Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

@DanielS Daruj sobie złośliwe komentarze, ok?  Zwłaszcza, że są one poniżej krytyki. 

Gwoli ścisłości. Korepetytor ma ponad 50 lat. Ja i mój facet chodzimy na jego zajęcia. 

 

Jestem typem osoby, która cieszy się nawet z najmniejszych rzeczy. A to, że już sobie przypisujesz jakieś dziwne ideologie w związku z tym...to w sumie Twój problem :) 

Swoją drogą takie komentarze pokazują, jak bardzo zakrzywia się samemu sobie rzeczywistość. 

Człowiek nie może nic napisać, bo już są albo jakieś podśmiechujki tutaj, albo dopisywanie na siłę scenariusza, nawet jeśli kompletnie nie zna się osoby po drugiej stronie monitora.

Zastanów się sam... co to ma na celu wg Ciebie? 

 

Ech, te forum na prawdę zaczyna popadać w chore skrajności... 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz był złośliwy? W takim razie najmocniej Cię przepraszam @Hippie ?

 

Nie miałem pojęcia, że nie masz poczucia humoru ???

 

13 minut temu, Hippie napisał:

Ech, te forum na prawdę zaczyna popadać w chore skrajności... 

Jeżeli Ci się to forum nie podoba, to przecież nikt Cię tu na siłę nie trzema ?

Edytowane przez DanielS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, DanielS napisał:

Najwyraźniej @Hippie, bo zareagowałaś conajmniej tak, jakbym zamordował Ci członka rodziny

Mam alergie na chamstwo, nawet to mocno zamaskowane. 

Przeczytaj swoją wypowiedź względem mnie i postaw się w mojej sytuacji. Nie wydaje Ci się to ani trochę głupie i absurdalne? Ja bym nigdy nie odważyła się nawet na taki żart, zwłaszcza nie znając kompletnie osoby. 

Kompletnie nie rozumiem takich "żartów". I nigdy nie zrozumiem. Chyba po prostu stare metody wychowania odchodzą w niepamięć w tym przede wszystkim szacunek do drugiego człowieka (niezależnie od płci).

 

*Koniec offtopu*

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minutes ago, DanielS said:

Jeżeli Ci się to forum nie podoba, to przecież nikt Cię tu na siłę nie trzema ?

Z twoim mlodym stazem na forum uwazalbym na wypowiedzi w tym tonie i raczej sie zastanowil dwa razy nim cos napiszesz.

Powyzsze zdanie jest jak najbardziej adekwatne ale raczej do twojej osoby.

 

Sa dziewczyny na tym forum i maja sie z nami calkiem dobrze a my staramy sie dbac o zewnetrzny “image” i jak jestesmy spostrzegani na zewnatrz.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po obudzeniu otwieram oka patrzę,  słonko świeci. Taka mała rzecz a cieszy "duszę" mimo tego że muszę wstać to staram się pozytywnie nastawiać. Zerkam w okno zobaczył mnie piesio i merda ogonem, postawił uszy do tyłu. Myślę,  jest nas dwóch yyy (w sumie troje bo i słońce ) co już są zadowoleni, jest fajnie i tak trzymać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, TheFlorator napisał:

Z twoim mlodym stazem na forum uwazalbym na wypowiedzi

Przede wszystkim dziękuję Ci @TheFlorator za poświęcenie mi Twojego czas i za Twoje rady :) 

Jeżeli cokolwiek co napisałem Wam się nie podoba, to w każdej chwili możecie mi pokazać drzwi wyjściowe :D To forum podobnie jak audycje Marka dają mi pozytywnego kopa do działania @TheFlorator :D A forum mogę przeglądać anonimowo. Nie muszę się w nim udzielać ?

1 godzinę temu, Hippie napisał:

Mam alergie na chamstwo

Ja również mam alergię na chamstwo, ale moja wypowiedź taka nie była @Hippie :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2019 o 17:00, Obliteraror napisał:

Druga kawa z koleżanką po odnowieniu kontaktu. Trzeba budować sieć znajomości, z kobietami również :)

A co żona na to?

 

Dnia 2.04.2019 o 18:21, DanielS napisał:

 A forum mogę przeglądać anonimowo. Nie muszę się w nim udzielać ?

To zrób to, bo jesteś strasznie męczący chyba dla wszystkich. Starasz się na siłę gwiazdorzyć na poziomie stulejarza gimbusa. Nie jesteś fajny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.