Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj? Dwie rzeczy :)

 

1. (Panowie nie czytajcie, bo to takie typowo babskie) Ploty z kumpelą o gościu, którego poznała przez Tindera. (Tak, Panowie. Obrabianie Wam dupy poprawia nam humor i za to Was kochamy ;* )

 

2. Obejrzenie nagrania ze świątecznego koncertu Robbie'ego Williams'a

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lalka napisał:

Obudziłam się dziś rano i: o Boże, a Hippie czeka na mnie, a ja śpię. 

Na szczęście dziś niedziela. Uff :D

Obudziłem się dziś o 14:00 i: O kurła, derby Londynu o 15 a ja śpię.

Na szczęście jest 14. Uff :P

 

 

Edytowane przez Cortazar
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłam jedną mapkę do naszej gry, jeszcze conajmniej dwie muszę zrobić z czego jestem mega zadowolona, a dziś dostałam bojowe zadanie i musiałam ułożyć równanie, po którym w zależności od lvl i statystyk warrior będzie mieć najwiecej defa i wita, hunter będzie wypośrodkowany, a druid będzie mieć przewagę w ataku. XD Udało mi się. :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czuję znaczą poprawę z nogą. Wiem, wiem...muszę uważać i nie przeceniać. Jednak zrobiłam parę kroków po pokoju i widzę, że mogę już lepiej wyprostować tę nogę. 

Dalej nie rezygnuję w żadnym wypadku z kul. 

Czyli jednak te "męczenie się" w domu przynosi rezultaty. ;) Lubię takie rzeczy dostrzegać... 

Mam też wrażenie, że akupunktura też zrobiła swoje. We wtorek kolejna wizyta u osteopaty.  

Za tydzień jadę już do pracy. Będę miała siedzącą robotę, więc nie będę obciążać nogi. Prowadzić auto mogę, jestem w stanie bezpiecznie operować sprzęgłem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak zajarany życiem, że nie uwierzycie!

 

Ciekawie zaczął mi się 2020 rok. Przede wszystkim dostałem wartościowy feedback, który pokazał mi jeden ważny element nad którym mogę popracować a dzięki temu mogę wejść na wyższy poziom. Cele wyznaczone na najbliższe pół rok, samozaparcie jest.

 

Zadowolony jestem z dzisiejszych dwóch mocnych treningów i tego, że niedawno wbiłem się do lodowatej wody na regenerację. A tak się nie chciało tego zrobić :D 

 

Polecam obejrzeć :D Nie wiem dlaczego, ale... akurat wierzę w to, że u mnie zaczął się nowy, kolejny cykl.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namówiłam mojego. ❤️ Jutro jedziemy oglądać dom do kupienia + 3 działki. No super!! Cały dzień go namawiałam bo to 20km za miastem ale się udało. Super będzie jakbyśmy kupili.

 

Byliśmy, obejrzeliśmy- kupujemy. ??

Super dom w super cenie. ??

Mam nadzieje, że właściciel się nie rozmyśli. ?

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejszy dzień!

 

M.in.:

Poszedłem na morsowanie a tak mi się nie chciało. Dlatego, że wykruszyły mi się osoby i na ten weekend zostałem sam. Ale poszedłem i jestem zadowolony :D

Zaplanowałem kolejny tydzień i poświęciłem trochę czasu na analizę aktualnej sytuacji + wypisałem pomysły do zrealizowania.

Nadrobiłem kilka tematów z forum.

Obejrzałem kilka wartościowych filmików na yt.

Byłem na spacerze.

 

A na wieczór zrobię relaksację w ramach wyzwania na styczeń. Dla zainteresowanych wstawiam link:

 

Taka niedziela dla siebie. Lubię to :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie Dupa, zmiana planów. Szukam czegoś innego. Tam baba tak nawiedzona, że nie mam ochoty w ogóle z nią dyskutować. 

Właściwie to szkoda, dom skończyli remontować miesiąc temu ale ma już nowego bolca i sprzedają jak najszybciej, przy okazji mi stawia warunki i odwala chamówe. W dupie mam takie interesy. XD 

 

Do końca marca mam nadzieje, że coś się kupi więc w kwietniu zapraszam na kawę. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeprowadzka ukończona w jakiś 80%. W końcu mam wszystko w jednym miejscu, swoją pracownie, biuro mojego, garaż. 

Jeszcze tylko jakieś dwa dni męczarni i przepadnę w swojej jaskini. 

Zbierałam wenę przez jakiś rok, ale będzie obrazów, ale będzie szał twórczy. 

