Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

@BrainlikePennylooklikeAmy

Fajnie na tym ufo gra :) 

 

Z wyglądu jest Becky topka podstawa ale aspiruje do bycia Stacy coś czuję. Od Becky do Stacy zawsze jest jeden krok.

Na samym wyglądzie ja nigdy nie bazuję bo dla mnie są inne sprawy ważniejsze.

Mi się tam sympatyczna wydaje. Nie jest jakaś nachalna w swojej twórczości. Jakoś nie wydaje mi się, żeby Stacy była zainteresowana grą na hand panie, chociaż ja nie wiem czym się Becky od Stacy różni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Hippie napisał:

@sol Podziel się szczęściem, bo ja swoje zapasy najwidoczniej wykorzystałam i do końca roku jakby tylko czyhał na mnie pech.

To szybciutko zmień mindset, oczekuj dobrego, a zobaczysz, że przyjdzie. Amen :D

 

9 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Aczkolwiek niepotrzebnie pomalowane usta i tapeta :D 

Tak mi się skojarzyło :D 

 

what-men-think-heavy-makeup-is-what-heav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sol

 

Sol w mojej ocenie mejkupy w 90% szpecą kobiety ale to tylko moja opinia, czasem może faktycznie któraś lepiej wygląda ale ja preferuję natural, naprawdę. Wiem, że może i jestem w mniejszości i powininenem dołączyć tym samym do LGBT, ale ja preferuję kobiety bez makijazów i dopalaczy, nawet jak teoretycznie "gorzej" wyglądają. 

Dla jednych gorzej dla drugich lepiej :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

w mojej ocenie mejkupy w 90% szpecą kobiety 

Też tak sądziłam jeszcze niedawno. Ale przyznajmy sobie szczerze- lekki makijaż ożywia i najpiększejszą kobietę. Nawet babka o najlepszej cerze i zdrowiu ciut lepiej będzie wyglądać z podkręconymi rzęsami czy zaróżowionymi ustami. Były czasy kiedy się nie malowałam, lecz teraz przyciemnione brwi, delikatna maskara, usta w odcieniu malin i jedziemy!:D Makijaż to fajny dodatek, element całego 'looku', a jako że mam 'nimfa style' to pasuje. Podstawą są akceptacja natury i umiejętności. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Hatmehit napisał:

Ale przyznajmy sobie szczerze- lekki makijaż ożywia i najpiększejszą kobietę

Nie będę przyznawał czegoś z czym się nie zgadzam.

 

Dla mnie "ideał" kobiety nie udaje klauna i tyle. Jak będę chciał z klaunem się umówić czy kimś kto udaje atrakcyjniejszą niż nią jest, to po prostu kobieta nie dla mnie i tyle. Aczkolwiek, nie mam nic przeciwko jak kobiety, chcą się malować. Po prostu domyślnie, makijaż częściej mnie śmieszy u kobiet, nie wspominając o doczepianych rzęsach. Uważam was za atrakcyjniejsze jak nie stosujecie kamuflaży ? 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam sobie przerwę od siedzenia w kuchni i po zakupach poszłam na samotny obiad do knajpy tureckiej. Było... pysznie ?

 

No i kolejny wieczór z jogą. ^^ 

Choć usterka auta pokrzyżowała mi moje pierwotne plany... tak wyszło mi to na zdrowie :) Skupiam się na sobie, na swoim ciele i daje sobie samej dużo miłości. 

Lubię swoje własne towarzystwo. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem książkę bardzo powoli, uwielbiam ten stan gdy się nigdzie nie śpieszę i mam czas na przemyślenie każdego zdania, koniec końców czytałem 10 stron przez godzinę.

 

Skończyłem kilka rysunków, ostatnio miałem blokadę, którą udało się przeskoczyć.

 

Na śniadanie zjadłem bieda kanapki, czyli chleb z serem żółtym z mikrofali i z ketchupem, polecam.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem samochód i sobie szlifuję jazdę. Jestem niesamowicie dumny że totalnej pis*dy za kółkiem (który nabrał traumy do czterech kółek bo nie podszedł z powagą do prawka) zrobiłem się dobrym kierowcą który myśli za kierownicą, przewiduje ale też i nie zamula w sesnie dynamicznie jeździ.

Pojechałem dziś do innego miasta i sobie kluczyłem wśród wąskich uliczek (trudna rzecz bo piesi włażący pod koła i samochód bez wspomagania kierownicy XD). Piękna słoneczna pogoda itp.

Zatrważające jak Polacy ZAP_erdalają. 70 km a jestem traktowany jak emeryt bo jadę 74-75 XD ale leje na nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjadłam śniadanko, poćwiczyłam jogę na pobudzenie, poszłam do łazienki się ogarnąć po czym podczas mycia zębów wpadł mi genialny pomysł na siebie dzisiaj. 

 

Co prawda rower mam, ale nie nadaje się na bardziej wymagające tereny. Jednak w pobliżu miejsca, które mam na celowniku, jest wypożyczalnia konkretnych, górali. Zamierzam wypożyczyć więc takowy rower i wybrać się na konkretną przejażdżkę po lesie, szutrze.

 

Więc tak. Dzisiaj Randez-vous z rowerem :) A po tym rozłożę koc piknikowy i poopieniczam się z książką w ręku na polance. :) 

To jedno ze zdjęć z tego miejsca :).:

  41423088820_88dcf791ff_o.jpg?itok=AAMGWJ

Byłam tam na rowerze ze dwa razy jakoś 4 lata temu, dokładnie na tych ścieżkach. Czas sobie odświeżyć.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się to rowerowanie. Nogi mam totalnie zmasakrowane. Ale uwielbiam ten ból :D 

 

A jutro w końcu spotkam się po długiej przerwie z moją drogą psiapsi. Wróciła z wakacji, więc jutro obgadamy całe te 3 tygodnie nie widzenia się. :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się z mojego wyczucia. Nie tak dawno wróciłem do domu i okazało się, że pies mi spieprzył z podwórka. Nie wiem naawet jak. Usłyszałem, że jakieś no nie wiem 100 m dalej idzie grupka osób. Piesek pewnie by ich obszczekał wiec pobiegłem za nim i wracałem z takim wielkim koniem na ręce. Biegał z psem sąsiada. Pies sąsiada pobiegł w stronę tych osób i dostał kopa. Oni jak wracałem ze swoim do mnie, że zróbcie cos z tymi psami. Ja na to powiedziałem, że skoro tamten nie jest mój to, co mnie to obchodzi? Nie ma to, jak śpiąc się z jakimiś 50-letnimi babkami i ich lamusem o 1 w nocy. haha :
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.