Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.04.2019 o 13:35, ariok napisał:

jesteś strasznie męczący chyba dla wszystkich. Starasz się na siłę gwiazdorzyć na poziomie stulejarza gimbusa. Nie jesteś fajny.

Niestety muszę się z tym zgodzić.  Też odniosłam podobne wrażenie ... 

Za bardzo się narzucasz w każdym temacie. 

Dnia 5.04.2019 o 15:40, Byłybiałyrycerz napisał:

83ac0251fdff2380med.jpg

 

To :)

Gdzie to? W Danii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miła odmiana,  bo mnie mój profesor dzisiaj namawiał do pozostania na doktoracie,  i żebym u niego pisała. 

A miło jest mi,  gdyż wczoraj jeden pojechał po mnie i po mojej prezentacji,  aż łzy miałam w oczach stojąc tam przed nim. Kazał mi od początku napisać,  tym razem według planu,  który sam mi ustalił. A ja zrobiłam po swojemu oczywiście.

W sumie to wczoraj płakałam z tego powodu,  jak tylko opuściłam sale. A dzisiaj wróciłam pocieszona,  i z wiarą w swoje umiejętności. :)

 

Poza tym jutro wyjeżdżam do mojego pysiaczka,  a dawno go nie widziałam,  więc nie mogę się doczekać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, deomi napisał:

Czy Wy się skumaliście przez forum? I jesteście parą w realnym życiu?

 

Tak, jesteśmy. :wub: Od kilku tygodni. :)❤️

 

Teraz, deomi napisał:

Ale, że jak to, ło kurde, szok, no ale gratuluje :) 

Hahah, dziękujemy. ;)?

Teraz, SzatanKrieger napisał:

jak widziałem te czułości

Oj tam, tutaj piszemy zachowawczo. :)

 

Teraz, SzatanKrieger napisał:

, obserwujmy też nowe tematy 

Hahahah gadaliśmy o tym i zgodnie uznaliśmy, że nie ma takiej opcji, :D żadnych tematów. :lol:

Teraz, SzatanKrieger napisał:

O co może chodzić jej/jemu

To nam nie grozi, :D oby każdy w bliskiej relacji rozmawiał ze sobą o wszystkim tyle co my. :D;)

Teraz, SzatanKrieger napisał:

Powodzenia

Dzięki. :)

I już nie robię off-topu. :D

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger W sumie miałam bana przez ostatnie tygodnie i rzadko tu zaglądałam i nie widziałam ich czułości- których nigdy dosyć ?

Ale kojarze tych użytkowników sprzed paru miesięcu jako osobne, samotne byty.

 

@Florence Kurde serio jestem w szoku. Jeśli Was trafiło tak jak mnie kilka lat temu, to zazdro ♥️

Przed Wami najlepsze chwile w życiu ♥️

Teraz bedziesz mogła się namacalnie przekonać czy prowadzona tu idealogia sprawdza się w realnym życiu :D 

 

Ale kurcze ja bym nie mogła, zbyt bardzo upatrywałabym się schematów z tego forum w zachowaniu partnera. Ale ja jestem dziwna i zbyt analityczna.

Powodzonka, zaproszenia na ślub dla forumowiczów mile widziane ;DD ;))

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

Teraz bedziesz mogła się namacalnie przekonać

????

 

Dobra ja krótko, jako iż jest okazja to walę prosto z mostu nie ma co się pierdzielić w tańcu. 

 

Jestem jaki jestem, kto mnie zna ten dobrze wie. 

Jak mnie nie znasz kiedy jestem najgorszy to mnie pokochasz kiedy jestem najlepszy.

 

Jedyne wymagania to nie feministka oraz babo/chłop.

 Jestem największym bad boyem w okolicy zwą mnie szatan bo wymiatam i mówią na mnie krieger bo jestem elegancki niczym Wucepiker.

 

W ogóle kurrrrrłłłaaaaaaa kiedyś to było same pisały a teraz człowiek musi anonanse pisać ?

 

To co jakaś chętna na wspólnego kebsa o 23.00?

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.