Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie uszczęśliwił ten weekend. Wróciły miłe wspomnienia za czasów harcerstwa. Całkiem możliwe, że znowu wrócę do tego tyle że na ziemiach angielskich ;) . Pomysłem zaraził mnie nowo poznany znajomy mojego faceta . Spotkaliśmy się z nim pod koniec tygodnia i omawialiśmy temat. Wróciła mi nadzieja na to, że można tu spotkać ludzi pełnych życia, pasji i równie nienormalnych jak my. :D 

Dodatkowo spotkałam się po latach z moją znajomą - byłą harcerką, która przyleciała zwiedzać Anglię na tydzień.  Bardzo mile spędziłyśmy razem czas. Wspominałyśmy sobie te cudowne lata beztroski... :) 

Także koniec tygodnia był typowo harcerski :D 

Fajnie by było do tego wrócić!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie rozmawiałam z nikim na takim poziomie co wczoraj z pewnym fizykiem. Chyba nigdy tak nie rozmawiałam. Niesamowite doświadczenie gdy rozmowa jest tak inteligentna. 

Bardzo miło było mi usłyszeć komplementy z jego strony, że jestem bardzo ciekawą osobą. Od takiej osoby, wow! 

A potem znajoma, że ona mi nie zazdrości więc mi to powie, że nie dość, że jestem mądra, zdolna to do tego w chuj ładna. Mega dzień, a dziś dogadałam się z kupcem mojego mieszkania.

Później kupiłam pięć sztuk pizzy i zawiozłam chłopakom na mikołaja. 

Aż się wzruszyłam. :P

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczęśliwiło mnie to, że po prostu dziś przeżyłem. Dobre anioły nadal nade mną czuwają. Jechałem po zmierzchu drogą remontowaną, bez latarni, bez pasów na drodze, na drodze usłanej grudami i muldami i krzywym nieskończonym asfaltem. Przede mną tylko diabelska ciemność przetykana rozbłyskami płatków, śnieg wściekle wali na mnie i na szybę, nic kompletnie nie widzę. 3 kilometry bezkresnej nicości. Nikogo nie przejechałem i nie zderzyłem się z sarną/łosiem. Sukces.

 

Endorfin wtedy nie miałem za wiele, głównie gigantyczny wyrzut kortyzolu.?

Edytowane przez Magician
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo @Lalka - na śląsku śnieg? :D Bajer! Mam nadzieję, że się utrzyma do mojego przyjazdu. Choć z drugiej strony mój facet jako kierowca niezbyt się z tego faktu ucieszy. :P 

A mnie cieszy świąteczny nastrój. Patrzę na choinkę, którą ubrałam i popadam w samozachwyt :P Ładnie mi w tym roku wyszło jej wystrojenie. :P 

Już nie mogę się doczekać pobytu w Polsce na święta. 

No i zlot w Katowicach tuż, tuż. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ucieszyło dzisiaj to że w pracy szef który z powodu emerytury w styczniu przekaże firmę swojemu synowi zrobił zebranie. Rozdał standardowo jak co roku 250 złotych w bonach, i dodatkowo podziękował za bezpośrednią współpracę z nim, i w ramach podziękowania rozdał dodatkowo po 1000 złotych na głowę.

Edytowane przez Patton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odliczanie do urlopu!  Uświadomiłam sobie dzisiaj, że zostało mi 4,5 dniówki w tym roku do odbębnienia! :D W końcu odpocznę jak należy! 

Obdarowałam mojego mężczyznę prezentem na święta. Tak, już teraz. Bo chcę, by miał możliwość zreazlizowania vouchera podczas pobytu w Polsce. Bardzo Ucieszyła mnie jego reakcja :) Uwielbiam dawać prezenty ludziom! :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.