Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

@DanielS zostanę ciocią i bardzo prawdopodobne, że nawet chrzestną, :D dostałam zdjęcie testu od siostry. ;)?

Teraz, Brat Jan napisał:

@dobryziomek To Twoja zasługa?

Zaprosicie na ślub, wesele???

Może kiedyś, kto wie.... :D 

:wub:

Ps. Twój post spowodował "dziwną" rozmowę z @dobryziomek, ;)ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.?

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Florence napisał:

Pozytywny test ciążowy.

Właśnie słyszałem jakiś trzask. Jak by @deomi pękło serce ;)

 

Dziś kurier ma dostarczyć komponenty do modyfikacji oświetlenia. Zaprojektowałem sobie podświetlenie jednego okna LEDami, żeby uzyskać wieczorem efekt wpadającego przez okno słońca (będzie dużo światła, Hi-CRI >90 4200K). Jaram się na samą myśl. Po zamówieniu jeszcze okazało się, że zasilacze które wrzuciłem do koszyka się skończyły na magazynie i dostawca zaproponował lepszy model w cenie. Zaraz grzeję lutownicę ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rozmowa z vice menadżerem działu (aka inżynier) przyniosła póki co taki skutek, że ponoć sytuacja na moim dziale ma się poprawić. Węgierka, która za bardzo się rządziła i na za dużo sobie pozwalała - została przeniesiona na maszyny co spotkało się z jej zbulwersowaniem i tekstem " wszyscy się na mnie uwzięli! Mr X. Hates me!". A to ona była jednym z tych problemów na naszym dziale.

Z inżynierem przed moim urlopem, miałam ostrą potyczkę słowną, gdzie ja wykładam mu prawdę na stół i mówię co mi się nie podoba, szczególnie w kwestii niesprawiedliwego traktowania i pobłażania jednej osobie,, a jego jedyna reakcja na to wszystko to " f*ck off". Po moim urlopie podszedł do mnie na początku swojej pracy i przeprosił. Byłam w ogromnym szoku. 

Ponoć już od tygodnia zaczyna być sprawiedliwe traktowanie w firmie. Menadżer działu pokazał, że umie być sprawiedliwy...

Ja i inna Polka przeciwstawiłyśmy się temu co się zaczęło dziać w firmie - dzięki temu póki co jest spokojnie i cały stres na razie odszedł. Co nie oznacza, że moja czujność jest uśpiona. ;) 

Jednak jestem z siebie dumna, że udało mi się skonfrontować i przeciwstawić kierownictwu na moim dziale. 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (bo to noc była) szkolenie z wykorzystanie optoelektroniki w strzelaniu taktycznym. Lasery,bajery zapierdol i mega satysfakcja. Żaden seks nie daje takiej satysfakcji jak dobrze i szybko strzelony tor na nokto. Ale to już od tygodnia trwa więc nie będę się powtarzał codziennie :)

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zamieszczam to tu, gdyż " Książkowy zakątek" - zablokowany, a chciałam się tym podzielić, więc tu też będzie dobrze - może kogoś zaciekawi, bo mnie bardzo i nie omieszkam przeczytać :)

 

A i @deomi pomyślałam o Tobie - może tu coś znajdziesz dla siebie :).

 

 

"W tym miejscu - gdybyś raptem przestał być tym, kim jesteś ( o czym oczywiście też nie można powiedzieć, że jest to niemożliwe i co wobec niemożności skonstatowania braku braku jest możliwe) - zobaczyłbyś w całym niewypowiedzianym splendorze coś, w co nie da się wierzyć ani nie wierzyć, ale co można tylko zobaczyć; zobaczyłeś, że w życiu, w prawdzie, w rzeczywistości- są same rzeczy niemożliwe, czyli same cuda, czyli same fakty"?
E. Stachura - "Fabula rasa"

 

 

62184975_2134353356854957_7387366164554317824_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fham1-1.fna&oh=243a6180684c254c2eb477f7c5723bb2&oe=5D8FFF97

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w zasadzie skończyłem ze starą pracą ?. Zostały mi jakieś pojedyncze dni i niewielka ilość godzin, ale generalnie mam teraz tyle wolnego, że się nie przepracuję. Jeszcze tylko jeden egzamin na głowie i ze studiami też będzie chwila spokoju. Może nawet dłuższa chwila. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.