Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, przez dzisiejszą energię - ech.....

Ale i tak napiszę..

Ubieramy choinkę - i mój najmłodszy - mówię zwieś tą, a on - skąd i że w ogóle mam - mam - dałeś mi - a to było jak miął 8 lat i był z klasą w wytwórni bombek) było to serce - powiedział wieszając na drzewku, że to- dla wspaniałej niezwykłej mamy gdzie w myślach chciałam - cisza.

Chciałabym być taką osobą - on jest niezwykły - niby szczęście, a łzy płyną. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że męczą mnie zatoki (Portugalka z pracy, która ze mną jeździ mnie zaraziła...) teraz czuję się lepiej i tak cieszę się, że teraz, a na święta będę miała z głowy przeziębienie ;) .

Wzięłam też się za gotowanie bigosu i marynowanie śledzi w cytrynie, które zrobiły furorę i aż mnie poproszono o zrobienie na wigilię :) 

Teraz to dopiero czuję te święta!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zlot! :D  

A po za tym wróciłam z giełdy, gdzie polowałam na winyle. Dorwałam 3 świetne płyty z czego dwie nówki. 3 płyty(!!!).., które w Anglii są w cenie jednej. ;)  

Kraftwerk Die Mensch Mashine niemieckiego wydania 

Led Zeppelin IV

Doors vol.2 

Od chrzestnego mojego faceta dostałam jeszcze AC\DC Back in black... więc będzie duuużo słuchania w domu :D❤️ 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.