Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Już jest temat "co Cię wkurzyło", więc też niech będzie w drugą stronę - bardziej pozytywnie. :) Żeby nie było, że tu tylko smucimy i się denerwujemy. :P 

Czy wydarzyło się coś czym chcielibyście się pochwalić innym? Czy coś dzisiiaj sprawiło, że się uśmiechnęliście? :) Jeśli tak - podzielcie się tym szczęściem z nami tutaj!

 

Ja dzisiaj "odkurzyłam" moją gitarę. Ucieszył mnie fakt, że jeszcze nie zapomniałam jak się gra i nawet całkiem niezle mi wychodzi (jak na mnie) Nothing else matters i Stairway to heaven. Dzwięk gitary naładował mnie bardzo pozytywnie. Mam chęć nauczyć się bardziej skomplikowanych kawałków. :) 

Ucieszyłam się też jak po raz kolejny po treningu spojrzałam w lustro - cały czas widzę efekty i jestem z siebie niesamowicie dumna :) 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam odzyskiwać utracony kontakt z dorastającym synem. Za dużo pracowałem i straty są ogromne ale robię co mogę i sprawy idą w bardzo dobrym kierunku. 

Wreszcie przebiłem się przez 160kg  w WL

Dzisiaj po treningu zerknąłem w lustro i stwierdziłem, że jest forma życiowa. Wyglądam jak wielki ale proporcjonalny skurwiel.

Wyspałem się.

Zjadłem dobrą kolację.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że codziennie będzie zakładany nowy temat o takim samym tytule? No chyba, że "dzisiaj" trwa wieczność :)

 

Co mnie uszczęśliwiło... No cóż od roku jest chu... ale stabilnie. Kiedyś większość dni w roku miałem stan emocjonalny na minusie. Teraz jest lekko na plus, czyli neutralnie. Dlatego jakieś to osiągnięcie jest. Gdyby jeszcze było zdrowie i normalne spanie to byłbym chyba permanentnie szczęśliwy.

 

A tak w ogóle to "So close no matter how far" Skoro grasz na gitarze to czemu nie jesteś w klubie muzyków Hipisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti nie bede zakladac codziennie nowego tematu o tym. Chodzilo mi o to by ten temat byl aktualny kazdego dnia. Ktos kiedys zobaczy ten temat bedzie mial potrzebe wygadac sie akurat w ten dzien - niech to zrobi, temat dalej bedzie aktualny. :) za powiedzmy dwa tygodnie ktos tu przyjdzie i w tamtej chwili bedzie dla niego "dzisiaj". ;)

A w klubie muzykantów ( cokolwiek to jest) nie jestem bo nie jestem w tym jakos specjalnie dobra. Kiedys wiecej grałam i miałam wiecej zapału do tego. Po tym długa przerwa i dopiero dzisiaj mnie wzięło na nowo. Dka mnie to jest jedno z wielu hobby dla zabicia czasu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie, @Głodny Prawdy

Widać nie zaglądacie do sekcji klubów na forum. Klub muzyków założyłem ponad pół roku temu. Ja obecnie też jestem na emeryturze muzycznej. Nie mam czasu na granie bo nauki i pracy mnóstwo. Ostatnio siedzę po nocach i się uczę.

 

Gitarę elektryczną sprzedałem, ale chyba będę przymuszany do grania ogniskowego... No dobra pochwalę się, założyłem swoją mini społeczność i oprócz studiów będę rozwijał ten projekt. Może jakieś fajne laski przyjdą i a też poznam spoko ludzi. Zobaczymy bo pewnie nie będzie tak kolorowo. A nie mam zbyt dużego doświadczenia w marketingu i zarządzaniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj ucieszył fakt, że w ogóle nie czuję, że byłam w pracy na nadgodzinach, nie czuję zmęczenia, wręcz rozpiera mnie energia. Dlatego cieszę się, że będę mogła ją wykorzystać na intensywniejszy trening wieczorem. 

A i cieszę się bo robie teraz na obiad tartę, która wiem, że będzie smaczna :D 

No i jest piękna pogoda choć przydałby się w końcu po prawie miesiącu jakiś mały deszczyk bo suszi w tej anglii coś za bardzo... :P 

Cieszę się też już od kilku dni na nadchodzący urlop :)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.