Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu zepsuł mi się laptop i wrzuciłam go do szafki zamiast iść z nim do naprawy, nie chciał za cholerę ruszyć. Dzisiaj go wyjęłam, już po paru razach udało mi się zrestartować system do stanu początkowego (czyli wszystkie pliki szlag trafił). Super. :) Jeszcze mi się tak poszczęściło z paroma innymi pomniejszymi rzeczami więc jestem happy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 09:23, Stefan Batory napisał:

co generuje mi obfity wyrzut endorfin tam gdzie trzeba.

U mnie też tak jest. A i tak nie lubię do niej chodzić. 

Dziwne. Dziś miałam jednego klienta, ale on mnie uwodził głosem. Musiałam zachować zimną krew, a jednak się w środku gotowało, we mnie. Dosłownie mi mruczał do telefonu. 

Ach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy. ?

Nie mogę się nagłaskać szczeniaczka, którego przywiozła mi siostra. ?❤️

Pierwszy raz zrobiłam tort (śmietankowo-malinowy) i wyszedł pyszny,

już mam zamówienie na urodziny szwagra. :D

Mój facet napisał do mnie z pracy, sam z siebie, że na serio myśli

o czymś (nie chcę za dużo pisać publiczne z pewnych względów), co ogólnie mówiąc

przeniesie naszą relację na "wyższy poziom". ❤️ :)

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/2/2020 at 7:20 PM, VIREK said:

Udało mi się dokończyć odświeżenie kolejnej komody z PRL'u dla mojego retro pokoju, tak że jestem zmęczony ale zadowolony.

Pochwalisz się może zdjęciem tej komody? Uwielbiam takie klimaty i chętnie zbieram różnego rodzaju inspiracje. Sama mam jeden mebel, który planuję odświeżyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VIREK Wow! Genialna! Sprzęciór też spoko :D Zmaczniacz i radio? Dobrze widzę? Głośniki też bajer ;)  Ładnie się wszystko razem prezentuje. Gratuluję zmysłu estetyki. :D 

Ja mam JVC Radio i wzmacniacz do tego adapter do winyli . Przy telewizorze głośniki z technicsa i sony. 

13b7ff4780f56.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hippie napisał:

Wow! Genialna! Sprzęciór też spoko :D Zmaczniacz i radio? Dobrze widzę? Głośniki też bajer ;)  Ładnie się wszystko razem prezentuje. Gratuluję zmysłu estetyki. :D 

Ja mam JVC Radio i wzmacniacz do tego adapter do winyli Głośniki z technicsa i sony

Pod koniec roku poluję na srebrnego Radmora razem z kaseciakiem, do tego gramofonik.
Do odnowienia mam jeszcze drugą mniejszą, będzie pod TV, stolik z szybą - patyczak, fotele klubowe na jednej nodze już mam odnowione, fronty od kolumn głośnikowych wymagają ponownego obicia w nowy materiał.
Rozglądam się jeszcze za kaseciakiem do tego Technicsa (Amplituner + Cd Player obecnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumna ze swoich postępów w pracy. Ogarniam coraz bardziej poważniejsze usterki na maszynie i mam więcej pewności siebie by samej się za to zabierać. 

Mój mózg kipi od informacji, ale przynajmniej czuję, że szare komórki pracują. Uwielbiam to! ;) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower, jezioro, las, przejażdżka obok pól gdzie unoszą się różne wspaniałe zapachy, zwiedzanie okolicy na rowerku, podziw przyrody, smaku pizzy nad jeziorem, nowo powstałych domów, relaks no i powiedzenie samemu sobie, że w sumie @SzatanKrieger Ty to fajny ziomek jesteś a to ledwie początek Twoich nowych przygód, więc głowa do góry ? 

 

Proste aczkolwiek miłe rzeczy.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, SzatanKrieger said:

Ty to fajny ziomek jesteś

Potwierdzam i dołączam się do wyznania. :D  

Zazdroszczę przejażdżki na rowerze. Mój jest wątpliwy... boję się, że mogę nie dojechać do domu, że na flakach w pewnym momencie mogę jechać. 

Jak uwinę się z wydatkami to bedę celować w jakąś Carrerę...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki nocny spacer po deszczu, odbijające się światła na mokrych ulicach, gdzieniegdzie ludzie wracający z pracy, biegający, goniący zawsze za czymś, Ja i mój spokojny spacer w swoje miejsca, z butelką wody w bocznej kieszeni, słuchawki w uszach - życie jest zajeb*ste :)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początek weekendu :)
Dodatkowo regularna nauka angielskiego jaką już od dłuższego czasu trwa. Jeszcze aktywność fizyczna w warunkach domowych, która też jest u mnie systematyczna - z tego powodu jestem happy gdyż znalazłem sobie alternatywne cwiczenia z racji tego, że baseny są dalej nieczynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.