Skocz do zawartości

Masaż tantryczny


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

Masaż tantryczny - coś niesamowitego. Miałem okazję korzystać z takiej usługi. Tak musiałem zapłacić, ale warto było. Był to masaż z masażem lingam do pełnej satysfakcji :)

Masaż trwał godzinę i odbywał się w nastrojowym pokoju przy orientalnej muzyce. Ja i ona byliśmy nadzy i zaczęło się od masażu tylnej części ciała. Był to masaż wykonywany rękami, ale również całym ciałem, piersiami.....mmm, cudo po prostu. Dziewczyna polewała mi na plecy rozgrzany olejek o jakimś bardzo miłym zapachu. Potem położenie się na plecach i masaż "z przodu". Gdy jej śliczna głowa zbliżała się do mojej, patrzyliśmy sobie w oczy.

Im dalej, tym częściej zajmowała się moim penisem. Na początku delikatnie gładziła i ocierała się. Po jakiejś godzinie zakończyła z wytryskiem a już na sam koniec zrobiła masaż stóp :)

Polecam każdemu facetowi :)

Oczywiście jest i wersja dla kobiet. Wspaniale spędzić taki wieczór z partnerką i np. połaczyc taki masaż z seksem. Ach!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawie to opisałeś. A gdzie takie atrakcje, bo z tego co mówisz, dziewczyna wiedziała jak to się robi i potraktowała Cię profesjonalnie.

Zdziwiłbyś się, bo w Polsce. To było w Łodzi, a dziewczynę znalazłem w internecie. Profesjonalizm również mnie zaskoczył. I nie tylko samo wykonanie, ale też dziewczyna była bardzo sympatyczna, czuło się od niej ciepło, miłe, radosne spojrzenie. Wiedziała co i jak robić i miała świadomość, że tantra ma wartość duchową, relaksacyjną. Aha, przed masażem powiedziała żebym się odprężył i otwarł emocjonalnie :) Naprawdę, takie perły są w tym kraju :) Jeśli chcesz dam ci linka do niej na priv.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiłbyś się, bo w Polsce. To było w Łodzi, a dziewczynę znalazłem w internecie. Profesjonalizm również mnie zaskoczył. I nie tylko samo wykonanie, ale też dziewczyna była bardzo sympatyczna, czuło się od niej ciepło, miłe, radosne spojrzenie. Wiedziała co i jak robić i miała świadomość, że tantra ma wartość duchową, relaksacyjną. Aha, przed masażem powiedziała żebym się odprężył i otwarł emocjonalnie :) Naprawdę, takie perły są w tym kraju :) Jeśli chcesz dam ci linka do niej na priv.

 

znajomy cos wspominal o masazu tantrycznym. mowil, ze byl niezly odlot i ze to mialo miejsce w Lodzi, wiec moze to ta sama masazystka ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

tu nie chodzi ze jestem anty.pojawia sie zawodnik w pierwszym albo w drugim poscie wali juz reklame,i co? i chujów sto.i kolejny kurwa kwiatek trader 21 jak dobrze pamietam to juz złoto inwestycyjne reklamował keylogery i inne zbiorniki a zaraz Zenobia jakas tam gary i kubki bedzie reklamowała.Marek zacznij reklamowac moja zajebistość ale tak zebym miał hajs z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.