Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem do Polski, idę do samochodu prywatnego a tam wgnieciona maska i zbity klosz :). Drzewo w trakcie nawałnicy się złamało i spadło na mache, ale czekaj czekaj, jesteśmy w dziale co Cię uszczęśliwiło? Tak właśnie to mnie uszczęśliwiło, zdałem sobie sprawę, że to tylko samochód i dlaczego mam się denerwować, zachowałem stoicki spokój i to mi się podoba.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Cortazar napisał:

@Byłybiałyrycerz Lepiej się przyznaj, że chodzi o odszkodowanie... :D:P

Na odszkodowaniu ciężko się wzbogacić, nawet jest to zabronione chyba xd

 

Żeby nie było offtop, zjadłem kilka zdrowych posiłków, poćwiczyłem, mam czas na relaks i czytanie, ta kwejkowa herbatka do kocyka.... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, WitaminaD3 napisał:

Na odszkodowaniu ciężko się wzbogacić, nawet jest to zabronione chyba xd

 

Przerabiałem temat w poprzedniej becie, żaden problem się wzbogacić :). Jednak jak użyjesz AC, to przy następnym płaceniu ubezpieczalnia może Ci potrącić zniżki. Niektóre są tak złodziejskie, że nawet mojemu Tacie, który jest współwłaścicielem, jak ubezpieczał swoje to chcieli mu potrącić zniżki za to, że Ja użyłem AC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DanielS napisał:

Pogoda na rower jest zawsze @Azizi. Jeździłem nawet w styczniu jak napierdalał śnieg i było ślisko :P 

Mamy w pracy Ukraińca i pokazywał nam ostatnio zdjęcia jak zimą robił grilla w domu. Jak to mówi pogoda na grilla zawsze jest dobra, wystarczy dobre towarzystwo / łuogień i mięsko :).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mamy w pracy Ukraińca i pokazywał nam ostatnio zdjęcia jak zimą robił grilla w domu. Jak to mówi pogoda na grilla zawsze jest dobra, wystarczy dobre towarzystwo / łuogień i mięsko :).

 

+ jeszcze jakieś wysoko oprocentowane płyny jak mniemam? Optymalnie 40+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na angielskim korepetytor dał mi test z czytania (kompilacja 6 tesktów i do tego po 4 albo 5 pytań) Sprawdził zaraz po tym jak skończyłam. Odpowiedziałam poprawnie 17/18 pytań. Po zajęciach korepetytor prosi mnie bym została. 

Mówi mi , że widzi mnie w wyższej grupie, bo na levelu 1 sobie bez problemu poradzę. Zaproponował mi spróbować na levelu 2 (ostatni poziom tego kursu, w tym odpowiednik europejskiego C1) z czytania... i prawdopodobnie też z pisania. Za tydzień się okaże. :D Ale cieszę się, że jest u mnie taki progres. :) Jak tak dobrze pójdzie to za rok będę zdawać tylko speaking i listening na level 2 i ten kurs będę miała skończony! :D 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleśniki.

W sumie to nie wiem, jak to odbierać. Jestem pokłócona z moim kolegą, od jakiegoś czasu, a  on smaży mi naleśniki na śniadanie.

Z truskaweczkami, z bitą śmietaną i wszystkie trzy z różnym nadzieniem. Podaje mi to tak przystrojone, jakby miało wychodzić na stolik w restauracji, dla ważnego gościa.

I tak się zastanawiam, czy on próbuje mnie przeprosić, czy próbuje mi pokazać, że robi lepsze naleśniki od moich, gdyż tydzień temu robiłam także. A on lubi rywalizować ze mną kulinarnie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.