Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

@Lalka

Załóż temat odnośnie dzieciaczka i opisz wszystko w najdrobniejszych szczegółach.

Zapodałaś skąpe info a tu wszystkich skręca od dodatkowych pytań. Niech nowy przyszły forumowicz zostanie odpowiednio zaprezentowany przez Mamusię. I nie daj się prosić... ;)

 

A tak w ogóle to gratulacje. :)

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2019 o 20:48, Lalka napisał:

No i będę mamą. ???❤️

Gratulacje! Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki ;) Dużo zdrowia i miłości! 

 

W dniu 21.09.2019 o 10:34, Lalka napisał:

Przeprowadzka, rezygnacja z adaptacji strychu, a w zamian za to przyszłe kupno domu. 

W nowej pracy też się odnalazłam, chociaż chyba za dużo ode mnie oczekują.

W tej kwestii też gratuluję i życzę powodzenia. :) W pracy dasz radę! ;) Więcej wiary w siebie :) 

Same dobre wiadomości! Oby tak dalej! 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie No właśnie ja z tej pracy odeszłam i jestem bezrobotna. Bo mobing tam był, a teraz tak myśle, że to chyba jednak hormony były u mnie. ? 

Stara firma mnie chce, jutro miałam się zatrudniać u konkurencji, a tak to teraz nie wiem co robić. ?

W ostateczności mój mnie zatrudni u siebie.

 

Dziekuje wszystkim za gratulacje.❤️ ?

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ewelina napisał:

@Młody Samiec na jaką jogę chodzisz?

Kurde, nawet nie potrafię odpowiedzieć. Chodzę na takie zajęcia do studia. Nowość w tym miejscu gdzie trenuję na siłowni. Dzisiaj ogólnie były drugie zajęcia. Dopytam za tydzień, ale pewnie to jakaś podstawowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, deomi napisał:

O jaaaa! Gratulacje ♥️

Gdzie się podział Twój antynatalizm? :D

 

@Lalka Gratuluję.

16 godzin temu, Mosze Red napisał:

@Lalka gratuluję, obstawiam dwie bliźniaczki B)

Czyżby przymiarki do realizacji jednego z celów życiowych za 20 lat?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Exar napisał:

Bez jaj, poniosło Cię dość mocno z "overkillem" kupując 2060... lol

Ale po co zaraz ten pasywno-agresywny ton? Trzykropki, lole - wyluzuj, byku. :D

 

A jak już wyluzujesz, to weź słownik języka angielskiego do ręki i sprawdź, co znaczy "overkill".

 

A zresztą, wyręczę Cię, proszę:

Cytat

https://www.merriam-webster.com/dictionary/overkill

overkill

 noun

over·kill | \ ˈō-vər-ˌkil  \

Definition of overkill (Entry 2 of 2)

1: a destructive capacity greatly exceeding that required for a given target

2: an excess of something (such as a quantity or an action) beyond what is required or suitable for a particular purposepublicity overkillan overkill in weaponry

3: killing in excess of what is intended or required

Rozumiem, że wiesz lepiej, po co złożyłem komputer i jaki jest mój given target, i czy RTX 2060 Super ma wystarczającą destructive capacity?

 

Hint (znowu z angielskiego, ale z tym sobie powinieneś poradzić, byku, trzymam kciuki): nawet gdybym kupił GTX 1060, to nadal byłby to overkill, więc następnym razem, gdy będziesz chciał się przypierdolić jak zwykły dzban, to przynajmniej upewnij się, że na tego dzbana nie wyjdziesz, bo trochę beka. :) 

 

A administracji polecam wprowadzić testy na IQ przed rejestracją, aby odsiać intelektualne "crème de la crème" naszego śmiesznego kraju.

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za gratulacje.

 @Azizi niestety nie mam głosu co do imienia. :D

 @EleanorBędzie. :D Ale nie wiem kiedy ? Czekam aż mój wróci z delegacji żeby porozmawiać oczymkokwiek bo ja przez telefon i w wiadomościach nie lubię roznawiac o niczym poważnym. :D 

A jak będzie to bez intercyzy. :P 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.