Skocz do zawartości

Odniesienie się do forum i doświadczenie z relacji


mił...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wpadłem na to forum z przypadku i zacząłem przeglądać posty. No i cóż ich treść i treść komentarzy pod nimi mnie dosyć odrzuciła. Ponieważ nie jestem seksistą i uważam że każdy ma prawo do zachowywania się jak chce i prowadzenia życia jakie mu się podoba, czyli staram się nie generalizować, nie rozumiem kilku omawianych tematów w tym forum. 1. To że kobieta pragnie samca alfa czy innego koksa. I to nie jest prawda, właściwie większość dziewczyn które znam lecą na przystojnych popularnych chłopaków, którzy bardziej cechują się charakterem wrażliwego artysty niż samca alfa, np ja nie jestem nim a dziewczynę mam. 2. kobieta ma zajmować się domem, dziećmi, spełniać zachcianki mężczyzny a on pracować.  bracia samcy.pl/index.php?/topic/11805-poradnik-dobrej-żony/ (link ze spacją bo nie chce okienka)   i wiecie co, to kompletnie nie męskie. Prawdziwy mężczyzna wie jak zadbać o siebie i o miejsce gdzie mieszka, bo powiedzmy sobie szczerze, większość kobiet teraz pracuje, spełnia swoje ambicje, i co teraz będziecie robić ból dupy o to że one teraz to robią (bo mogą) i nie robią wam obiadku po pracy i nie wstawią prania, żałosne. 3. Sam zamysł forum. Myślałem że to będzie jakieś zwykłe forum o męskich sprawach a nie siedlisko kurw narzekających na to że kobiety są głupsze od mężczyzn i nadają się tylko do prowadzenia domu. Zostałem wychowany by kobietę szanować, by tworzyć z nią zdrowy związek w którym oboje byśmy się dobrze czuli i nikt nie był wykorzystywany. Proszę odnieście się. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mił... napisał:

większość kobiet teraz pracuje, spełnia swoje ambicje

Gościu ale ty łykasz te bajeczki o nowoczesnych kobietach, jak dziecko...

 

Kiedyś kobieta była "wykorzystywana" przez męża do dbania o ognisko domowe i dzieci co było uważane za bardzo ważną i szanowaną społecznie rolę. Mężczyzna za to był "wykorzystywany" by zdobywać zasoby dla przetrwania rodziny, dlatego zasuwał non-stop w fabryce i wcześnie umierał... dla niej, dla dzieci. I taki był układ. Czasem mąż nakrzyczał na kobietę, że zupa niedobra jak wrócił z pracy, czasem to żona zrobiła mu awanturę o niską pensję i było git.

 

A teraz gdy kobieta idzie w karierę to już mąż jej nie mówi co ma robić... tylko szef jej mówi co ma robić... i co więcej lepiej żeby nie odmówiła, inaczej wypieprzą ją z roboty :D to jest ta realizacja marzeń i spełnienie, które masz dla kobiet? Tak czy inaczej prawdopodobnie będzie skakać pod czyjeś rozkazy, jak my wszyscy... do tego jeśli się poświęci karierze to później może mieć problemy ze staraniem się o dziecko. A kobiety w dużej mierze lubią dzieci i przychodzi taki moment, że chcą (inaczej by cię tu nie było tytanie intelektu). To uważasz, że popędzanie kobiet do pracy przez tą propagandę i zabieranie im możliwości posiadania potomstwa w przyszłości (gdyby chciały) nie jest seksizmem?

 

Pomyśl trollu i znajdź lepsze argumenty.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mił... napisał:

1. To że kobieta pragnie samca alfa czy innego koksa. I to nie jest prawda, właściwie większość dziewczyn które znam lecą na przystojnych popularnych chłopaków, którzy bardziej cechują się charakterem wrażliwego artysty niż samca alfa,

W młodym wieku, zwłaszcza deklaratywnie na pewno, a Ty na moje czujne szympansie oko 22-24 wiosen jeszcze nie przekroczyłeś;) 

 

Po prostu siłę młodsze kobiety lokują gdzie indziej, co nie zmienia faktu że kochają tych silnych, a gardzą słabymi. Nie w materialnych kwestiach jest smv wtedy, raczej społecznych. 

