Skocz do zawartości

Dziewczyna z Instagrama Jana Bednarka


Rekomendowane odpowiedzi

Zródło : https://kobieta.wp.pl/jan-bednarek-strzelil-gola-jego-pierwsza-randka-z-dziewczyna-trwala-20-minut-6268073783154305a

" Historia pary miała swój początek na Instagramie. – Janek napisał do mnie. Początkowo mu nie odpisywałam, ale on wciąż wysyłał mi zabawne filmiki i wiadomości – mówi w rozmowie z "Fleszem" Julia. W końcu Bednarek przekonał ją do siebie poczuciem humoru i pomysłowością :lol:. – Sprawiły, że postanowiłam bliżej go poznać:rolleyes:, więc przyjęłam jego zaproszenie na mecz Polska–KazachstanB) "

 

 

Panna dokonała dokładnego research chłopaka i wzięła się do roboty  ;)

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to marzenie każdej instagramo-modelki. Niektóre maja świra na tym punkcie i potrafią dosłownie nawet parę razy dziennie zdjęcia dodawać.

 

Niestety różnie się takie związki kończą. Stanowski z Weszło kiedyś temat podejmował jak kończy wielu piłkarzy. Rozwód, bankructwo i biedowanie.

 

Piłkarze są oderwani od rzeczywistości. Wydaja kupę kasy na ciuchy, restauracje, samochody. Przytaczano przykłada Jacka Bąka który fortunę przepuścił na same ciuchy. I też bardzo widowiskowo rozstał się z żoną.

 

Podejmowano też temat tzw. WAGs naszych piłkarzy. Natalia Siwiec podobno nieźle oskubała byłego reprezentanta-Damiana Gorawskiego (nie wiem czy nie była mowa o domu), zanim jeszcze stała się sławna.

 

natalia-siwiec-i-damian-gorawski-stare-z

 

 

Jak to się ładnie mówi, "kurwy z papierami".

 

Swoją drogą mało który młody, napakowany testosteronem mężczyzna oparłby się takim seksbombom (a myślę, że niejeden stary dałby się złapać).

 

Piłkarze w większości przypadków to nie są tytani intelektu.

 

Edytowane przez Tamerlan
dopiski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale pytanie w którym momencie jego kariery było pierwsze zaproszenie na randkę? Czyżby nie zadziałała pozycja społeczna (młody i bardzo obiecujący piłkarz = za chwilę dobra kasa i popularność)? 

Jeśli taki koleś musi żebrać o randki to ja już nie wiem o co tu chodzi. Koleś jest wysoki, wygląd naprawdę w porządku. A laska jak laska, masa takich. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonał ją raczej tym że powoli stawał się rozpoznawalny a że jest obiecującym zawodnikiem to i ona zostając protetykiem na tym zyska będąc jego laską. Samo to że żebrał o jej atencje w jego przypadku jest kompromitujące wiedząc że może mieć każdą a dopiero teraz zainteresowała się piłką pomimo wcześniej niechęci do tego sportu. Wylansować już się wylansowała, media o niej piszą i zbije kokosy na byciu Wags 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada - zostać rozpoznawalnym piłkarzem i zabiegać o jakieś byle co żebrzące o atencje na instagramie retuszowanymi fotami.Wystarczy spojrzeć na zdjęcia owej parki przyłapanej w plenerze, by stwierdzić że bez photoshopa to zwykła karyna jakich na ulicach mija się setki.

Choć ja niestety myślę, że oni się mentalnie dobrze dobrali...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, taki Lewy ma spisaną jakąś umowę/kontrakt/ustalenia notarialne jeśli chodzi o jego małżeństwo? Bo jest co dzielić i stracić tfu tfu.

(żeby nie było - chwała mu, że dobrze mu się wiedzie i oby się im i ich córce dobrze wiodło w pełnej rodzinie).

 

Jeśli wierzyć mediom - Tygodnik Wprost wykonał obliczenia, według których kapitan naszej drużyny zarabia 5,5 milionów złotych miesięcznie, 177 tysięcy złotych dziennie, 7,4 tysiąca złotych na godzinę, 122 złotych na minutę, 2 złote z groszami na sekundę.

 

Co ciekawe w jednej z transmisji meczowych któryś z gości komentujących mecz w studio mówił podobne rzeczy co Marek w jednej audycji - gdy facetowi rodzi się dziecko cześć jego energii jest koncentrowana na tym dziecku, odbija się to czasem lub często na jego formie piłkarskiej.

Edytowane przez Normalny
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy też musiał dłuuuugo zdobywać swoją Anię, każdego roku od nowa, atakując to z lewej to z prawej flanki. Robert do niej startował jako bardzo młody chłopak (jako zwykły początkujący nikomu nieznany piłkarz) i wtedy Ania powiedziała, że on nie jest kompletnie w jej typie. Dopiero gdy Robert zaczął zarabiać naprawdę gruby hajs w Niemczech to Anka zaczęła go nagle bardzo mocno kochać. Po prostu przez te kilka lat jej gust ewoluował i zmienił się o 180 stopni by w Roberciku dostrzec materiał na życiowego partnera. W świecie kobiet to częste przypadki.

