Skocz do zawartości

Depilacja u facetów


Maurycy

Rekomendowane odpowiedzi

Klata nigdy.

Jajka i pod pachami wygolone z wygody pot gromadzi się na włosach pod pachami bez łatwiej kontrolować. Jajka wygolone jakoś na początku laski gadały i sugerowały i już się przyzwyczaiłem po za tym mam takie wrażenie, że bardziej ochoczo obrabiają ogoloną pytongę i bawią się jajkami (ale to może tylko w mojej głowie tak się wydaje)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maurycy napisał:

Czy uważacie, że facet powinien się depilować w miejscach intymnych, pachach, klacie etc?

"To zależy" ?

Ja golę niedźwiedzie (pod)pachy.

Depiluję też plecy i "cieniuję" barki (żeby nie kontrastowały z wydepilowanymi plecami, jak założę "żonobijkę").

 

Powyższe głównie ze względów higienicznych - raz, że mniej śmierdzi, dwa, że lepiej się czuję na treningu - lepsze odprowadzenie potu, chłodniej itd.

Nie powiem - ładne mam i docięte bary, więc po depilacji jest całkiem "mniam", więc próżność niedźwiedzią też łechcę ?
 

Klaty i reszty nie ruszam, chociaż czasem jak pójdę do fizjo i mi opracowuje jakąś powięź, to mam +10 do bolesności procesu (który ogólnie do +100 dochodzi)

 

"Dżordża" też czasem strzygę.
Różnie z tym bywa - jedne partnerki cmokały z zachwytu, inne średnio. Główne zarzuty - "drapię wzgórkiem po wzgórku".


"To zależy" bo...

To zależy.

Jedni lepiej wyglądają "na orangutana", inni lepiej, jak się ostrzygą/wydepilują.

Za to dla mnie żal.pl jest jak widzę na basenie gości ze STRZYŻONĄ (trymerem?)/goloną klatą i odrostem.

Jakoś tak... No nie ?

Albo wosk, albo sory ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klate mam bujnie owłosionom, nie gole ale ostatnio wyrwałem pensetą trochę włosów z po szyji bo źle wyglądało jak miałem załóżoną koszulkę z wycięciem. 

 

Pod pachami golę, jajka również i z małego też. 

 

Dzięki Ci Panie że nie mam na plecach. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że klaty nie ma co depilować chyba, że jest się owłosionym jak małpa. Wtedy wszystko lepiej pojechać. Spotkałem się nieraz z opinią wśród dziewczyn, że nie lubią jak chłopak jest włochaty.

 

Nastały czasy, że w depilacji nie ma nic dziwnego. Myślę, że conajmniej połowa mężczyzn ma małe lub wcale owłosienie ciała. Za to do bani jest jak się jest całym owłosionym a głowa łysa. Czy to jakiś błąd natury? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

"Dżordża" też czasem strzygę.

Dżordża strzygę często,

Cierpi na tym moje męstwo,

Ma pani zachwycona,

I pytonga obrobiona.

 

Na klacie włosy, na plecach włosy,

Gdzie jesteś, golarko?

Wygoliłem włos wartko.

Myszka krzyczy z zachwytu wniebogłosy.

 

Adam Magician Mickiewicz, z niepublikowanego tomiku "Fiut, golarka i kobiety"

 

46 minut temu, zuckerfrei napisał:

Ja mam naprawdę bujne owłosienie, ponad przeciętne. Na plecach laser, klata przycinania. Szpara pośladkowa krem depilujący, łatwiej się żyje bez włochów

Nigdy nie wiem kiedy zuckerfrei mówi na poważnie czy znowu robi bekę. To przerażające. Wy też tak macie? Owinął się pieluchami ze wszystkich stron, tylko oczy zostały i weź go wyczaj.?

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ksanti napisał:

Myślę, że conajmniej połowa mężczyzn ma małe lub wcale owłosienie ciała.

Ja mam bujne włoski. No i się kurwa wyjaśniło. Pochodzę z obcej planety. Zawsze to podejrzewałem u siebie. You, humans, are really strange, you have very little hair on your strange bodies.

 

9 minut temu, Still napisał:

Wolicie bujne owłosienie okolic bikini czy całkowicie ogolona? 

