Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

@Tomko Okład z kapusty na opuchliznę mówisz. Ciekawe :) Przetestuję jakbym sobie kiedyś jakąś bubę zrobiła :D 

1 godzinę temu, lxdead napisał:

robiłem sobie na nią okłady z octu jabłkowego.

O proszę, też dobry motyw. O Occie jabłkowym wiem, że jest też dobry jako tonik do twarzy (przywraca naturalne pH skóry) i dobrze sobie radzi z poparzeniami słonecznymi ;)  

 

Z domowych receptur dobry też jest aloes na rany i jako odżywka do ciała/ włosów. 

Goździk - idealny na uśmierzenie bólu zęba 

A na przeziębienie ja sobie tylko parzę kubełek suszonych ziół + wlewam parę kropel amolu. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze drugie miejsce w finale. Zajebiście się wczoraj bawiłam. 

A dziś będę oglądać mieszkanie, w grudniu zmienię ponownie miejsce zamieszkania. 

I mam duże szansę by w końcu wygrać wojnę, którą już kiedyś wypowiedziałam i przegrałam. 

Liczę się z tym, że przejmę opiekę nad młodszym rodzeństwem, a odpowiednia osoba poniesie konsekwencje swojego spierdolenia. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie spotkałem moją eks - która napsuła mi sporo krwi - na drugim końcu Europy, robiąc zakupy w Lidlu. 

 

Piszę "chyba", bo w ogóle nie przypominała siebie, ale za dużo szczegółów się zgadzało, żeby to nie była ona.

 

Ja wciąż taki piękny, a ona pożal się boże, że ledwo ją poznałem. ?

 

A taka fajna kiedyś była... Co to się dzieje z tymi babami, strach się bać.

 

Napiłbym się z radości, która mnie aktualnie rozpiera, widząc ją zapuszczoną i zraszploną, ale szkoda mi mojego sześciopaczka. ?

 

Karma, suko. ?

 

"Jak usłyszysz, że innym się nie powodzi - przyznaj szczerze - życie Tobie to osłodzi" - so true. ?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba powrót do domu po ciężkim dniu. Wreszcie mogę poleżeć sobie pod kocem z komputerem i książką i herbatą, czyli to co lubie najbardziej w takie dni ;) Jednak kiedy za dużo ludzi mam wokół siebie na dłuższą metę to mnie męczy- jestem kelnerką.

 

Edytowane przez Natii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu złożyłem w miarę dobre kółko i osiągnąłem cel poprawiając od piątku rekord w Abu Dhabi o nieco ponad 2 sekundy ^^

 

Z trochę innej beczki, ostatnio rozbawił mnie plakat na przystanku autobusowym, coś w stylu:

430x560.jpg

Oczywiście z samym Krakowem ;)

 

@Masza, @Adolf - macie z tym coś wspólnego? :lol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.