Skocz do zawartości

Co cię dziś wkurzyło? Kącik wyładowania negatywnej energii :)


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalkawidocznie jesteś taka wystrzałowa, że tracą głowę, a może prowokujesz? Ja sobie nie wyobrażam takiego towarzystwa. 

 

P.S. z tym Marsem to dobry pomysł, też bym się zabrał, to ciemno i zimno mnie wkurza, gorzej tam nie będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johny_B Dostrzegam po prostu, że głównym celem dla mężczyzn w relacji z kobietą jest osiągnięcie zbliżenia. Ilu mężczyzn nie patrzy na kobietę jak na obiekt seksualny? Kiedy mężczyzna uważa, że osiągnął sukces w relacji z kobietą? 

Nie wyobrażasz sobie, a może nie zdajesz sobie sprawy z tego ilu masz takich mężczyzn w swoim otoczeniu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalkazgadzam się natury nie oszukasz, ale myślę że to kwestia kultury i wychowania. Trzeba trzymać huć na wodzy, poza tym jak facet ma jakieś zainteresowania to nie tylko sex mu w głowie. Ja nie zaczepiam wszystkich kobiet, nawet jak jakaś mi się podoba to nie wyobrażam sobie takiego chamstwa z mojej strony. Gdybym to wdział to może wyciągnąłbym jakieś wnioski. Jak byłaś ubrana? Opisz cała sytuację proszę...

 

Zaraz będzie jakiś ban za off top ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lalka napisał:

Ostatnio zaczepił mnie gościu i zaproponował kasę za seks mówiąc, że na to samo by wyszło jakby powiedział, że jestem ładna. 

Samiec beta, który swój brak wiedzy o kobietach i swoje białorycerskie zapędy, próbuje zakryć pieniędzmi.

 

 

21 godzin temu, Lalka napisał:

Wkurwia mnie takie coś.

 

Ale masz ładne DUPSKO. 

DUPSKO.

I jesteś bardzo ładna.

Jesteś Polka?

 

Nie, kurwa azjatka. 

 

5 godzin temu, Lalka napisał:

Nie, to nie otoczenie. To mężczyźni. Tylko niektórzy mówią to co myślą, a niektórzy nie.

Osobnik, któremu spodobał się twój tyłek, nogi, biodra, talia i tak możemy wymieniać do rana, to zdrowy okaz mężczyzny.
Nie trzeba w myślach mówić językiem poetyckim by zachwycać się kobietą.
I to działa w drugą stronę oczywiście ;)) 
Aczkolwiek problem w twojej danej sytuacji jest taki, że ten bohater historii nie reprezentował jakiegokolwiek poziomu.
Podejrzewam, że kolejny upadły beciak albo menel...

 

 

43 minuty temu, Lalka napisał:

Ilu mężczyzn nie patrzy na kobietę jak na obiekt seksualny?

80%? Może 90%?

Za potrzebą sexu kryje się coś więcej.

Bliskość, więź, motylki w brzuszku, przytulanie, emocje i przywiązanie.

Przeciętny mężczyzna widzi ładną kobietę i często, gęsto wyobraża sobie, że są razem albo co gorsza biorą ślub i mają dzieci.

Dopiero kobieta z krwi i kości wybija mu ten pomysł z głowy, gdy idzie do bogatszego i starszego ze srebrnym samochodem(nie zawsze chodzi tylko o hajs, ale o to też)

Wtedy mężczyzna połyka czerwoną pigułkę i dąży ku oświeceniu. 

Nie idealizuje, nie marzy o kobietach, o rodzinie, tylko otrząsa się z szoku.

Degraduje kobiety w swoim życiu na drugie miejsce, trzecie, czwarte, piąte(od wyboru do koloru) i stawia jako priorytet siebie oraz swoje hobby, pracę cokolwiek.

