Skocz do zawartości

Co cię dziś wkurzyło? Kącik wyładowania negatywnej energii :)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, DanielS napisał:

faktycznie zwinął na święta. Prawdziwy katolik

Jakoś mnie to nie dziwi. :D W moim rodzinnym sklepie w bodajże Wielki Piątek ktoś ukradł ze stroika baranka (pewnie do święconki).:unsure::D Także został sam owies i ozdobna doniczka. :D

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wychodziłem ostatni z domu i rozwiesiłem ręczniki kąpielowe na tarasie za domem...

Jak wróciłem od klienta okazało się, że szmat nie ma...

Zajebali!

Najlepsze jest to, że nie były po praniu tylko mocno używane i cuchnące....

 

Dwa tygodnie temu ktoś ukradł z podwórka chłopakom piłkę i stary zniszczony rowerek biegowy...

 

Czas na kamery i groźnego psa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechalem do Polski na wakacje a tu juz mi 2dzen z rzedu  sika deszczem .Co to do ku..y nedzy ma byc ;) Mialem wrocic caly w mahoniu a tu jakies szopki sie odp...a  . A tak na powaznie to nie mam dzis co ze soba robic , kumple w pracy silka odwalona , licznik krokow zatrzymal sie juz na 20k co tu dalej robic .....pisze z nudow 

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie

 

Skąd ja to znam, mnie taka hipokryzja strasznie razi ale z nimi nie wygrasz, lizuzy czy tam ludzie co mają układy lub są bo kogoś mają w rodzinie zawsze będą mieć przody. A wiem bo co mówię bo pracuję w takiej firmie :) 

Chłopaki dostają lepsze zlecenia przez co wykonują lżejszą i bardziej opłacalną pracę a ja dostaję najgorsze zlecenia i najcięższą pracę, tak to już jest. Natomiast mam swoje plany i sram na te ich układziki, które były w każdej firmie w której pracowałem.

 

Trzymaj się dziewczyno i się nie zmieniaj.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie

Ostatnio trafiłem na coś takiego:

https://noizz.pl/opinie/felieton-o-bezsensowej-pracy-po-polsku/lj87pjn

https://www.wykop.pl/link/4933591/bezsensowny-ale-widoczny-z-l-to-swietosc-dla-polakow/

 

W komentarzach są ciekawe przykłady z życia wzięte.

Widocznie manager uczył się od najlepszych ;)

 

7 godzin temu, Myrmidon napisał:

Czas na kamery i groźnego psa.

Tu by się przydał mur obronny z basztami, bramą i fosą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ancalagon napisał:
16 godzin temu, Myrmidon napisał:

Czas na kamery i groźnego psa.

Tu by się przydał mur obronny z basztami, bramą i fosą.

Mówiłem że za mało wieżyczek snajperskich jest na mieście :(

 

@Myrmidon czy w okolicy też Ukraińców przybyło? Tak tylko, zależność badam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ancalagon napisał:

Widocznie manager uczył się od najlepszych

Nauczył się od Polaków i innych obcokrajowców. My Polacy za bardzo pokazaliśmy na ile nas stać, więc to wykorzystuje. Angole nigdy w pracy sie nie przemęczają...

To Polacy zawyżyli normę. Firma ją liniowo podwyższa (na jednym dziale już żądają od pracowników wyprodukowania na całym dziale 2mln części tygodniowo ( rok temu bylo 1,5mln)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadkowie jehowi.:unsure::unsure: Dziś to już był szczyt chamstwa, chociaż chyba nie, bo przedostatnio zjawili się o 11 w Wielkanoc.:huh:

Jestem sobie nago w łazience i słyszę jak ktoś wali w drzwi. Po chwili słyszę jak ktoś wchodzi do korytarza (zapomniałam zamknąć) i donośne "dzień dobry". :angry:

Na szczęście po chwili się wycofali. Nie wiem już o co chodzi, bo ostatnio chyba się uwzięli, pomimo tego, że ich nie wpuszczamy. Od teraz za dnia również zaczne zamykać furtkę...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Libertyn said:

Wkurzył mnie temat na świeżakowni o niepełnosprawnej dziewczynie. Wkurzyla mnie podłość losu w nim zawarta.

 

Nie wiem czy to nie fake z tym postem. Historia tak jakby napisana pod emocje. Teraz niby po jednym poście autor nagle doznaje oświecenia i znajduje nekrolog dziewczyny. Tak jakby wcześniej nie mógł wpaść na ten oczywisty pomysł. Dziwne to wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RealLife napisał:

 

Nie wiem czy to nie fake z tym postem. Historia tak jakby napisana pod emocje. Teraz niby po jednym poście autor nagle doznaje oświecenia i znajduje nekrolog dziewczyny. Tak jakby wcześniej nie mógł wpaść na ten oczywisty pomysł. Dziwne to wszystko.

Prawda bywa dziwniejsza od fikcji.  

Np. Słyszalem o przypadku gdy dziewczyna zabiła biologiczną matkę bo uznała że chce rozbić małżeństwo jej rodziców(biologicznego ojca i przybranej matki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Ewka u moich sąsiadów pojawił się gość który wprowadził się do żony i od rana do nocy zapierdala, coś wozi, coś rżnie (tylko nie ją). Dźwięki jakby co najmniej była jakaś mała bitwa pomiędzy partyzantami a Niemcami. Jakby czolg wjeżdżał na podwórko, aż woda w szklance się trzęsie. Po jednej stronie podwórka Niemcy walczą z Polakami, a po tak jakby budowali nowy biurowiec. Dziwne ze jeszcze w nocy nie zaczął zapierdalać, ale to kwestia czasu. Dodam że po drugiej stronie podwórka jakiś dziadek zbudował sobie maszynę do odganiania ptaków. Rusza jakaś dźwignią i tym samym napierdala czymś metalowym o dach. Robi taką serię przynajmniej 3 razy w ciągu godziny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.