Skocz do zawartości

Co Cię dziś uszczęśliwiło? Tutaj gromadzimy endorfiny ! :D


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś pokonałem sam siebie, otóż po długim czasie zwlekania poszedłem ze znajomym nad wodę... Morsować ?? kurewsko zimno ale dałem radę! A jakie kozackie uczucie!! Polecam w opór wszystkim tym, którym zdrowie pozwoli. Wpierw dobra rozgrzewka i jazda!

  • Like 5
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszą mnie wczorajsze wpisy osób tutaj. Nagromadzenie pozytywnej energii w tym miejscu się przydaje :) Bardzo miło się to wszystko czyta!

13 hours ago, gnukij1 said:

otóż po długim czasie zwlekania poszedłem ze znajomym nad wodę... Morsować

Chcę spróbować w jeziorze kiedyś...Zimne prysznice mi nie są obce bo robię je dość regularnie ;) Jestem jednak ciekawa też takiego konkretnego morsowania. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mnie uszczęśliwia to, że w tym okresie świątecznym mogę pojechać wcześniej do domu, pomóc w przygotowaniach, spędzić więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi. Doszłam do tego momentu w życiu, że najcenniejszym prezentem  jaki możemy podarować bliskim jest czas. 

I ogromna wdzięczność za możliwość spędzenia kolejnych świąt z Babcią ❤️

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem swoje pierwsze klawisze Midi do nauki i tym samym wcielam w życie powoli plan tworzenia muzyki, co z tego wyjdzie? Nie wiem, ale wiem że jak nie spróbuję to się nie przekonam. Klawisze to AKAI MPK Mini MK3.

Oczywiście zrobiłem sobie też prezent i nowiutki zestaw HOTAS (Stick, przepustnica, pedały) przyniósł kurier dziś. 
:) Let's fly :D ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/6/2020 at 2:19 PM, Anna said:

Ubrałam dziś choinkę i jestem zadowolona, bardzo podoba mi się moja choinka.

 

e00b934b4e2b.jpg

e9edc2fd90cd.jpg

 

Wow, bajerancka! :) Uwielbiam takie drewniane motywy :) 

 

Ja w tym roku bez choinkowo, bo niezbyt mam na nią miejsca. mam za to reniferka i generalnie komodę przyozdobioną świątecznymi akcentami i kartkami z życzeniami

bde4fa3f8c512.jpg

Bawiłam się wcześniej standardowo w kartki ręcznie robione, które już porozdawałam :) :

cc70b44b98926.jpg

43e2fab26d4b1.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak się dziś ucieszyłem, z racji, że bitcoin szaleje postanowiłem zalogować się na stare giełdy z których korzystałem w 2017-2018 roku, jak mnie oczy się ucieszyły jak na jednej z nich znalazłem właśnie 0,11 btc :). Zupełnie o tym zapomniałem, dobry początek nowego roku ?. Ciekawe czy będzie coś na innych bo to dopiero dwa konta przejrzałem ?. Bardzo miła niespodzianka ponad 10k pln.

 

Może jednak to nie będzie taki zły rok. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jorgen Svensson napisał:

ak się dziś ucieszyłem, z racji, że bitcoin szaleje postanowiłem zalogować się na stare giełdy z których korzystałem w 2017-2018 roku, jak mnie oczy się ucieszyły jak na jednej z nich znalazłem właśnie 0,11 btc :). Zupełnie o tym zapomniałem, dobry początek nowego roku

Jakie to strony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Jakie to strony?

 

 

W historii logowania mam równe dwa lata odkąd się tam nie logowałem. Strony to: 

 

binance.com

bittrex.com

bitmex.com

bitbay.net

deribit.com

cryptopia.co.nz - nie istnieje.

 

Z tych giełd korzystałem od bodaj 2017 roku gdzie na przełomie 2017-2018 roku zbankrutowałem po słynnym krachu na btc. 

60k>>>>300k>>>>0k ?

 

Niestety więcej nie znalazłem ☹️ na reszcie kont nic nie ma już, ale dobre i to. Chociaż na razie nie mogę wypłacić konto jest zablokowane. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd wróciłam robię remonty. W sumie nie podejrzewałam, że aż tak będzie mi się chciało i tak bardzo mnie to pochłonie. 

Godzina druga w nocy, M budzi się ze snu obudzony moim przeklinaniem, ja maluję kaloryfery, on patrzy na mnie i pyta zdziwiony, bo od 5 zaczęłam: nie jesteś zmęczona? 

Dopiero wtedy zorientowałam się, iż jest tak późno. 

W ogóle nie jestem tym zmęczona! Ciągle biegam, schodzę do piwnicy. Jadę po dodatkowy pędzel do Leroy,  z farbą we włosach i na dżinsach. Zawsze się śmiałam z takich osób, kiedy ktoś nieogarnięty wchodził w roboczych ciuchach, bo zabrakło mu farby. Teraz już to rozumiem, że nie ma się czasu na tak prozaiczne rzeczy jak przebranie się w czyste ciuchy, bo ściany czekają... Drzwi czekają. 

Sprawia mi to ogromną radość.

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrzuciłem kotkę do śniegu na 30 sekund (w taki puch do jej 'kolanek/zgięć?") następnie zaczęła mnie wyzywać i miauczeć, że jej jest zimno, poszła ze mną do domu i po chwili - lizała sobie buciki znaczy stopy :D 

Następnie widziałem w jej oczach "nie rób tego więcej" ale krótko bo po 1 minucie znów na mnie wskoczyła i chciała się bawić dalej, by ją tarmosić i rozpieszczać :D  

 

Po prostu rozwaliło mnie to, że kot na mnie miauczał i był niezadowolony bo się jej zrobiło zimno w łapki ?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Norrrrmalnie uwielbiam takie zagwozdki! Klient męczył się z uszkodzoną bazą SQL. Dwie firmy próbowały podejść do tematu, ale się poddały po krótkiej walce. Wczoraj zgłosił się do mnie z tym problemem i dziś od rańca siadłem, rozpykałem temat, popisałem skrypty i baza śmiga jak nowo narodzona! Super się czuję i mam dziś największego chuja w mieście :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przytrafiło mi się coś niezwykłego.  

Szukałam swojej książeczki zdrowia dziecka. 

Zapytałam najpierw o nią rodziców, odrzekli, że prawdopodobnie na strychu wśród dokumentów, w którymś z pudeł.  

Okej, weszłam, wokół piętrzą się worki z ciuchami i chyba z 60 pudeł małych i większych. 

Ze sobą miałam tylko latarkę, wokół pajęczyny i zimno. Mówię do siebie, jeśli mam na poważnie zając się kosmogramami, to wszechświecie pomóż mi znaleźć tę książeczkę (powiedziałam tak w myślach).  

 

Przymknęłam oczy, zaczęłam dotykać tych pudeł i powtarzać sobie, że moja intuicja mi pomoże. 

Wybrałam pudełko, zamknęłam za sobą drzwi, usiadłam na podłodze w pokoju, otworzyłam je i oto moim oczom ukazała się moja książeczka zdrowia! Na samym wierzchu.  Wiedziałam od razu, że to ona zanim ją otworzyłam.  

Byłam w szoku. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.