Skocz do zawartości

Depilacja u facetów


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, dobryziomek napisał:

Zauważyłem, że ostatnio kobiety gustują w miłych brunecikach z brodą.

 

A ja zauważyłem,że wąsik i dobrze dobrana fryzurka u gościa z ciemnymi włosami są fajne.U mnie w wieku 20 lat jest to lekko kontrowersyjne i fajnie się komponuje z  młodą i gładką twarzą.Czasami zostawiam sobie tygodniowego wąsika,ale większość czasu śmigam dobrze wygolony (tu i tam :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dobryziomek napisał:

@Maxxx Ty z tym wąsem to tak na serio :D? Jak jesteś brunetem to kilkudniowy zarost Ci wyjdzie na dobre.

Jasne,że na serio.Sądzę,że mi to pasuje.Czasami też mam kilkudniowy zarost (np. teraz) ale tylko ze względu na to,że lubię dać odpocząć skórze.Tak to wygolony = zawsze na czasie haha

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Still napisał:

Mi bujna, owlosiona piczka kojarzy się notabene ze starą baba

To nie tak. Widzisz to po swojemu, ja po swojemu. Młoda, jędrna, nastoletnia (ale pełnoletnia) cipka z włoskami to dla mnie radość. Ale każdy ma swój gust i preferencje. No to była radość, bo coraz mniej udzielam się na tym polu.

 

12 minut temu, Maxxx napisał:

No  to napompuj dziada i pieprz tak żeby panienka miała sińce na dupce

Jak tak możesz mówić? Satanista. Ja pupkę kobiety miziam czule, mówię do niej wierszem i chłoszczę jedynie komplementami i zachwytami nad jej doskonałymi krągłościami, a nie smagam swoim przyrodzeniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

A jakie wy bracia macie podejście, co do depilacji u pań? 

Wolicie bujne owłosienie okolic bikini czy całkowicie ogolona? 

ZADBANE.

 

Jeśli pani w ramach zadbania o siebie ma "bober-kojak" - OK

Jeśli ma bober-strzyżak - OK

Jesli ma bober-natural - też OK

 

ALE - jeśli ma bobra od pępka do połowy uda i kłaczory wychodzą spod gaci...
"Tego to bym nie zaakceptował" ?

NATOMIAST - uwaga "techniczna" - dobrze ostrzyżony/ogolony bober zachęca do minetki.
No nie lubię kłaczków na języku, no... ?

 

Aha, Panowie, tak na marginesie...

To kwestie GUSTU.
"Przekonywanie" się nawzajem o słuszniejszości własnych preferencji nad czyimiś...
Serio? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, dobryziomek napisał:

Zauważyłem, że ostatnio kobiety gustują w miłych brunecikach z brodą.

Kurła brunetów się zachciewa. Hiszpanów, Arabów i innych ciapaków. Oni przeważnie mają gęste włosy i brody. 

 

46 minut temu, dobryziomek napisał:

Sam nosiłem zarost, ale dbanie o brodę było irytujące i niepraktyczne. Jakieś olejki, jakieś latanie po fryzjerach.

Wiesz są też tacy co nic nie musza robić i wygladają dobrze. Natura nie jest sprawiedliwa.

 

46 minut temu, dobryziomek napisał:

Teraz krótko się ścinam i jest zajebiście. Nigdy więcej brody mieć nie będę minimalizm górą!

No ja też na krótko ale bardziej zostałem do tego zmuszony przez biologię.

 

46 minut temu, dobryziomek napisał:

Stwierdziłem, że to przegięcie być facetem i wydawać 100 zł na fryzjera miesięcznie.

No pewnie, lepiej sobie grę kupić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ksanti napisał:

@dobryziomek

Spoko, ja teraz już też bo nie mam czasu. Jednak chodzi o ogólne wartościowanie :)

Nie mam czasu no zarobiony jestem.Kilka znajomych mi osób też nie ma czasu.Przeznaczają je na związki w których są pod pantoflem i inne nieproduktywne rzeczy.Mam nadzieje,że u cb sprawa wygląda nieco inaczej i rozwijasz siebie zamiast iść w niebyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maxxx

Edukacja przede wszystkim. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to będę spokojnie zarabiał na dobrym poziomie bez większego stresu i problemów. Moja pierwsza wylała mi kubeł zimnej wody na głowę. Trafiłem na tzw. wdowę po alfie, która celowo szukała sobie miłych chłopaków. Jednak w takim układzie wiadomo kto zawsze rządzi. Ja miły ale buntowniczy chłopak to nie wyszło. Od tego czasu powoli przestałem ufać samicom i wszystko musi być na moich zasadach. Generalnie jest coraz lepiej ale aby tylko jeszcze zdrowie było to do wszystkiego się dojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Ksanti napisał:

Moja pierwsza wylała mi kubeł zimnej wody na głowę

Moja pierwsza i druga i piąta kobieta wylewała mi kubeł wody na głowę. Teraz to ja stoję przy kranie. Moja obecna "koleżanka" wyznała mi po cichutku, że mnie się boi. Ale nie wie dlaczego. No jak to kurwa kobieta, one nigdy nie wiedzą jak to się dzieje. Powiedziałem jej (na trzeźwo), że góruję nad nią pod każdym względem i kontakt się urwał. Od wczoraj jestem sam. Fajnie. Amanda, atakuj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Maurycy napisał:

Czy uważacie, że facet powinien się depilować w miejscach intymnych, pachach, klacie etc? 

Zacznę od tego, że facet nic nie powinien ? Każdy niechaj robi tak, jak samemu sobie się podoba, albo jak mu wygodnie, to jest najważniejsze.  Ja to tylko od czasu do czasu przystrzygę włosy pod pachami, dla higieny. No i włosy nad dłutem, maszynką do strzyżenia, daje tak na 9mm, bo lepiej to wygląda. Nóg, klaty w życiu bym nie ogolił, ale i nie mam żadnych obiekcji jak jakiś chłop się depiluje. Generalnie: robić tak, aby się samemu sobie podobać i dobrze czuć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brat Jan kupujesz krem do depilacji - lider na rynku to firma veet. (Chyba dobrze napisałem.) Kremujesz szparę i czekasz odpowiedni czas, idziesz pod prysznic. Zmywasz jest taki dziwny zapach, wymyjesz sie cały i już. Robisz 2, podcierasz się i czujesz luksus, bo nie ma włosów. Zatem nie ma szans na "winogronka". 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

@Brat Jan kupujesz krem do depilacji - lider na rynku to firma veet. (Chyba dobrze napisałem.) Kremujesz szparę i czekasz odpowiedni czas, idziesz pod prysznic. Zmywasz jest taki dziwny zapach, wymyjesz sie cały i już. Robisz 2, podcierasz się i czujesz luksus, bo nie ma włosów. Zatem nie ma szans na "winogronka". 

a po co golić swoje dupsko? patrzysz sie na nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tomrix napisał:

a po co golić swoje dupsko? patrzysz sie na nie? :)

Ma rację.Jeśli ktoś ma tam włosy to wydepilowanie pomoże w bezinwazyjnym podcieraniu.Krem śmierdzi bo kiedyś używałem go pod pachy,ale da się przeżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.