Skocz do zawartości

Masaż tantryczny


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, masazysta35 napisał:

rozjebie to ja ciebie jak nie zmadrzejesz szmaciarzu

 

4 minuty temu, masazysta35 napisał:

dupe ci rozjebie i nasikam w ryj:)

 

3 minuty temu, masazysta35 napisał:

bylem u niego i lepszego masazysty nie ma w Warszawie

piszesz sam do siebie?
ja i smietnik?nie ja mam aspiracje na kontener prz biedromce%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ogłoszeń tego rodzaju dużo, gorzej z jakością. Miałem dwa razy nieprzyjemność mimo, że starałem się zachować pełną ostrożność co do wyboru.

 

1. Legnica i masażystka miła blondynka u której usługa kosztowała 150 zł. Kazała położyć się na brzuchu i zaczęła miziać obwisłymi cycolami z dużą ilością oliwki. Ni to masaż ni nie wiadomo co ale po jakimś czasie zaproponowała się położyć na plecach. Póki delikatnie miziała penisa to sterczał jak maszt, potem zaczęła mechaniczne trzepanie buły. Robiła to tak mocno, że pała opadła a jaja zaczęły boleć. Zero przyjemności i nigdy więcej tam nie pójdę.

2. Kraków. Jeszcze gorzej, mechaniczne trzepanie bez przyjemności za 120 zł.

 

Wybieram masaże bo lodzik i seks mnie nie interesuje, boje się tego co by jakiegoś gówna nie załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
W dniu 4.08.2014 o 23:12, Martino napisał:

Masaż tantryczny - coś niesamowitego. Miałem okazję korzystać z takiej usługi. Tak musiałem zapłacić, ale warto było. Był to masaż z masażem lingam do pełnej satysfakcji :)

Masaż trwał godzinę i odbywał się w nastrojowym pokoju przy orientalnej muzyce. Ja i ona byliśmy nadzy i zaczęło się od masażu tylnej części ciała. Był to masaż wykonywany rękami, ale również całym ciałem, piersiami.....mmm, cudo po prostu. Dziewczyna polewała mi na plecy rozgrzany olejek o jakimś bardzo miłym zapachu. Potem położenie się na plecach i masaż "z przodu". Gdy jej śliczna głowa zbliżała się do mojej, patrzyliśmy sobie w oczy.

To było coś ala w Emmanuelle 2? Znaczy robiła ci handjob potem? Kurdee nie powiem, za gówniaka jak oglądałem tą scenę (jestem fanem Emmalnuelle z Silvią Kriste - świeć panie nad jej duszą :3) i jak mam sobie wyobrazić takie coś na żywo... W wawie jakieś polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.