Skocz do zawartości

Co cię dziś wkurzyło? Kącik wyładowania negatywnej energii :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Strasznie wkurza mnie to, że jestem chory. 

Mam poważną imprezę sportową pod koniec października i muszę być przygotowany na 100% a wygląda na to, że choroba pokrzyżuje mi plany :/

Nie mogę ćwiczyć tak jakbym chciał i odbija się to negatywnie na formie.

Ciało sie mnie nie słucha i nie słyszę na prawe ucho :/

Oby do niedzieli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś po miesiącu i 3 dniach bez fajki chciałem sięgnąć po papierosa aby złagodzić złe emocje. Nastawiłem się na tego nowego IQOSa. Jak dobrze że to kosztuje 250 zł  więc ochota mnie minęła. Już w kiosku bylem. 

 

Fajek nie kupiłem, emocji nie stłumiłem. Kurwaaaa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Rozmowa dziś, sms-am  z moją. Odbierz mi paczkę z ...., jak będziesz

wracał z pracy.

Perfumy dla mnie, przy naj mniej poczuję się jak byś mi kupował prezent. 

Czaicie! Za jednym razem: wbijanie poczucia winy, atencja dla baby i informacja, że wydała pieniądze dla tego abym poczuł się lepiej.:D

Wesołe to w sumie est, jak już otrząśniecie się z tej spierdoliny.

Nie wkurwiłem się, raczej uśmiechnąłem się pod nosem.:D

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj miałabym dwa lata po ślubie. Czuję ulgę, cieszę się. Ale mam wrażenie, że mnie w ogóle nie powinno tam być. Trudny okres dla mnie. Straciłam dwóch przyjaciół, którzy w tamtym czasie ze mną tam byli tak po prostu, oboje zginęli w wypadkach. Nie rozumiem tego i nawet nie chcę sobie tego tłumaczyć. Najpierw mi pomógł jeden wyjść z tego, choć on o tym nie wie, a może już wie- zginął, drugi pomógł mi uwierzyć w siebie- też o tym pewnie nie wie i też zginął, rok później. Chyba się za to obwiniam.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sfrustrowała temperatura - 1C na dworze rano. Nie cierpię zimna. I tak do zajebania przez pół roku teraz. 

Do tego B. złapała infekcję ogólną i nie to mnie irytuje, tylko fakt, że na pewno mnie zarazi a mam wyjazd. 

I jakoś ogólnie podkurwiony jestem. Bez kija nie podchodź. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Rnext napisał:

Mnie sfrustrowała temperatura - 1C na dworze rano. Nie cierpię zimna. I tak do zajebania przez pół roku teraz. 

Podzielam Twoją frustrację. Znów zakładanie kalesonów, czapki, rękawiczek i szalika. Na samą myśl o zimie oprócz wkurwienia, to ptak mi się kurczy i kuli się jak pies w budzie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam na forum, przeglądam tematy no i pojawia się taki z pytaniem @Marek Kotońskigdzie najtaniej wziąść kredyt na 2k na mc i wkurzyłam się, że nie mogę napisać w temacie własciwym, więc podaję info tu:

https://polecam.getinbank.pl/lp/main/got_darmowy_kredyt3_012018/?gnbaffid=g&adgid=110200&gclid=EAIaIQobChMI_Z_omsfl3QIVkVQYCh2_8QEWEAAYAyAAEgIHH_D_BwE

Darmowy kredyt do 2 000 zł!

  • Oprocentowanie 0%
  • Prowizja 0%
  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0,00%
  • Okres kredytowania 12 miesięcy

Koleżanka potrzebowała szybko gotówkę, wzieła jeden na siebie, drugi poprosiła brata. Można spłacać do roku bez żadnej prowizji. Z tym, że osoba bezrobotna nie otrzyma kredytu, a osoba prowadząca własny biznes otrzyma kredyt jesli prowadzi go conajmnie od roku. Jesli nie spełnia się tych warunków to zawsze opłaca się poproscić kogoś pracującego lub posiadającego ręte/emeryturę z rodziny jak to zrobiła moja znajoma. Pieniądze wypłacają od ręki. Formalności trwają ok. 0,5h przy tym nie ma też konieczności bycia klientem banku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie ludzie, którzy myślą, że są alfą i omegą, a ich styl bycia/życia jest jedynym prawidłowym. Zwłaszcza tacy, którzy swoje zdanie próbują narzucać innym, albo krytykują dla samego krytykowania i zepsucia nastroju innym ?