Pewnie ryzykuję bana a nawet wykluczenie ze społeczności forumowej ale ja wolę u kobiety natural. Wygolone krocze u kobiety niezmiennie kojarzy mi się z małymi dziewczynkami, do których nijak nie mam pociągu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się spotkałem ze stwierdzeniem u kilku pań że przy całkowicie ogolonej włóczni to czuły się jak "pedofilki" i że trochę kłaczków być musi. Sam klejnoty rodowe golem, afro nad kulfonem przycinam tak "na jeża", klata, pachy, brzucho zarośnięte jako że poziom "zalesienia" jest w idealnej harmonii i nie przeszkadza :)  

 

@Still Co to w ogóle za pytanie :D Wiadomo że kobita włosów mieć w ogóle nie powinna, no może poza jednym miejscem - bo wątpię czy komuś by przeszkadzało to czy bóbr jest łysy, czy też przycięty - no nie będę wspominać o krzaczyskach rodem ze Strasznego Filmu... mamy w końcu ten chędożony XXI wiek więc bez przesady. @Magician Ja z tego samego powodu wolę gdy kobita ma fryzurkę przyciętą i ładnie zadbaną. Prawda, kobiety tak a nie inaczej działają na facetów ze względu na swoją dziecinność, co wzbudza u faceta instynkt obrońcy, ale fakt, bez kurwa przesady, bo zaraz jakiś femininazistyczny rak dojdzie do wniosku że poza przemocą we krwi, każdy facet ma podświadomie zakodowaną skłonność do pedofilii, a tfu.

Edytowane przez lxdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obowiązkowo golę się nad sprzętem co 2 lub 3 dni.Kulki trochę rzadziej.Na klacie mam tak idealnie więc stwierdziłem,że nie będę.Natomiast moim zdaniem włosy pod pachami to jakaś niepożądana pozostałość po dawnych czasach.W przyszłości wypierd*** je laserem.Mam nadzieję,że się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magician

Opieram się na swoich codziennych obserwacjach a żyję w dużym mieście. Połowa jak nie więcej mężczyzn, których widuje na ulicy nie ma wcale owłosienia lub minimum. Takie geny widocznie są dobierane przez kobiety :P 

 

Albo wszyscy się deplują tak, że wygląda to jak naturalne.

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Magician napisał:

Pewnie ryzykuję bana a nawet wykluczenie ze społeczności forumowej ale ja wolę u kobiety natural. Wygolone krocze u kobiety niezmiennie kojarzy mi się z małymi dziewczynkami, do których nijak nie mam pociągu.

Jak widać każdego co innego pieści i kręci. Cóż taki fetysz.... 

Mi bujna, owlosiona piczka kojarzy się notabene ze starą baba .... 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ksanti napisał:

Połowa jak nie więcej mężczyzn, których widuje na ulicy nie ma wcale owłosienia lub minimum.

Ja jestem zupełnie inny ale nie mam pretensji do stwórcy za taki mój los. Tym bardziej, że żadna pańcia nigdy nie narzekała na mój wygląd. Zresztą już od dawna nie przejmuję się tym co pańcia do mnie rozmawia. A jak coś jej nie pasuje? Wypad z mojego kwadratu.

 

20 minut temu, Maxxx napisał:

Ja obowiązkowo golę się nad sprzętem

To jest jedyne co przycinam. Bo zauważyłem, że mój 8cm king kong rośnie po przycięciu do niebotycznych 9cm. I am so great and big. Ja zadowolony, a laska jeszcze bardziej. ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ksanti napisał:

Takie geny widocznie są dobierane przez kobiety :P 

Zauważyłem, że ostatnio kobiety gustują w miłych brunecikach z brodą.

 

Sam nosiłem zarost, ale dbanie o brodę było irytujące i niepraktyczne. Jakieś olejki, jakieś latanie po fryzjerach.

 

Teraz krótko się ścinam i jest zajebiście. Nigdy więcej brody mieć nie będę minimalizm górą!

 

Stwierdziłem, że to przegięcie być facetem i wydawać 100 zł na fryzjera miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magician napisał:

 

 

To jest jedyne co przycinam. Bo zauważyłem, że mój 8cm king kong rośnie po przycięciu do niebotycznych 9cm. I am so great and big. Ja zadowolony, a laska jeszcze bardziej. ?

No  to napompuj dziada i pieprz tak żeby panienka miała sińce na dupce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.