Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie stację lutowniczą na groty T12.

Wprawdzie z chińskiej, ale lepszej półki. I tak mnie jara. Tylko to czekanie 20 dni... 

Póki co uprzejmie pożegnam wzrokiem mojego Parkside'a. Jest tak chińsko-tandetny, jak by Chiny były dzielnicą Rosji. Albo odwrotnie. 

p.s. Stara, czerwona transformatorówko - i tak cię kocham. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę zdradzić, co takiego wydarzyło się w moim życiu, lecz dzisiaj spełniło się moje jedno z największych marzeń. 

Aż się popłakałam ze wzruszenia. Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem teraz przeszczęśliwa. 

Skakałabym z radości, gdybym mogła, lecz niestety nie mogę. ?

Pozostaje mi tylko leżeć i o tym pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JudgeMe napisał:

Niestety nie mogę zdradzić, co takiego wydarzyło się w moim życiu, lecz dzisiaj spełniło się moje jedno z największych marzeń. 

Aż się popłakałam ze wzruszenia. Nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem teraz przeszczęśliwa. 

O dlatego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedził mnie dzisiaj mój szef (niezapowiedziany). Byłam w lekkim szoku. Byłam taka nieogarnięta. 

Nie sądziłam, że ma takie poczucie humoru. Zawsze go widywałam w garniturach i trochę drętwego, a dzisiaj przyszedł do mnie w dżinsach i ogólnie w szampańskim nastroju. 

 

Chyba kocham mojego szefa, to jest taki dobry człowiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuprocentowe zjaranie, dotarł do mnie właśnie oscyloskop cyfrowy! Zamówiłem "u chińczyka" na słynnym portalu kolesia od "czterdziestu rozbójników", wybrałem dostawę z Hiszpanii (ale wysłali z Pragi) bo najkrócej, "tylko 10-15 b.d." a tu po czterech dniach - pyk, kurier DHL u wrót! Rozpakowany, pachnie świeżą (staromodną) elektroniką z plastikiem jak trzeba. Tak że, ten, wiecie, znikam :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.