Edytowane przez Masza
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie od miesięcy wkurza i załamuje mój wynik z matury z chemii i biologii. 3 punktów zabrakło mi na medycynę w tym roku, a bardzo ciężko pracowałam, żeby się dostać. Biologia była koszmarna w tym roku. Na chemii zrobiłam ze stresu takie głupie błędy, że spokojnie mogłam się dostać gdyby mi dali dodatkowe 15 minut na sprawdzenie arkusza ;( Teraz zaczęłam drugi raz farmację od początku i na pewno nie dam rady podwyższyć wyniku na takich wymagających studiach, a głupio znowu rok zostać w domu bez pewności, że się dostanę na lekarski. Ciężka praca nie popłaca, liczy się głównie szczęście w życiu. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eloquence napisał:

Mnie od miesięcy wkurza i załamuje mój wynik z matury z chemii i biologii. 3 punktów zabrakło mi na medycynę w tym roku, a bardzo ciężko pracowałam, żeby się dostać. Biologia była koszmarna w tym roku. Na chemii zrobiłam ze stresu takie głupie błędy, że spokojnie mogłam się dostać gdyby mi dali dodatkowe 15 minut na sprawdzenie arkusza ;( Teraz zaczęłam drugi raz farmację od początku i na pewno nie dam rady podwyższyć wyniku na takich wymagających studiach, a głupio znowu rok zostać w domu bez pewności, że się dostanę na lekarski. Ciężka praca nie popłaca, liczy się głównie szczęście w życiu. Niestety.

Radzę powierzyć Swoje życie szczęściu - pozdrów chłopaków spod mostów.

Sama piszesz w czym problem : "ze stresu takie głupie błędy" , stres jest mniejszy im lepiej się opanuje materiał. 

Ale także może dopaść jak się nauczyło, dobrze nauczyć się nad Nim panować.

A system nauczania jest słaby i niski, jak Cię coś interesuje to lepiej Samemu poczytać i się dokształcić. Wtedy niema takich problemów z jednym z najprostszych egzaminów w Twoim życiu, tak mówię o maturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masza Też słyszałam o osobach, które dały radę, ale zastanawiam się jak to zrobiły. Bo na farmie ze wszystkich przedmiotów co tydzień są kolokwia i zaliczenia, dodatkowo dochodzą laborki trwające po 3,5 godziny i po prostu ciężko jest znaleźć w tym wszystkim czas i siłę jeszcze na maturę :/


@StadoWilków  Starałam się opanować stres, ale nie mogłam, bo za bardzo mi zależało.

16 godzin temu, StadoWilków napisał:

A system nauczania jest słaby i niski, jak Cię coś interesuje to lepiej Samemu poczytać i się dokształcić. Wtedy niema takich problemów z jednym z najprostszych egzaminów w Twoim życiu, tak mówię o maturze.

Ja uczyłam się sama, siedziałam w domu przez kilka miesięcy, chodziłam na korepetycje co tydzień i dalej jest problem. Oczywiście w życiu na pewno nie będzie lekko, ale jednak te dwa egzaminy też nie należą do najprostszych w życiu, skoro sprawiają mi tyle problemów i nie pozwalają iść dalej.

W moim liceum biologia z chemią były na wysokim poziomie i matura z biologii i chemii też jest bardzo trudna. Problem leży w tym, że jest to wszystko źle zorganizowane, Czasu jest mało jak na tyle rozbudowanych zadań. Na maturze z biologii było zadanie tekstowe, które totalnie zaprzeczyło temu co jest napisane w podręczniku... i w takiej sytuacji nie wiadomo czy wywnioskować coś z tekstu czy opierać się na wiedzy z książek. Długo można tak wymieniać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eloquence Dużo z tego to wymówki co piszesz. Są osoby które to zdały - może bardziej się do tego kierunku nadają. Ale jeżeli lubisz ten kierunek to walcz, ucz się na błędach itd.

 

Ja Sam maturę zdawałem z matmy i nie zdałem na tyle by dostać się tam gdzie chciałem. Poszedłem na trochę inny kierunek, a tam na Matematyce pierwszy egzamin co najmniej 10x trudniejszy niż matura i presja czasu bo jakby nie powiedzieć mało czasu - taka wymówka. Ale dzięki temu wszystkiemu, wiem gdzie stawiać Sobie wymagania i cele, ile jestem w stanie na dany moment osiągnąć. A ostatecznie i tak skończyłem kierunek na który początkowo się chciałem dostać tylko z rocznym opóźnieniem.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.