Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, deomi napisał:

@Rnext Można jeszcze zostać, Twoją dziewczyną, żoną, gościem? Kimkolwiek? 

Limit dziewczyn mam na dzień dzisiejszy wyczerpany, ale gościna też jest przecież niezła :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną maszynkę co robię skończyłem w powiedzmy 90%, zajmuje w tej chwili pół powierzchni pokoju.

Teraz muszę to wszystko poskładać do kupy i zamknąć w jednej obudowie ale jestem zajebiście szczęśliwy bo mnie kurwica brała przy paru sprawach po drodze, długa historia ale teraz to mogę dopić piwo do końca;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mnie dzisiaj wkurzało, mimo pozornych "małych sukcesów" w ciągu ostatnich kilku dni nie potrafiłem się z niczego cieszyć. Taka pogoda, taki klimat.

 

Do tego momentu, bo jestem po 1szym treningu od ponad tygodnia. I jak tknięty magiczną różdżką zszedł ze mnie cały nagromadzony stres i jakaś niechęć do wszystkiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Hippie said:

co, Ty też w kolejce jako dziewczyna, żona, gość do @Rnexta ? :P :lol:

Bez zaproszenia sie nie wpraszam :)

 

A @deomi nie pozwole bo jestem o nia zazdrosny.  Zaraz jej to wytlumacze. ?

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helena K.

Bez numerka możesz co najwyżej załapać się na gościa ;)

Ale, jak to mówią starzy etiopscy górale: "Jak kocha to postoi" troll.gif

 

@deomi

Pamiętaj, że limity zawsze można zwiększyć.

Musisz jednak wziąć sprawy w swoje ręce :lol:

 

@Rnext

Przez żołądek do serca :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałem rano w dobrym nastroju. Stwierdzam, że niewiele mi potrzeba do szczęścia. Ot po prostu  - żyję, jestem w miarę zdrowy, mój mózg ciągle daje radę, mam gdzie spać i co jeść. Jest dobrze :)

13 hours ago, vand said:

Nic nie uszczęśliwiło mnie od ponad 2 tygodni, a tak w 100 procentach szczerze? Od 2 lat. Także... ?

Doktór profesór leto radzi zrobić tak: jedź w Tatry, w taką pogodę jak teraz. Idź na Rysy. Tam na samym końcu, dosłownie 20 metrów przed szczytem jest taka krótka grań z łańcuchami. Jak tam człowiek wejdzie i się pośliźnie na mokrych kamieniach i wisi tak jedną ręką na tych łańcuchach, mając pod sobą parusetmetrową przepaść, to sobie myśli: kurwa serio czy to jest takie ważne, ile mam pieniędzy, kobiet i czy mam plan na najbliższy rok? To dostraja umysł. Sprowadza Cię na ziemię. Powoduje że stajesz się z powrotem sobą, a nie tym, czym narracja społeczna chciałaby, żebyś był.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj: po pracy odwaliłem bardzo solidny trening na siłowni, potem prysznic, 15 minut w saunie, potem zimny prysznic. 

Następnie do jedzenia dobry stek popity 0,5 litra zimnego piwa bezalkoholowego (poważnie, przekonałem się- po wysiłku jest extra). 

A potem wieczór z przyjemnym uczuciem zmęczenia i luz przy książce i grze komputerowej. 

I takie combo mam z drobnymk zmiennymi od 2 tygodni co 2 dni średnio. 

 

Aha. I od 3 tygodni nie powąchalem nawet nikotyny. Nawet mnie nie ciągnie już. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na wystrzał endorfin...

ZDAŁAM !!!! Za pierwszym razem! Jeszcze do mnie to nie dociera... 

Zaraz jadę po dobry trunek by to uczcić. Swoim autem. Legalnie, sama, bez doświadczonego kierowcy po stronie pasażera. Aaaaaaaaa! < skacze po sufit z radości>

Będę jechać z taką miną. :D 

source.gif

Dziękuję wszystkim za wsparcie!

  • Like 8
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Hippie napisał:

No to czas na wystrzał endorfin...

ZDAŁAM !!!! Za pierwszym razem! Jeszcze do mnie to nie dociera... 

Zaraz jadę po dobry trunek by to uczcić. Swoim autem. Legalnie, sama, bez doświadczonego kierowcy po stronie pasażera. Aaaaaaaaa! < skacze po sufit z radości>

Będę jechać z taką miną. :D 

source.gif

Dziękuję wszystkim za wsparcie!

Gratulacje!!! :D

 

Tego pana z gifa uwielbiam ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.