Skocz do zawartości

Co cię dziś wkurzyło? Kącik wyładowania negatywnej energii :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Kelnerka w kawiarni, która nadskakiwała pewnej rodzinie z Niemiec kompletnie mnie ignorujac… Po około 20 minutach czekania wyszłam z lokalu. Cóż, bywa… choć o obsłużenie była upomniana (w przyjazny sposób zresztą). W lokalu tłumów nie było, za to ona po pogawędce ze wspomnianą rodziną obcokrajowcow, zniknęła na zapleczu. A wkurzyło mnie to, gdyż jestem chwilowo w miejscowości, gdzie czynnych dzisiaj lokali tego typu jest tyle co kot napłakał. 

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, FraterPerdurabo napisał:

Ciekawe i dlaczego tak bardzo przyciąga Cię do środowiska pełnego wkurzających toksyn...

Taka parafilia. Masochizm. 

 

Tydzień mój pojazd stał na parkingu.

 Zablokowała się dźwignia ręcznego.  

Qrw...

Nie przykleiły się klocki ale cięgna zablokowało:(

WD 40 i poluzowanie cięgien...ehhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiłem się dzisiaj i wyszedłem ze spotkania towarzyskiego gdzie graliśmy w 10 osób. Generalnie zbierało się przez dłuższy czas, nie miałem dziś siły przebicia żeby się przepychać słownie, gospodarz w trakcie gier wjeżdżał na mnie non-stop, to w jego stylu że lubi dojeżdżać każdego, myśląc że jest w ten sposób fajny. 

 

Po którejś tam grze wyszedłem, miałem już dosyć, wszyscy się dopytywali, ej ale czemu idziesz, ja opuściłem mieszkanko mówiąc że gospodarz non stop wjeżdża na mnie cały wieczór, myśląc że jest wszystko fajnie. Dziękuję za taki wieczór i wyszedłem, oczywiście po drodze parę osób chciało mnie zatrzymać, ale nic z tego. Wsiadłem w motor i odjechałem.

 

Źle mi z tego powodu, że miarą przebojowości jest to, jak kogoś upokorzyszz. Nie chcę brać udziału w takim cyrku, pierdole to

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zrobiłem bardzo fajny post jakościowo w temacie:

Jakie cechy lub zachowania a może specyficzne "wierzenia" w płci PRZECIWNEJ was smucą czy też ranią?

Ale cliknąłem CTRL+W nie chcący i mi się cały skasował moment przed wysłaniem.

Kuerła.

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.