Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

On 11/9/2020 at 3:22 PM, $Szarak$ said:

Mój kolega, jak zdawał to coś powiedział, że pogoda ładna. Tak o żeby atmosferę rozluźnić. A ona do niego, że co on sobie wyobraża, że on może tak do niej mówić hahah xD

Może chciała żeby jej urodę skomplementował a nie pogody :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowego klienta ze sporym potencjałem. Startuję z realizacją od nowego roku. No i ostatnio w aptece dostałem super polecenie, które mi w sposób nieprawdopodobny wręcz pomogło. Wystarczyła zwykła rozmowa z babką, która miała chwilę czasu. Miła rozmowa działa cuda, kolejny raz się o tym przekonuję.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam prezent niespodziankę dla mojej Mamy na urodziny. Dawno jej nie dawałam żadnego prezentu. Miałam impuls by sprawić jej przyjemność i tym samym czuję się z tym dobrze. Po prostu chcę by wiedziała, że mnie ma mimo wszystko. 

Dla mnie ten gest był mocno oczyszczający. I wierzę, że pojawi się choć na chwilę uśmiech na jej twarzy. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbawiła mnie dziś taka drobna przygoda jak wracałam autem z zakupów. W pewnym momencie moje oczy ujrzały przezabawną scenę gdzie szła sobie pani w długiej spódnicy, która jej się podwinęła pod pasek i przy okazji wiatr rozwiał tak, że było jej widać tyłek. Za nią szedł pan, który z pewnością miał na co popatrzeć, przez chwilę ujrzałam jego szeroki uśmiech. :P  

Mnie jednak najbardziej rozbawiły moje na głos wypowiedziane myśli:" Pani dupę widać! "

Dobrze, że jechałam wtedy autem. :P 

Mój mózg sam z siebie lubi czasem pokazać dałna :D 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie dobry posiłek.

 

Przeszedłem się na wieczorny spacerek, w mroźny ale uroczy wieczorek. Piękne klimatyczne knajpy, puste równomiernie oświetlone ulice, woda.

 

W pracy jak zwykle się kłóciłem i stwierdziłem, że taki już jestem. Nie potrafię się nie angażować. Mam wybuchowy charakter i to jest ok.

 

Szedłem sobie ulicą, słuchając muzyki na airpodsach z bananem na twarzy. Spojrzałem na przechodzącą kobietę. A ona odwróciła wzrok, jakbym nie wiem co chciał jej zrobić. Pomyślałem sobie, że jest głupią pizdą i poszedłem dalej z jeszcze większym uśmiechem.

 

A teraz pije sobie mleczko sojowe i powoli biorę się do pracy ?

 

Edytowane przez MrSadGuy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojechałem na posterunek odebrać pocztę. Że sporo ćwiczę codziennie to wróciła mi sylwetka sprzed 3 lat Wszedłem na górę do babeczek które mi ją wydają i że wokół biurka było sporo policjantów to stoję wyprostowany i czekam. Jeden z nich się obrócił i do mnie "Jak ty się nazywasz?" już żeby rozkazy wydawać, a że pamiętam wojsko to zgłupiałem, i tylko się na niego patrzyłem wzrokiem mieszaniną "czego ty chcesz człowieku", i "co się dzieje" (bo sam zgłupiałem) xD Jedna z babek wyjaśniła gościowi że ja z poczty :D Dopiero po chwili zajarzyłem że gość wziął mnie za policjanta po cywilnemu. To powiedział "a to przepraszam pana". Generalnie szkoda że nie pociągnąłem sytuacji dalej bo mogłoby być bardzo śmiesznie ale moja konfrontacyjna natura znowu wzięła górę xD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.