Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

@BrainlikePennylooklikeAmy

Hahahaha świetna ta pani praktykantka :D I te jej zdziwienie : " A co teraz się stało" jak jechała pod prąd i się przywitała z autem znad przeciwka :D Mistrzostwo :D Choć muszę przyznać szczerze, że oznakowanie na tej drodze było dziwne i faktycznie nieco mylące, szczególnie dla żółtodzioba. 

 

A mnie uszczęśliwia fakt, że mogę się podczas urlopu nacieszyć piękną pogodą. Chwilę poleniuchuję w domu przy książce, a po tym trening i wycieczka rowerowa. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam bardzo intensywny, produktywny dzień. Skupiona całkowicie na sobie, jak nigdy. Mimo faktu, że dalej czekam na auto i jestem uziemiona w wiosce, miałam co robić :) 

Odpaliłam sobie ćwiczenia z emisji głosu i dykcji, ot tak, bo postanowiłam nad tym popracować. Zaczęłam w sumie wczoraj. 

Pośpiewałam.

Chwilę pograłam na gitarze.

Dalej kontynuuję moje liczenie kalorii, w zasadzie to już weszło mi to fajnie w krew. Lubię to! Fajnie jest wiedzieć na czym się stoi. Przy okazji się zważyłam na czczo po 2 tygodniach i... schudłam 1 kg! Hooray! :) :D 

Zrobiłam trening HIIT, oczywiście jeszcze ostrożnie, by nie nadwyrężać kolana. 

Po tym szybki, zimny prysznic ( upalnie dziś u mnie) i sru na ponad godzinny spacer. W drodze powrotnej do domu zamówiłam sobie moje ulubione sushi. 

A przed chwilą zrobiłam sobie 35 minutową sesję jogi z tą panią:

I jestem taaaaaka rozluźniona i pełna endorfin. :D Od dzisiaj dokładam sobie jogę do mojego tygodniowego harmonogramu :) 

 

To był naprawdę dobry dzień. :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Lalka said:

Ja z nią otworzyłam sobie klatkę piersiową i wyciągłan kręgosłup bo po cesarce nie umiałam się wyprostować i strasznie się skuliłam do środka. A teraz jest lepiej niż kiedykolwiek. ?

A jej zestaw ćwiczeń pokazał mi w jakich partiach nie jestem jeszcze dostatecznie rozciągnięta :D Z większością sobie w sumie poradziłam jak na "jogową dziewicę" :P Bo te wcześniejsze 2 razy to było tak dawno, że już nie pamiętam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż mnie rozśmieszył tekstem: „nienawidzę jak się na ciebie patrzą” ?. Co prawda miałam dziwną, inną sukienkę boho, nie dziwne, że mogło to wzbudzać zainteresowanie, sama czułam się jak lekki odmieniec ale sama forma wypowiedzi doprowadziły mnie do śmiechu. Co poprawiło mi humor w tamtym momencie. 

Zrozumienie kolapsu w fizyce kwantowej. Dyskusja na temat stożków i artykułów na kwantowo.pl z mężem. 

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam auto od mechanika. Akurat moment odbioru był dla mnie dołujący, szczególnie gdy płaciłam za usługę... ale o tym pomogły mi zapomnieć moje dwie psiapsi z którymi spotkałam się na pikniku. Grałyśmy w scrabble, gadałyśmy, śmiałyśmy się. Było błogo jednym słowem. :) Zapomniałam o wszelkich troskach. Po tym gdy wróciłam do domu, odpaliłam sobie znowu relaksującą jogę i medytację. Jestem więc totalnie zrelaksowaną oazą spokoju z wielkim bananem na twarzy. :D 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe zakupy w markecie okazały się być wspaniałą przygodą.

 

Uno - dostałam ultraśmiechawki na widok tego:
zoska.jpg

 

Widzę dokładnie jak to było. Stażysta wakacyjny działu marketingu dostał robotę na weekend, powymyślać nazwy dla piętnastu wafelków firmy nołNejm. Śmieszek postanowił pójść na całość a reszta nie skumała i klepnęła

propozycję.

 

Kamilku, czy jak tam masz puszczam Ci porozumiewawcze oczko, swój chłopak :D 

 

Due- wygrałam w zdrapce sklepowej paczkę ciastek, no dziś definitywnie jest mój dzień :D 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sol Podziel się szczęściem, bo ja swoje zapasy najwidoczniej wykorzystałam i do końca roku jakby tylko czyhał na mnie pech. Nawet jak mnie swędziała lewa ręka (że niby na przypływ gotówki..,) to zamiast ją dostać to mi mechanik zabrał :( 

A wczoraj okrutnie mnie swędziała prawa, że niby na spotkanie... no to akurat chyba się sprawdziło ( piknik z psiapsi...) no chyba, że czeka za rogiem jakiś absztyfikant... who knows ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłem dzisiaj fasolkę po bretońsku dwa talerze. Odwoziłem swojego znajomego, któremu zawsze robię dziwne psikusy, a on mi. Wiec co zrobiłem. Włączyłem w swoim samochodzie przycisk, że pasażerowie nie mogą otwierać okna. Wyłączyłem nawiew, klime, po czym okrutnie zjebałem się. Patrze na mojego dobrego znajomego, był lekko wypity, nawet  go to nie wzruszyło. Po czym poczuł i zjebał się jeszcze mocniej. O mało się nie zrzygałem ze śmiechu. To jeszcze nic, po tym jak się zjebał patrzył mi się głęboko w moje oczy, ponętnym wzrokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś na pierwszej rehabilitacji, a babeczka z recepcji mnie tydzień temu poinformowała, żeby ubrać luźny strój sportowy. No to takowy przywdziałam na skąpe majty i koronkowy stanik (czarny zestaw, trochę do igraszek). 

Okazało się, że rehabilitacja wymaga rozebrania się do bielizny :lol:. Przez godzinę leżałam sobie w tej bieliźnie, gdy jakiś młody rehabilitant ogarniał moje problematyczne kolano, ale jak ja się cholernie cieszyłam, że nie wpadłam na pomysł ubrania stringów. Normalnie siły wyższe miały mnie rano w opiece!

 

Dobrze, że poznałam procedury, a pan wykazał się profesjonalizmem i niewzruszony wykonał swoją robotę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2020 o 17:17, SzatanKrieger napisał:

To mi dało uśmiech:

 

 

Ależ to jest piękne. 

 

Btw, jestem ciekawa czy dziewczyna poniżej to dla Ciebie Becky, ja bardzo lubię ten filmik, daje mi szczęście kiedy go oglądam. 

 

Edytowane przez BrainlikePennylooklikeAmy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.