzę szansę na kilka tysi subskrypcji w krótkim czasie, jeśli tylko umiejętnie się ustrzeli zdobycz, która sama wepchała się pod lufę.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Like 16
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuje typa za to że gadał żeby nie lecieć od razu z hejtami do Marka ale nie rozumiem jak można oceniać osobę po jednym filmiku z setek które zrobił. Wiadomo, sedno wyciągnął z jednego ale to tylko kropla w morzu twórczości Marka który nie mówił tylko o kopulacji czy innych rzeczach.

 

Najlepsze jest to, że to forum nie powstało aby atakować kobiety, tylko na przykład bronić się przed ich zachowaniam, wyciągać konsekwencje i drążyć postępowanie, no dużo by tu gadać.

Ilu zbłąkanych chlopów tu wpadło po poradę.

 

Trochę to komiczne bo jak autor tego nagrania będzie miał kobietę to tyle schematów sie powtórzy które byłu tu opisywane że hej :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że tam jest dużo młodych osób, jeszcze bez doświadczeń w długich związkach, dziewczyny piszą, że tak i owszem musi być tak, a tak. Jednak pojawia się długi związek i ..... gadzi mózg (on mi czegoś tam nie daje, nie czuję się bezpieczna... Itd itd) daje o sobie znać.

(One same siebie nie znają.)

I dzieje się jak się dzieje.

 

Skoro miłość istnieje to zachowujmy się jak bociany.

 

No ale coś w niej pękło. 

 

@Koszwil a czego oczekiwałeś, merytorycznej oceny całej działaności Mara? Przecież chodzi o wyświetlenia. Tu tez jest wymiana pokoleń, jest jeszcze młody... 

Doswiadczony, starszy samiec, nie będzie tracił na niego czasu, rówieśnicy bedą to oglądać... Duży procent, za parę lat będzie w swieżakowni. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ważniak napisał:

Ech, typek ma ponad 60k subów i niby chce się wybić na kanale z 1k subów? Facepalm.

 

Mniejsza z tym, co on tam plecie w tym swoim video.

 

Nic lepszego nie mogło spotkać kanału pt. Marek Kotoński, a sam Marek powinien nagrać jak najszybciej video odpowiedź z odpowiednio powycinanymi i dynamicznie zmontowanymi wypowiedziami Awięc, odnosząc się kulturalnie i w zabawnej formule do każdej z nich. 

 

Ja tu widzę szansę na kilka tysi subskrypcji w krótkim czasie, jeśli tylko umiejętnie się ustrzeli zdobycz, która sama wepchała się pod lufę.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Moim zdaniem nie powinien nic nagrywać i być ponad to. Kto ma trafić to trafi - w swoim czasie. Tak długo jak nie dotyczy to jednego czy drugiego białego rycerza tak długo gadka z nimi to tylko strata czasu i niepotrzebne wystawianie się na nienawistne komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę naiwny i nie zapoznał się za wszystkim, co mówi Marek, przez co nie rozumie o co dokładnie chodzi.

Dodatkowo facet i ta "kobita z komentarzy" odebrali to jako apel do kobiet o dawanie dupy za pomoc, a nie za informacje dla chłopaków, którzy tracą na pomocy, bo na końcu liczą na seks. I nie, to nie są poglądy Marka, tylko poglądy wielu osób, które dostali je od mediów, rodziny, kolegów itd. a Marek przekonuje, by się tego pozbyć.  

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaaanie, o zbroi, którą zrzuciłem lata temu w porównaniu do tej jego, to mogę powiedzieć że co najwyżej się tliła :D

 

 

 

Ciężko żeby jakiś blue pill mógł wypowiedzieć się racjonalnie o tematyce red pill skoro nadal żyje w matrixie i nie zdaje sobie z tego sprawy ;)  Chłopaczek wierzy w całe te pierdoły o romantyzmie, braterstwie dusz i miłości

 

lol-duck.gif

 

 

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak człowiek nie uświadamia sobie popędów które nim kierują. Wyśmiewa Marka że oczekuje od kobiet coś w zamian za zaangażowanie a sam nawet nie uświadamia sobie z jakich powodów jest miły i pomocny dla Karynki i Grażynki. Ale on nic nie chce w zamian, po prostu jest taki szlachetny, taa akurat,  loszkologika i hipokryzja do kwadratu w jednym. 

Poza tematem, zazdroszczę mu włosów ale zbadał bym na jego miejscu poziom testosteronu bo takie bujne i tak nisko osadzone włosy u dorosłego faceta to raczej normalne nie jest. 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za koleś... xD

Jeszcze nie stworzył niczego co realnie służyłoby ludziom (tak jak nasz Guru np. książki, audycje, felietony), jeszcze nic nie osiągnął ale gada. Żeby jeszcze na jakiś konkretny temat gadał, żeby to się do czegoś przydało... a po co :D. On każdy temat poruszy i wtrąci swoje wysilone przemyślenia aby zgarnąć jakiś marny grosz za wyświetlenia. Do tego cytuje popularnonaukowe uproszczenia z artykułów onetu i wikipedii próbując wyjść tutaj na sarkastycznego piewcę prawdy objawionej. Ja tak robiłem jak miałem 13 lat i do teraz czasem się wstydzę jak sobie przypomnę...

...no ale na szczęście nie robiłem tego publicznie, pokazując swoją twarz tak jak on.


Tak jak Bracia piszecie - gość ma styczność co najwyżej z nastkami z pierwszej liceum. One jeszcze nie wiedzą do końca jak się poruszać w świecie relacji damsko-męskich, np. nie mają śmiałości albo się z tym kryją na boku. Z nim się kumplują bo wypada. Bo to wrażliwy, dobry chłopak i najlepszy przyjaciel każdej kobiety.


A więc Panie "Awięc"... zapraszamy za 10 lat na forum, jak będziesz miał żonę, dzieci i wyprowadzisz się od rodziców. Wtedy Ci się oczy otworzą.

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tutaj widzą krytykę filmów Marka...

 

... Ja tutaj widzę WYŚWIETLENIA=WYŚWIETLENIA=WYŚWIETLENIA=WYŚWIETLENIA ^^

 

Tak ma być. Nie oczekujmy od ludzi YouTube'a zrozumienia o co Markowi chodzi w filmach, to zbyt poprawne politycznie środowisko. Ja sam osobiście nie zgadzam się w 100% z @Marek Kotoński, ale bardzo lubię znać jego zdanie na różne tematy. Jednak takich ludzi jak ja jest garstka, większość jeśli czegoś nie rozumie - hejtuje. Ale jak już pisałem, jebem na to ;)

 

Niech ludzie wchodzą w takie jak ten film, później wchodzą w materiały Marka i niech zostawiają WYŚWIETLENIA! Kij z łapkami i komentarzami. Ludzie dużo lepiej reagują (czy to pozytywnie czy negatywnie) na materiały z 100k wyświetleń, niż 1.8k. A pieniądze z tego same przyjdą (reklamy na kanale Marka, książki, nagrania, merch) ;)))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.