Skocz do zawartości

Co cię dziś wkurzyło? Kącik wyładowania negatywnej energii :)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.10.2021 o 16:46, maggienovak napisał:

@Lalka

Czyżby znowu uspokoił się konflikt z koleżaną z pracy? 😎

Kiedy ostatnio robiłaś jakieś badania?

Myślałam, że uspokoił ale w pt wyprowadziła mnie z równowagi i wybuchłam. Mam odruch wymiotny na samą myśl o niej, zniszczyła mi psyche. 

A badania to w tym roku z 5x i wszystko jest git. Słyszałam, że to jest częste, że rodzice chorują razem z dzieciaczkami, jak złapią jakiegoś wirusa w żłobie/ szkole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie w robocie a że mam na trzech chłopów 25 bab to jest przejebane.

 

Wiek tych BAB to uśredniając około 40-45 lat,  bracia jest przejebane o ile dla osób postronnych może to wydawać się śmieszne to ja już powoli nie wyrabiam. 

 

Robią wszystko oprócz zajmowania się praca, obgadują, knują, intrygują a co najgorsze ostatnio wzięły mnie na świecznik i stałem się niejako ich kozłem ofiarnym. 

 

Pytanie dla ogarniętych życiowo braci, jak takie coś ukrucić ? Bo czuję że budują swoją wartość na mnie a ja nie za bardzo jestem wygadany, a też od kurew ich wyzwać nie mogę 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Medyk

W relacjach z istotami płci żeńskiej jest jedna podstawowa i nadrzędna  zasada.

Nigdy NIE OKAZUJ SŁABOŚCI!!

Pozostań obojętny na ich intrygi i knucie.

Wykonuj sumiennie swoje obowiązki.

Obracaj ich ewentualne aluzje i zaczepki w żart.

Bądź silny i stanowczy .

Po prostu męski !!

 

Pytanie czy te kobiety są na równym Tobie stanowisku ?

Jeśli nie, to tymbardziej nie możesz dać sobie wejść na głowę.

 

Pamiętaj takze .

Że ludzie nie mają Cię lubić.

Nie wszyscy z pewnością będą. 

Ale mają Cię SZANOWAĆ!!

 

Trzymaj się chłopaku!

Uszy i jaja do góry .

💪💪💪

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka Staraj się kontrolować emocje i podchodź do tematu z psychopatka w sposób mądry.

Bo ona wie jakie guziki w tobie naciskać byś to ty czuła się źle. 

Mało tego w oczach postronnych ludzi to ty wychodzisz na tą gorszą a nie ona. 

Wiesz czego najbardziej nie znoszą oprawcy? Gdy człowiek im się stawia, nie poddaje i do tego ma dobry humor. 

Dodatkowo tak jak już wiesz brak atencji, ostracyzm społeczny. 

Jeżeli konflikt trwa już długo i nie widać światełka w tunelu to trzeba doprowadzić do konfrontacji z pracodawcą. Jeżeli to nie pomorze to albo ty albo ona będzie musiała odejść. Po co sobie marnować czas, energię, zdrowie w miejscu gdzie jest toksyczna osoba. Nie dość, że wpływa na ciebie negatywnie to ty poprzez swoje emocje możesz wpływać świadomie bądź nie na swoją rodzinę. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/21/2021 at 5:38 PM, Martius777 said:

Ktoś normalny wymyśla wagi produktu?

A widziałeś czekolady 90g? Nigdy już Wedla nie kupię. 

15 hours ago, Medyk said:

Pytanie dla ogarniętych życiowo braci, jak takie coś ukrucić ?

Zmiana pracy. Jedyne środowisko bez bab to budowlanka, śmieciarze, naprawa linii wysokiego napięcia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2021 o 20:47, Medyk napisał:

Wkurzają mnie w robocie a że mam na trzech chłopów 25 bab to jest przejebane.

 

Wiek tych BAB to uśredniając około 40-45 lat,  bracia jest przejebane o ile dla osób postronnych może to wydawać się śmieszne to ja już powoli nie wyrabiam. 

 

Robią wszystko oprócz zajmowania się praca, obgadują, knują, intrygują a co najgorsze ostatnio wzięły mnie na świecznik i stałem się niejako ich kozłem ofiarnym. 

 

Pytanie dla ogarniętych życiowo braci, jak takie coś ukrucić ? Bo czuję że budują swoją wartość na mnie a ja nie za bardzo jestem wygadany, a też od kurew ich wyzwać nie mogę 🤣

Nie jestem "ogarniętym życiowo bratem", ale wrzucę swoje trzy grosze bo kiedyś przez coś podobnego przechodziłam. Nie daj po sobie poznać, że to co mówią, podśmiewają się, Ciebie wzrusza. Co więcej zawsze im odpowiadaj, w podobnym tonie jak one, czasem obracaj coś w żart, czasem postaraj się ugasić ich śmieszkowanie, krótką ripostą. W końcu się odczepią, zobaczysz, ale musisz być konsekwentny. Ja w pierwszej liceum (klasa samych kobiet, trzech facetów - koszmar :D) byłam szykanowana przez gang kilku dziewcząt z miasta, jako ta "niemota ze wsi". Pół roku przeżywałam co odbiło się na nauce, ale w końcu przyszło mi do głowy, że muszę walczyć. I zaczęłam odpyskowywać na ich zaczepki, konsekwentnie, za każdym razem jak coś do mnie miały. Nie miałam pewności, że mi nie dadzą w nos, ale udało się. Po jakimś czasie się odczepiły. Ludzie bywają okrutni niezależnie w jakim wieku się znajdują. Nie daj się.

3 minuty temu, Wewerka napisał:

 

Edytowane przez Wewerka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dałam szansę jednej firmie, nie chciałam ich straszyć prawnikiem, bo chciałam sobie oszczędzić stresu, marnowania czasu, itp.  

Niestety, wygląda na to, że wszystko skończy się rozprawą i to niejedną. 

Tak mnie to wszystko męczyć zaczyna, jestem zdenerwowana, wściekła, chce mi się płakać, że akurat mi się to teraz przytrafia.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja się nie wkurzyłem, ja się wkurwiłem ale na siebie...

 

Nie chcę wchodzić w szczegóły bo to nie jest aż tak super istotne ale kobieta na wózku inwalidzkim ukazała mi jakim fejkiem jestem i hipokrytą oraz, że wytykam innym ściany, które odgradzają ich od serca a sam odgradzałem siebie i innych by mnie realnie nie mogli poznać podobnie przez filtry ochronne. Bałem się ich oceny, bo wewnątrz siebie czułem, że coś nie do końca jest nadal ze mną nie tak i kobieta we wózku inwalidzkim ukazała mi, że chodziło tutaj o autentyczność. 

Zamiast ja pomóc jej i ją pocieszyć to ona pomogła mi. Dostałem lekcję życia, wstyd jak chuj.

 

Na szczęście, chyba po tym upokarzającym doświadczeniu wykuje się coś lepszego ze mnie i wyższej jakości filozofia, której będę mógł używać do pomocy sobie i innym. 

 

Ehh, szkoda gadać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.