Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Autentyk, 10 min po akcji.

Przejeżdżałem rowerem przez taki park i patrzę jakieś lasce blondynce widać jak sobie poprawiała tyłek i gacie z dupą było widać, a druga trzymała aparat i udawała, że robi zdjęcia w innym kierunku. Haha, laski i te zdjęcia w plenerze na insta ?

Nie jestem pewien czy musiała się wykasztanić czy robiły sobie zdjęcia jedna drugiej ale raczej robiły zdjęcia :D

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zjadłem kebaba :D

 

W dniu 6.05.2020 o 23:16, VIREK napisał:

nocny spacer po deszczu, odbijające się światła na mokrych ulicach, gdzieniegdzie ludzie wracający z pracy, biegający, goniący zawsze za czymś, Ja i mój spokojny spacer w swoje miejsca, z butelką wody w bocznej kieszeni, słuchawki w uszach

Jakoś rozmarzyłem się po tym wpisie.

Miasto nocą, są miejsca gdzie światła lamp robią wspaniałe efekty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maninblack napisał:

Akurat nie lubię l"homma :D 

swojego czasu testery 100 bez korka latały w świetnych cenach :) 

Oj to chyba jeszcze nie siedziałem w zapachach , miałem dior homme eau ale sprzedałem bo pachniał bardzo podobnie ale był za ciężki i zbyt "szminkowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Meg4tron napisał:

Jakoś rozmarzyłem się po tym wpisie.

Miasto nocą, są miejsca gdzie światła lamp robią wspaniałe efekty.

Jeszcze się nie raz wybiorę pewnie na taki spacer, więc cyknę coś.
Prawda, odbijające się latarnie w mokrych ulicach, a oświetlenie miasta robi w tym momencie robotę.
Może jeszcze w tym sezonie uda się zrobić "Night Drive" :)
Polecam i pozdrawiam!
PS - Ja wczoraj jadłem kebabona, wszedł jak złoto :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedłem do siebie nad ranem, wbił się wczoraj kumpel pomógł trochę z odnawianiem drzwi wejściowych do pokoju, z racji tego że dawno się nie widzieliśmy to nadrabialiśmy tematy, następnie szamanko w dowozie.
Wypiłem wczoraj dwa smakowe piwka, pod wieczór poszliśmy się przejść i dołączył do nas kumpel z samochodem, zrzutka na wachę i przed siebie troszku "zachachmęcić" następne dwa piwka już przepijałem litrową wodą niegazowaną i przyznam że je poczułem po takiej pauzie.

Do domu wróciłem 2.30
Wstałem przed 6.00 z bananem na ryju, kilkoma zdjęciami na telefonie, wiadomościami od kumpli "dzięki stary było zajebiście, dobrze że wróciłeś"
Popijam sobie wodę, zaraz szykuje sobie śniadanko i napiję się kawy...

"Tymczasem w piekle ... kolejny dzień w raju"
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał:

Taka nocna jazda, z retro - elektroniką w głośnikach. Dawno nie praktykowałem, wczoraj sobie wróciłem. Bardzo uspokajające psychicznie, przynajmniej dla mnie

Coś pięknego. Uwielbiam :)

 

Edytowane przez VIREK
Dobra jeszcze jeden kawałek tylko :X
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszają mnie moje nieporadne próby zagrania tej piosenki. :P Daleko mi do utrzymania tempa, ba, jezyk mi się plącze ( palce też) jak próbuję nawet powoli zagrać. :D 

https://www.piosenkaztekstem.pl/opracowanie/jacek-kaczmarski-oblawa/

 

Muszę przezabawnie brzmieć :D  Sąsiedzi z dołu jak mnie słyszą to mają bekę. :D Przynajmniej komuś dziś poprawiam humor :D  

Poezja śpiewana to zdecydowanie nie moja bajka :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Oooo będzie git. :D Dzięki za inspirację. Wino jeszcze mam - obalę całe i to zagram. :D Dla klimatu wyjdę przed dom i do okna zacznę grać :D 

Ja grałam swego czasu często to w towarzystwie harcerzy ? gdy młodsi poszli spać i zostali tylko starsi wyjadacze przy ognisku :D:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.