No hit. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałam dziś bardzo dobry, produktywny dzień. 

Pobawiłam się w szwaczkę i podreperowałam sobie koszulkę i spodnie. W jeansach zszyłam sobie lekko kieszenie bo nieestetycznie wychodziły.

Przefarbowałam zafarbowany brzydko na żółto jeden z moich ulubionych kompletów bielizny. Teraz jest intensywnie zielony.  Tym samym przetestowałam bardzo dobry barwnik do syntetycznych tkanin. Czyli znalazłam super sposób na odświeżenie ubrań. :) 

Pobawiłam się w ogrodniczkę i posadziłam 3 doniczki słoneczników z ziarenek. Wiosna tuż, tuż, więc trzeba poszaleć :) A Słoneczniki uwielbiam!

Skorzystałam z okazji, że była ładna pogoda i wymyłam porządnie okna w salonie. Jest to nie lada wyzwaniem tu, w UK, bo wszystkie otwierają się na zewnątrz. :P  

Zmieniłam struny w gitarze klasycznej, którą mój sobie kiedyś kupił ale, że on nie gra w ogóle to postanowiłam przemienić sobie na "tryb leworęczny" pod siebie. Zaczęłam uczyć się paru piosenek i jestem z siebie dumna. Zaraz znowu sobie pobrzękolę. :) 

no i najlepsze:

Noga goi się jak ta lala. Czuję się na tyle pewnie, że zaczynam powoli wracać do swojego trybu ćwiczeń. Godzinę temu pokusiłam się na intensywniejszy "prawie HIIT". ;)  Nie mogę co prawda skakać, jednak dobrałam sobie takie ćwiczenia, które w ogóle nie obciążają kolana. Przy tych ćwiczeniach miałam dobre porównanie mojego stanu sprzed paru tygodni a jak jest teraz. Jestem z siebie dumna. :) Jeszcze trochę cierpliwości i będę skakać, tańczyć, wszystko na raz! :)  Po tym treningu czuję się w końcu spełniona... po tak długim czasie wegetacji... :) 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie no to nieźle podziałałaś. Ja mam zamiar posadzić nasiona cytryny, ale przybieram się do tego już parę miesięcy, mam też do skrócenia sukienkę, a ta już czeka prawie rok:P. A Ty proszę, tyle rzeczy w jeden dzień! Co do tych słoneczników- to takie zwykłe jedzeniowe? Bo jeśli tak, to one chyba duże rosną, więc czy w doniczce im za ciasno nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewelinaNie, nie te duże. Ozdobne.. powkładałam po 3 ziarenka do każdej z doniczek zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. :D są o tyle wymagające, że trzeba je obficie nawozić, bo szybko wchłaniają składniki odżywcze z ziemi. No i potrzebują dużo słońca, więc obowiązkowo przy parapecie. 

 

Czasem mam takie ogromne przypływy energii, że jestem w stanie zrobić dużo w ciągu dnia. Takim okresem jest właśnie przedwiośnie i wiosna najczęściej... ;)

  Dzięki za miłe słowa. :)

 

Jeszcze się pochwalę dzisiejszym dniem. :P Byłam na nadgodzinach. Menadżer z rana, podchodzi do mnie i każe mi się zamienić z kolegą operatorem, bym to ja maszynę operowała. Jako, że często pomagałam operatorom, znam podstawy i umiem naprawić proste usterki. Dziś oficjalnie operowalam, ucząc się trudniejszych rzeczy. Byłam też w szoku, że przez pewien czas menadżer osobiście mnie szkolił, zwykle zleca to liderowi zmiany. Oznacza to generalnie początek treningu i zmianę stanowiska o które prosiłam firmę jakiś czas temu. Jako, że teraz produkcja ruszyła pełną parą, na górze zaakceptowali moją prośbę o trening i tym samym podwyżkę. Może d. nie urywa ale czuję się trochę doceniona. ;)

Zrobiłam też dziś krokiety z barszczem czerwonym. Więc mam dobry obiad na przynajmniej 3 dni :D

Idzie wiosna, czuję to. Mój ulubiony okres w roku. Czas odrodzenia :)

...i dzień robi się dłuższy!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyłem swoje leniwe dupsko i poszedłem zagadać jedną pannę która mi ostatnio chodzi po głowie. Nie udało mi się jej spotkać, ale jaka satysfakcja że wreszcie zrobiłem coś innego niż opierdalanie się i użalanie nad sobą :D

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.