Wtedy nawet z automatu, bez własnej woli, staje się atrakcyjniejszy - wiem bo widzę po sobie :) 

Zdaje sobie najzwyczajniej sprawę, że kobieta jest dodatkiem i to mało przynoszącym korzyści, ale jednak jest no niech będzie, nie było lepszych dodatków, to można wziąć kobietę(hehe tak się droczę ;))

Hehe no, ale jak to powiedział @CzarnyR - "Nie chciałaś mnie jak byłem najbiedniejszy? To nie zasługujesz na mnie gdy jestem najbogatszy".
Fajny cytat, ale wbrew pozorom często tym myśleniem posługują się również upadli biali rycerze, którzy nie łyknęli czerwonej pigułki(bądź łyknęli ich za mało) i koniecznie powinni udać się do specjalistów na forum. Oczywiście Czarny Rycerzu broń Bożę nie piszę tu o Tobie! Na myśl przychodzi mi inny brat na forum... niestety ?
 
O co chodzi z tymi upadłymi białymi rycerzami? - Krotko aby nie przedłużać:
Swoje braki, swoje kompleksy, swój brak wiedzy o kobietach - myślą, że rekompensują samymi pieniędzmi.
Często boją się kobiet, są sfrustrowani i myślą, że dbają o samorozwój, a tymczasem robią mocne kroki do tyłu...

Taki moj offtop bo coś ostatnio Laleczko duuuzo narzekasz na tych mężczyzn.
I się nie dziwię, czytając twoje "przygody" ; >







 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michau

Żeby to tylko hantle...

Ja notorycznie spotykam się z sytuacją, że 1/3 sztang z ławek jest cholera wie gdzie.

Jest wielki napis z prośbą, żeby odkładać na miejsce, ale jak widać nie wszyscy potrafią czytać ^^

 

Mam nadzieję jak najszybciej uciec z przedziału 10-15 kg na hantlę, wówczas problem braku odpowiednich ciężarów niejako rozwiąże się sam :P

 

@Johny_B

Zapewne coś w tym stylu:

5a0c2f9e54b9f_o,size,969x565,q,71,h,2f10

;)

 

Mnie z kolei ostatnio wyjątkowo zirytowały barany, którym zachciało zatrzymać się na przystanku, tuż przed nadjeżdżającym autobusem.

W jedną stronę kobieta za kółkiem, w drugą BMW (zapewne jakiś lokalny folklor).

A żeby się kiedyś nie zdziwili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo to rezerwat. ??

@Johny_B Czarna koszula w muchomory, rurki. 

To było w pracy, dokładniej gościu powiedział tak, że firma tak dobrze prosperuje bo mam zajebiste dupsko. 

Taki alfa sralfa biznesmen.

 

@Ramzes To odbiór wpłynął na moją optykę. 

 

@Ragnar1777 No narzekam, bo jak widać przyciągam te pozostałe 10/ 20 %. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LalkaNo to chyba najlepiej olać i zapomnieč tego typa.  Muhomorki toksyczna sprawa ;) fajna stylówka.

 

U mnie w pracy Panie noszą się jak gwiazdy estrady i chyba podobne mniemanie mają o sobie :), też bym ponarzekał na atmosfere ;)

 

 

Chcialbym dodać coś co mnie******* i to bardzo. Mam dość palenia w piecu! I smogu! Jprdl, za przeproszeniem...

Już wiosną chciałem podłaczyć gaz i co, gazowni się nie opłaca (rura w ulicy), a pieniądze w gminie na wymiane piecy się skończyły. Plus tona tona papierów i pozwoleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie i ich brak dystansu do zycia. 

Materializm,  i sprzeczanie sie o kazda blahostke. Brak kultury osobistej,  a takze brak taktu.

W takich sytuacjach dostrzegam, jak wiele mi daje rozwijanie swojego ducha!

Nawet nie jestem zla,  nie jestem zawiedziona. I sie ta atmosfera nie przejmuje. Dzieki bogu - nie jestem od nikogo zalezna! Jest mi ich po prostu zal. 