 

Ta laska Bednarka nie jest wcale taka ostatnia. Znacznie ładniejsza od Mariny Szczęsnego, według moich standardów.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na to wszystko to w sumie szkoda mi chłopaka. 

Co jak co brzydka dziewczyna nie jest, młoda. W sumie na jego miejscu niechby podupczył i spier ... Jak się chłopak by zakrecił to by tam wiele zdażył obrucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo, że facet, który nagle zarabia miliony staje się przystojnym, wspaniałym z charakteru, prawdziwym mężczyzną :) Nie bardzo wiem co tu jest do gadania, typowa sprawa :) Oczywiście jak zapytasz jakiejś kobiety to powie, że brzydki, że lipa, że nie chciałaby go. Jakby jednak ten konkretny gość się zakręcił to zaraz byłoby "w sumie nie wiem czemu na niego poleciałam, no gość ma to co$" :)

Edytowane przez self-aware
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Normalny napisał:

czy wśród żon, dziewczyn piłkarzy jest chociaż jedna np. lekarz, architekt, inżynier, fizyk?

Głównie "modelki". Bo taka lekarka czy pani architekt przecież sama potrafi na siebie zarobić i nie musi trzymać się znanych sportofffców.

 

Oprócz modelek zdarzają się też słynne karateczki, szansonistki, pieśniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Magician said:

Lewy też musiał dłuuuugo zdobywać swoją Anię, każdego roku od nowa, atakując to z lewej to z prawej flanki. Robert do niej startował jako bardzo młody chłopak (jako zwykły początkujący nikomu nieznany piłkarz) i wtedy Ania powiedziała, że on nie jest kompletnie w jej typie. Dopiero gdy Robert zaczął zarabiać naprawdę gruby hajs w Niemczech to Anka zaczęła go nagle bardzo mocno kochać. Po prostu przez te kilka lat jej gust ewoluował i zmienił się o 180 stopni by w Roberciku dostrzec materiał na życiowego partnera

Skad masz takie informacje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Unhomme napisał:

Skad masz takie informacje ?

Mój tajny wywiad i agentura umieszczona w samym centrum światka piłkarsko-karatekowego spisuje się na medal olimpijski i od czasu do czasu donosi mi takowe ciekawostki. A tę informację dostarczył mi mój najbardziej zaufany TW, pseudonim "Kret", pół człowiek, pół reptilianin, a w trzech czwartych borsuk.?

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Normalny napisał:

Tygodnik Wprost wykonał obliczenia, według których kapitan naszej drużyny zarabia 5,5 milionów złotych miesięcznie, 177 tysięcy złotych dziennie, 7,4 tysiąca złotych na godzinę, 122 złotych na minutę, 2 złote z groszami na sekundę.

No tak ale w Niemczech płacą od tego wysoki podatek, a tu jest chyba podane właśnie bez tego.

Patrz tu: https://freedomhub.pl/2016/11/03/ile-zarabialby-robert-lewandowski-gdyby-gral-w-polsce-partii-razem/

Cytat

W Niemczech Lewandowski płaci 47.5% podatek od swoich dochodów, czyli z zarobionych 107 mln zł ponad 50 milionów oddaje fiskusowi. Na czysto zostaje mu 57 milionów.

To art z 2016, bo teraz zarabia więcej.

 

Co do głównego wątku to ta dziewczyna faktycznie jakaś wybitnie piękna nie jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

To art z 2016, bo teraz zarabia więcej.

No właśnie jego dobra passa się skończyła. Oczywiście nadal będzie kasował kosmiczny hajs, ale znacznie mniejszy niż do tej pory. A jego chytry plan przejścia do Realu można już raczej włożyć między bajki. Jego wartość poważnie spadła, chociaż życzę mu jak najlepiej.

 

Robert w tej chwili reklamuje bodajże 8 produktów. Kolejni sponsorzy już nie będą tacy skorzy by go chętnie zatrudniać. Tylko patrzeć jak ktoś inny w spocie reklamowym zacznie myć głowę szamponem Head and Shoulders. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bullitt napisał:

No dobrze, ale pytanie w którym momencie jego kariery było pierwsze zaproszenie na randkę? Czyżby nie zadziałała pozycja społeczna (młody i bardzo obiecujący piłkarz = za chwilę dobra kasa i popularność)? 

Jeśli taki koleś musi żebrać o randki to ja już nie wiem o co tu chodzi. Koleś jest wysoki, wygląd naprawdę w porządku. A laska jak laska, masa takich. 

Pewnie przez pewien czas orbitował wraz z innymi obiecującymi. Panna w międzyczasie czekała na mitycznego księcia/szejka. A że żaden się nie zjawił to ściągnęła z orbity najlepszą z dostępnych satelitów:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.