Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Ancalagon napisał:

Złapała mnie kamera Google Street View, na szczęście zamazują twarz

hahah Mojego tatę kiedyś znalazłam na google maps też. :D Moją znajomą też złapali kiedyś przed szkołą. :D  

 

 

Dzisiaj byłam na prawdopodobnie przed ostatnich jazdach z instruktorem. Pochwalił mnie za parkowanie równoległe tyłem, które udało mi się wykonać za pierwszym razem bezbłędnie. Parkowanie tyłem na miejsce parkingowe też opanowane bez problemu. ;)  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po paru ostatnich wizytach u dentysty wreszcie udało się zamknąć pewien problematyczny ząb i jest już fajnie! Był to ostatni ząb do leczenia! Jestem zadowolony że cykliczne "przyjemności" na fotelu dentystycznym się wreszcie skończą :D

Notka dla młodszych! Dbajcie o zęby! Koszty, nie dbania ,finansowe jak i fizyczne są zbyt wysokie!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozśmieszył ten mem dzisiaj:

66431533_2433889776891644_49367126292394

 

Ucieszyło też mnie wyznanie młodej dziołszki, że ponoć bardzo dobrze motywuję do działania. Nigdy się nie spodziewałam, że mogę być kiedykolwiek wzorem dla kogoś... Ciekawe uczucie...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyła mnie pobliska piekarnia, która zjechała z poziomem i weszła w strategię downsizingu pieczywa. Więc wróciłem do regularnego wypieku domowych chlebów i eksperymentuję z nowymi kombinacjami mąk. Żytnie, pszenne różnych typów i proporcji, zakwasy, zaczyny, dodatki ziaren, orzechów, siemienia, miodów, masła. Mega relaksująca frajda. W dodatku pachnąca i chrupiąca z samego rana. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ucieszyło mnie ostateczne domknięcie spraw rodzinnych we własnej głowie. List napisany i wysłany. Wszystkie myśli związane z tym wywalone z głowy na zawsze. Niespodzianką jednak było dla mnie to, że po tym jedna z Sióstr odezwała się do mnie i powiedziała, że czuła to samo co ja i w pełni rozumie moje stanowisko - jest nadzieja na poprawę relacji tylko z jednym członkiem mojej rodziny. Druga siostra wręcz przeciwnie - wściekła się, ale nic nie odezwała do mnie, przesłała jedynie list starszej Siostrze, która jakimś sposobem go nie dostała ale gdy tylko odczytała - odezwała się. Od braci i Matki - cisza.  Generalnie nie zależało mi na tym co sobie pomyślą i nie przejmuję się. Ich reakcje dały mi tylko jeszcze jaśniejszy obraz sytuacji. 

Lżej mi na duszy. Mogę iść dalej. ;) 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 23:07, Eloquence napisał:

A ja dostałam się dziś na medycynę :D Do trzech razy sztuka!!! :D

Gratulacje i powodzenia z anatomią :v

Ja już 3 rok zaczynam, ale do dziś pamiętam tę euforię jak się dostałem (która szybko przeszła po pierwszym kolokwium).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo się ucieszyłam dzisiejszym świętem i opcją spania do 9:00 a nie do 5:30 ???

W dniu 13.08.2019 o 15:07, Ace of Spades napisał:

W końcu wyczyscilem dzisiaj tapicerke i dywaniki z tyłu samochodu, bo na ostatniej imprezie punkrockowej w Trzcielu zarzygalem cały tył, długo z tym zwlekalem, coraz bardziej smierdzialo a pachnące drzewka samochodowe niewiele dawały ;)

Bo się rzyga na zewnątrz, a nie do środka ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.