Tadam! I takim sposobem mam sie z czego cieszyc,  gdyz nadeszla zmiana w moim zyciu! Przeciez nie z kazdym musze miec dobre stosunki,  nie musze miec jakichkolwiek. Dopiero sobie to uswiadamiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że o głupocie rządzących Polską napisano już kilometry tekstu, ale okazuje się że zidiocenie się nie zmniejsza. Tym razem debile z Warszawy znów ukarali zwykłych ludzi swoim bezmózgowiem.

 

Chciałem dziś spędzić week end w ojczyźnie. Okazało się, że przed granicą w Świecku jest korek długości ok. 40 kilometrów. Rząd polski przywrócił kontrole graniczne z powodu jakiegoś międzynarodowego szczytu politycznego, który odbyć ma się za trzy tygodnie. Na granicy masakra, ciężarówki blokują wszystkie pasy i trąbią bezustannie na całą okolice, przygraniczny Frankfurt nad Odrą też nieprzejezdny. W piątki wieczorem tysiące pracujących w Niemczech Polaków zjeżdża do domów. Tym razem będą jechać dużo, dużo dłużej. 

 

A teraz najlepsze: "kontrola" na granicy polega na tym, że zwężono pasy autostrady do jednego (co spowodowało gigantyczne korki), a po obu stronach zwężenia grzeją dupy w autach funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby  Celnej i zza szyb przyglądają się przejeżdżającym pojazdom. 

 

Dobra, kurwa, zmiana?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie tyle tylko dzisiaj, co cyklicznie mnie to wkurza. No nie rozumiem klientów, którzy chcą się koniecznie spotkać osobiście. W praktyce oznacza to, że ja stracę pół dnia żeby do nich dojechać (w sumie ich to nic czasowo nie kosztuje) i poustalać coś co można zrobić choćby godzinną wideokonferencją zza biurka i laptopa. Że o telefonach czy mailach nie wspomnę. Każdy z uczestników mógłby siedzieć przy swoim stanowisku a tu jeszcze logistyka salki konferencyjnej dochodzi. Mamy XXI wiek a tu takie anachronizmy. Może się odwołam do zbędnej emisji CO2 z wydechu, bo argument nieoptymalnego gospodarowania czasem raczej nie dotrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem filmik z obcinania głowy tej Norweżki w Maroko... Tylko kilka sekund, nie wiem po co takie coś w ogóle oglądałem... Idiota jestem. Tak źle się poczułem po tym, że aż mi się rzygać chciało. Potem przez godzinę byłem wkurwiony. Już jest troszkę lepiej, ale jeszcze mnie trzyma, wiec musiałem to napisać... Straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie "pseudo czyściochy" - (taka moja obserwacja, chcesz poznać osobę, to ukradkiem sprawdź jak pozostawiła toaletę po sobie, ale wpierw zobacz czy było - ok i nie tylko raz, a kilka w różnych sytuacjach, bo to co mówią to o kant d... potłuc).

 

Dwa - "święto - jebliwe".

 

Trzy - poruszając się w śród ludzi - ustępujemy po połowie - ale mania wyższości czy "%^$" wie co - nie da się - nie da się za "%^$" pana.  Po prostu - wziąć podejść, bez słowa, strzelić strzała i niech myśli o co chodziło.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre Nie jesteś sama. :D Ja od bratowej  (po 30) usłyszałam że bierzmowanie jest ważne, (nie mam), bo ślub itd i że pobawiłaby się na weselu. :) Tylko, że mnie to już śmieszy i śmieje się na takie głupie, zacofanie gadanie prosto w twarz. ;) Powiedziałam, że za ponad 10 lat kiedy będe w jej wieku :lol:sie nad tym zastanowie. :D Na razie jestem szczęśliwa, że dostalam sie na wymarzone, naprawdę ciekawe studia. Ona uwielbia planować komuś życie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.