 

3 godziny temu, mił... napisał:

właściwie większość dziewczyn które znam lecą na przystojnych popularnych chłopaków,

No proszę. Co za przypadek, szefie. 

 

3 godziny temu, mił... napisał:

np ja nie jestem nim a dziewczynę mam

Cóż, prawie każdy przypadek w świeżakowni ją miał. Chodzi o to, jak się to skończyło;) Prawie każdy z nas żył iluzjami tak jak Ty. Tak jesteśmy socjalizowani przez wszystkich dookoła. Ja Cię nie winię. 

 

3 godziny temu, mił... napisał:

Prawdziwy mężczyzna wie jak zadbać o siebie i o miejsce gdzie mieszka,

No pewnie, że tak. To teraz jak Pani jest taka równouprawniona i robi karierę, to niech nie będzie na moim utrzymaniu. A jak będzie, to niech się jakoś rewanżuje by w związku była równowaga. Albo w tę, albo we wtę. 

 

3 godziny temu, mił... napisał:

Zostałem wychowany by kobietę szanować

Jak my wszyscy;) jest szansa, że kiedyś zrozumiesz, że ludzi szanuje się za to, jacy są, a nie za to jakiej są płci:) ale to ciekawe, że o szanowaniu mężczyzn nic nie napisałeś. 

 

3 godziny temu, mił... napisał:

nie rozumiem kilku omawianych tematów w tym forum

To wracaj na razie na pokolenie ikea albo inne oczami mężczyzny i tam się wspólnie poonanizujecie do tych światłych myśli;) co Ty na to? :)

 

A tu wrócisz jak... A zresztą. W sumie napisałeś że zamysłu forum nie rozumiesz. Bo nie masz prawa rozumieć na tym etapie rozwoju. 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mił... napisał:

Myślem że to będzie jakieś zwykłe forum o męskich sprawach a nie siedlisko kurw narzekających na to że k

Heh. Gościu, przyszedłeś tu znikąd i obrażasz nas. Nikogo nie obchodzi Twoje życie w matrixie, bo zostałeś zaprogramowany przez rodzinę, aby być zwykłym pieskiem dla kobiety. Przyjdziesz na to forum znowu, gdy dostaniesz kopa w życiowy tyłek. Większość braci jest tu, bo dostała właśnie takiego kopa i przyszła tu zrozumieć co zrobiła nie tak, a Ty jeszcze tego nie wiesz. Ja nie będę traktował kogoś poważnie kto ma mangę w avatarze... Ile Ty masz lat?

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 100% troll. Próba zaszufladkowania Nas. Przedstawienie własnej tezy i próba wymuszenia jej uzasadnienia na Nas. Również obrony jej mimo, że nie jest do końca prawdziwa. Taka prosta technika, zmieszaj kłamstwo z prawdą i co wyjdzie? To nie takie płytkie i nie takie czarno - białe.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mił... napisał:

siedlisko kurw narzekających na to że kobiety są głupsze od mężczyzn i nadają się tylko do prowadzenia domu.

Problem z tym, że prowadzenia domu również często nie ogarniają. A dbanie o dom, tak jak się drzewiej mówiło: "budowanie ogniska domowego" to zaleta ogromna. Zbudowanie ciepłego domu, do którego chcesz wracać.

PS. Jak na moje oko nie przekroczyłeś 20-tki, żyj dalej pięknymi snami i marzeniami - piękne są, istotne. Ale pamiętaj, że piękne sny lubią zamieniać się w koszmary, jeżeli tylko odwrócisz wzrok.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia z cyklu: podchodzi gimnazjalista do grupy inżynierów budujących mosty i mówi im że wszystko budują źle, bo most ma być przede wszystkim piękny. Tak mamusia mówiła.

 

Temat zamykam do czasu spełnienia przez użytkownika/użytkowniczkę wymogów regulaminowych (co się pewnie nie stanie).

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.