Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Gromisek

Mapy hydrogeologiczne - budowa studni.

Polecane posty

Ostatnim czasem chodzi mi po głowie pomysł wybudowania studni na mojej działce, ale nie mam pojęcia na jakiej, lub czy w ogóle występują u mnie w okolicy wody podskórne. Bo może są, ale 70m pod ziemią, a mnożąc to przez 300zeta/m wychodzi mała fortuna, żeby się dokopać. Chodzę więc jak głupi od dwóch dni po całym internecie i nie jestem wstanie znaleźć sensownych map hydrogeologicznych, lub też jakichkolwiek innych. Ktoś mądry może wie, gdzie znaleźć takie informacje, bo widziałem na kilku stronach, że dostęp do takich map jest płatny... Może ktoś mądrzejszy wie, gdzie znaleźć takie mapy/informacje, a może od razu lepiej zadzwonić do urzędu gminy i się dowiedzieć co i jak? 

Dziękuje z góry za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam. 

Zglupiales?

To nie twoj klopot.

Gdybys chcial kupic nóż szukalbys podrecznikow metalurgii w necie?

Ty sie martw jak zdobyc 2000 pln.

Wykopanie studni to dla firmy 2-4 godziny roboty.

Jesli nie bedzie wody - nie placisz.

• Like 2

Spytaj pobliskie geologa lub kogoś obeznanego w temacie. Miałem o tym na zajęciach ekofizjografii. Oni powinni ci doradzić, bo akurat w internecie bieda jest, jeśli chodzi o taką tematykę. Może geobaza... choć wątpię.

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.