Skocz do zawartości

Zamieszkanie razem


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej to nigdy a jak musisz to powinieneś być gościem w domu albo traktować jak hotel, ale bardziej chodzi tutaj o to żebyś miał tyle zajęć żeby panna ci się nie znudziła ani ty jej

Edytowane przez MMorda
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Timmy napisał:

mam też gdzieś teksty typu możesz mieć ciągle nowe a nie przy jednej dupie siedzieć.

Idealizacja? Myszka ta jedyna?

A pani ma jakieś zajęcia?

Edytowane przez MMorda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. Chyba, że masz drugie, własne mieszkanie. Mogę spytać skąd taki pomysł by zamieszkać razem? Liczysz na coś? Czy jak dzieci marzące o papierosach, myślisz, że staniesz się wtedy "dorosły" i przeskoczysz na następny level gdzie wszyscy będą klepać Cię po plecach za osiągnięcie tego niesamowitego poziomu egzystencji? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłaki jak kłaki, ale te wiecznie upierdolone lustra, waciki na zlewie, ujebane od makijażu ręczniki i wszędzie walające się podpaski. 

6 minut temu, Timmy napisał:

mam swoje też zajęcia, sport książki piwko ze znajomymi   

Jak weźmiesz sobie babę na garba,  to możesz zapomnieć o piwku z kolegami. Ale młodyś, więc na słowo nam nie uwierzysz. Idź i sam spróbuj. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu mieszkać z kobietą. Samemu jest lepiej, masz więcej czasu, po robocie drzemka, cisza, spokój, nikt nie brudzi. Mieszkanie w kobietą jest dobre jeśli ma się ku temu jakiś konkretny cel, np plodzenie dzieci. Jak ktoś chce w to iść to tak, w innym przypadku stanowcze nie.

 

Po prostu zmarnowany czas na pierdoły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam co tu Bracia piszą to wnoszę do @Marek Kotoński o zmianę nazwy forum na "braciaantysamice".

Nie popadajcie w paranoje. 

Jestem od roku na tym forum i zawsze uważałem, że żyjemy z ideą "jak żyć z kobietą" a nie "jak na każdym kroku uciekać przed kobietą"

 

 

Edit:

Ciągle piszecie o tym że dziecko potrzebuje ojca, a sami uciekacie. HIPOKRYZJA!

Chłopak szuka pomocy i rady a Wy robicie z siebie antysamicznych błaznów.

 

Edit2

Osobiścieuważam że lepiej wcześniej, ale też nie za wcześnie. 

Lepiej dobrze się poznać przed ślubem, jeśli  owy polanujesz niż sobie problemów narobić

Edytowane przez Chciak
  • Like 3
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Timmy napisał:

Hmmm kurwa przyznam że chodzila na siłownie ale jak jest w związku opierdala się... 

 

Picie wina z koleżankami i praca, książki 

Chyba trochę słabo 

Nie słabo większość z nich ma właśnie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chciak też ostatnio zauważyłem, mimo iż osobiście nie chce się pchać w zwiazki- po prostu (być może tymczasowo) lubię ciszę w moim domu, że trochę przesadnie wytworzyła się paranoja. Rozumiem, widzę schematy ale też nie dajmy się zwariować z tym wszystkim.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.