Skocz do zawartości

Depilacja u facetów


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Maxxx napisał:

Jasne,że na serio.Sądzę,że mi to pasuje.Czasami też mam kilkudniowy zarost (np. teraz) 

Ja zawsze czekam na bujna brodę tydzień, następnie trymerem strzyze do 6mm i codzienn kładę olejek do zarostu. Tani nie jest co prawda, 10ml 35 zł ale za to z naturalnych olejkow. Ładnie pachnie i daje fajny połysk na codzienn. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2018 o 20:22, Pytonga napisał:

mam takie wrażenie, że bardziej ochoczo obrabiają ogoloną pytongę i bawią się jajkami (ale to może tylko w mojej głowie tak się wydaje)

Nie wydaje ci się ;). @Maurycy Ja staram się mieć klatkę i plecy przycięte (niestety - genetyka i mam bujne owłosienie - na szczęście blond więc nie wyglądam jak goryl). U mnie pachy i okolice intymne ogolone. Reszta bez znaczenia za bardzo. 

@Magician Podzielam twoje zdanie. Cała ogolona cipka jest spoko, ale jak widzę zostawiony szerszy pasek albo lekki meszek taki tygodniowy na cipce (oczywiście zadbany na szerokość całej cipki a nie wychodzący gdzieś na nogi) to wstępuje we mnie prawdziwe zwierzę... Różne kobiety różnie mają. Na jednych pokaleczysz język a inne mają miękki meszek. Jak jest ten drugi to nie przeszkadza mi w ogóle. Wiem do czego pijesz bracie ;). Kobieta to kobieta a nie jakaś wymuskana lalka z silikonu. 

@Stary_Niedzwiedz Ogolona cipka zachęca do minetki od razu, ewentualnie meszek też spoko. A pasek jest jak wręcz drogowskaz ;)

No ale wróćmy do męskiej depilacji. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Tomko napisał:

lekki meszek taki tygodniowy na cipce (oczywiście zadbany na szerokość całej cipki a nie wychodzący gdzieś na nogi)

Tygodniowy? Moje marzenie. A budzące się we mnie wtedy zwierzę to mało powiedziane. Włosy na kroczu kobiety mogą podniecić i to nieźle. Na vaginie, nie na nogach czy plecach.

 

Miesiąc temu wyhaczyłem laskę z klubu, u mnie finlandia, fit jedzenie, disco polo, zdjęła majteczki a tam pusto, bez włoska. Korzeń ni chuja nie zapłonął, wymigałem się migreną i dałem na taxówkę. I wieczór zmarnowany. Premierze, jak żyć?

 

Zrobiłeś brutalny off top. Ciężko wrócić do depilacji męskiej.

 

 

Edytowane przez Magician
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Still napisał:

Jak dama zareagowała , bo aż jestem ciekaw 

To nie była dama, 22-letnia siksa, mówiła że studentka medycyny, jasne. Majtki z dyskontu, nie przycięła metki (znam się na bieliźnie damskiej), a ja jestem raczej bystry. SMV 7/8, zapytałem czemu nie ma faceta. Faceci to świnie. Czerwona lampka. Zaczęła chodzić po mieszkaniu. To jest m4 czy m5? Kolejna lampka. Gdy uwolniłem ją z ubrania i zobaczyłem goliznę na kroczu, nagle złapał mnie turbo skurcz w penisie. Po czym podziękowałem za wizytę, ból głowy i obiecałem że będziemy w kontakcie. Laska nie była w szoku, ale była lekko zdziwiona. Ani ja nie napisałem do niej potem ani ona do mnie.

 

Z tą jej medycyną to frajer jestem. Wystarczyło zapytać jak się nazywa vit B12. Kobalamina? Aha, słyszałam, to jakiś nowy akryl na tipsy.

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.07.2018 o 14:24, viko napisał:

Ja golę klate i jądra, krak i ramiona czasami. Mam na prawdę spore owłosienie. Zastanawiam się nad golenim ramion, przedramion. Jak założe t-shirt to wygladam jakbym miał sweter.  

Skoro ci to przeszkadza to idź na laser i zrób z tym porządek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.