Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Momentami bywam jak blondynka, ale jest śmiesznie :P

 

Dziś po zakupach w castoramie poszłam do toalety. Wchodzę, załatwiam potrzeby, myje rączki. Wchodzi Pan od razu "Oj przepraszam, przepraszam". Myślę sobie "Oho, toalety sobie pomylił, ale przynajmniej dżentelmen!". Włoski uczesałam, wyszłam i patrzę kolejka dwóch panów przed drzwiami. "O co chodzi? To tu jest jedna toaleta?" myślę. Popatrzyłam na znaczek na drzwiach i ku mojemu zdziwieniu sukieneczki tam nie było...

 

Po owocnej rozmowie rekrutacyjnej próbuję wyjść z budynku. Szukam drzwi wyjściowych prowadzących na klatkę schodową (ze stresu zapomniałam którymi wchodziłam). Stoję wśród pracowniczek i wypalam "Oj, SCHODY ZGUBIŁAM".

 

Jestem tym typem osoby, której często zdarzają się takie przypałowe akcje. Życie ze mną nie jest nudne :lol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedość, że Grand Egyptian Museum jest na wykończeniu, a w tzw. Nowym Kairze budowane jest kolejne miejsce do pomieszczenia artefaktów, to jeszcze niedawno otworzono piramidę Dżesera dla zwiedzających i w 2019-2020 dokonano około 7 ważnych odkryć, w tym dwa spektakularne- kilkudziesiąt przepięknych trumien z dobrze zachowanymi mumiami.

 

Coś czuję, że niedługo czeka mnie ponowne zwiedzanie Egiptu:D Doczekać się nie mogę, o niczym nie myślę tak często i z tęsknotą. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś po kotka (dla rodziny partnera) :wub:

Lata za swoim ogonkiem, puszy się na swój widok w lustrze i jest ekstremalnie energetyczna.

Nawet śpi we własnym legowisku, co dla mnie jest ewenementem.

Maleństwo!!!

 

Być może w poniedziałek zagości u niej siostrzyczka :wub:

Edytowane przez melody
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre amciu dziś zjadłam nie siedząc w kuchni. 

Uzależniam się od sushi z jednego sushi baru w okolicy ? Mają przepyszne! ❤️ 

I czuję, że sie rozleniwiam jako singielka, Kiedy ja ostatnio spędziłam więcej niż 40 minut przy garach... ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłam wstępne rozmowy kwalifikacyjne w dwóch firmach na stanowiska o znacznie większej odpowiedzialności niż sprzedawca w sklepie czy recepcjonistka. Będę operować dość sporymi kwotami pieniężnymi.

Jestem w szoku! Być może będę mieć dwie silne pozycje w CV B)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym wydaniu, miałem przyjemność rozmawiać przez telefon z cudowną pani konsultant banku Millennium! Jej głos był tak uroczy i śmiech w tle ;) przypomniała mi z głosu moją licealną, platoniczna miłość ? Pani była także miła, opowiadała mi z gracją o wszystkich produktach banku, tych które mnie nie interesowały, nawet specjalnie podkręcałem, coby wyszukała informacje w bazie ?

 

Pod koniec rozmowy rzuciłem, że ja już chyba wszystko wiem, nie będę zajmował więcej linii, inni czekają. Na co dostałem odpowiedź, że ależ skąd, ona chętnie wyjasni co tylko chce... ? I tak strzeliło jakieś 40 minut...?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej się boję, iż jeden z moich profesorów to żywa reprezentacja forum. 3 minutki dla omówienia czym jest państwo oraz obywatelstwo i następne 13 dla zachęcania Polaków do brania Ukrainek, bo oni są cenni, ale 'one do Was nie tak z miłości' i żartów z Polek rzucanych przez Turków.

 

Dla mnie ten wykład to wspaniałe przeżycie humorystyczne, reszta dziewczyn oburzona jego 'szowinizmem', a może chłopaki dostaną lekkiego redpilla, co prawda w formie z lekka inwalidzkiej.

 

Nie mogę się doczekać kolejnych zajęć :)) 

Edytowane przez Hatmehit
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hatmehit Aż bym się go zapytała czy zna te forum... :D Jakby się dowiedział jeszcze, że Ty jesteś tutaj zalogowana to może stałabyś się jego ulubioną studentką i na jego przedmiocie miałabyś zaliczone wszystko na 6. :lol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hippie napisał:

na jego przedmiocie miałabyś zaliczone wszystko na 6. :lol:

Lepiej nie... Bym się obawiała czy nie chciałby czegoś w zamian, w końcu wiadomo od czego jest kobieta, a jeszcze młoda to hoho. Ostatnio opowiadał nam o swoim rozwodzie, jego ex była 'feministką i wegetarianką na stare lata'. Mamy nawet bingo:

https://zapodaj.net/b8e83b9b5a432.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Hatmehit napisał:

Coraz bardziej się boję, iż jeden z moich profesorów to żywa reprezentacja forum. 3 minutki dla omówienia czym jest państwo oraz obywatelstwo i następne 13 dla zachęcania Polaków do brania Ukrainek, bo oni są cenni, ale 'one do Was nie tak z miłości' i żartów z Polek rzucanych przez Turków.

Brzmi jak standardowy dr hab. ? lub prof. z mojej uczelni.
Poczekaj aż poznasz tych niezrównoważonych psychicznie :D To dopiero będzie jazda!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam zrobić pogrzeb mojej gumie oporowej (TAK, DOKŁADNIE... GUMA MI PĘKŁA!) , miała ze mną ciężki żywot jak widać...Została mi jeszcze jedna, czerwona (medium), no ale jest dla mnie jak na rozgrzewkę. Zielona była najcięższa.

Nie była super jakości, jednak sprawowała się dobrze, nawet się nie ślizgała jakoś bardzo. 

121441628_372163450592169_83967125246932

[*] niech spoczywa w pokoju.

Byłaś dobrą gumą. Moje uda i pośladki są Ci wdzięczne, mimo, że jęczały z bólu przez Ciebie...

Życzę Ci byś w następnym wcieleniu była silniejsza i trafiła na kogoś, kto Cię tak nie wytarmosi jak ja. :P 

 

Dlatego zamówiłam sobie nowy set, tym razem materiałowy. Ciekawe jak te się będą sprawować, aż się nie mogę doczekać jak przyjdą. W sobotę powinny dotrzeć. :) 

Cieszę się mimo wszystko, to dowód na to, że dużo z siebie daję i mocno się w to wciągnęłam, skoro zależy mi na takim sprzęcie :D 

A i kupiłam sobie słuchawki bluetooth. Też z myślą o siłowni, bo lubię słuchać swoich kawałków "mocy" podczas cardio. :D 

 

Generalnie odczuwam mocny przypływ endorfin nawet jak tylko myślę o nadchodzącym treningu. W tym tygodniu znowu sobie urlop wzięłam. Więc codziennie w planie siłownia. :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.