Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, typiarz napisał:

Przemoglem ogromny "nie chce misizm" I wyruszyłem na siłownię ?

Oo! Tak trzymaj!  Życzę wytrwałości! :)  

 

17 godzin temu, Głodny Prawdy napisał:

Wiadomość że na rezerwie mogę przejechać jeszcze pare kilometrów.?

A ja z tego powodu ostatnio się trochę stresowałam, bo nie wiedziałam dokładnie ile można na niej przejechać, czy zdołam dojechać do pracy i w porę zatankować. :P  

Ulgi doznałam dopiero jak zatankowałam. :P 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dziś do mnie słuchawki do telefonu, które zamówiłem. Po wielu bublach, które wcześniej do mnie przyszły, i które po prostu wywaliłem do kosza, dziś przyszły one - wsadziłem do uszu, odpaliłem muzykę na telefonie i to jest to :). Orgazm dla ucha a ja mam wybredny strasznie słuch ;). Mała rzecz a cieszy. 

Na PW mogę podać model i firmę. Cena dla każdego zjadacza chleba, nie jakieś tam wymysły. 

@Lalka W centrum uwagi to wiadomo :D. Ale czekaj - to coś związanego z obrazami? Że spotkanie, ale co i jak? Mam już żałować, że nie mam ani jednego twojego podpisu? :P 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka, moje Gratulacje :)

 

A ja właśnie rozglądam się za artystą, który by mi coś takiego namalował, a tu masz, pod nosem mam :).

Może byśmy się jakoś dogadali? Co o tym myślisz?

A tak poza tym, nie bardzo mogę się zdecydować, który (jeden z nich), bo wszystkie mi się podobają.

 

 

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania lewPodobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania lewZnalezione obrazy dla zapytania lew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z urlopu którego się w końcu doczekałam i z jutrzejszego wypadu do Londynu z familią mojego faceta, która nas odwiedziła. Uwielbiam czuć rodzinny klimat w naszym mieszkaniu i bardzo się też cieszę na nasze wycieczki po Anglii :)  Lubię jak jest pełno ludzi w domu! 

Ucieszyła mnie rozmowa z pewnym starszym angolem napotkanym w parku o fotografii ( ja robiłam zdjęcia siostrze mojego faceta a facet też testował swój nowy aparat) Dowiedziałam się, gdzie mogę dostać dobre obiektywy i tanio aparaty (taniej niż patrzyłam na necie!) Bardzo mnie zmotywował do działania :)  

Jestem też dumna ze swoich zdjęć, które zrobiłam wczoraj i dzisiaj. 

 

@Nefertiti

Mnie się bardzo ten podoba:

lew-obraz-olejny-recznie-malowany-feria-

Cudo!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było, a tu widzę znakomity, pozytywny temat.

Cieszę się, że takie tematy też się pojawiają.

A odnośnie tematu to cieszę się wszystkim, życiem rodzinnym, wspaniałym mężem, wspólnymi planami.

Cieszy mnie moja praca.

Cieszą mnie ludzie i świeże powietrze.

Cieszy mnie życie i możliwości. Cieszą mnie małe drobiazgi i spacery.

Kocham wszystkich i wszystko i pewnie troche tak głupio wyglądam jak idę pieszo z pracy i się cieszę sama do siebie.

Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.